Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

tu nie chodzi że dobitki są co chwila - to jest skutek tego że poobniżali globalnie statystyki piłkarzyków (Real Madrid hi2u), masa bramkarzy ma handling poniżej 80 to wychodzi że nic nie łapią, pace poobniżany często razem z agility co rozwala robienie rajdów takim grajkiem, co tam jeszcze - Ramos czy Thiago Silva słaby strenght i nie są już megakoksami, największy nerf dostał oczywiście CR7, str 79 i nie przesuwa już obrońców siłą woli...;)

 

zrobili duży nerf ale czy się przez to lepiej gra? szczerze to nie

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

To ze bramkarze malo pilek lapia to wiem, to jest troche az przesada jest jak widze co moj bramkarz odbija... A o dobitki to mi chodzi o to ze 90% tego co bramkarz odbije to wpada prosto idealnie pod nogi przeciwnika. Moze zrobili to wszystko specjalnie zeby uatrakcyjnic gre zeby duze wyniki padaly? Bo czasem zdarza mi sie taka seria meczy ze spogladam na okladke czy to aby na pewno FIFA14 a nie NHL14... No nic, miejmy nadzieje, ze patch o ktorym pisal Rafael nadejdzie i to jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

patch w środe na PS3

 

 

Hello FIFA 14 fans,

You may have noticed that the second title update for FIFA 14 is currently live on PC. Please note that the update is scheduled to come to consoles over the next week. We'll share more news as it becomes available and timings are confirmed.

The FIFA 14 update addresses issues that FIFA fans have brought to our attention with important and appreciated feedback, including the following:

• Balancing lofted through balls.
• Balancing attacking headers.
• Balancing finesse shots.
• Improved defender switching during crosses.
• Freezes while making substitutions during gameplay.
• Freezes while entering and exiting Leaderboards.
• Improvements made to Dynamic Camera.
• Corrected crowd sections in Signal Iduna Park.
• Corrected “Any” and “GK” filters in Pro Clubs.
• We've responded to the community and upgraded FIFA 14 cover star Stephan El Shaarawy to 4* Skills in Online Seasons, Head to Head, and Career Mode using EA SPORTS Football Club Match Day. Since the FIFA 14 Ultimate Team ratings and database are separate from the Match Day Update, he will be assessed and potentially upgraded in FUT at a later date.

We've located some of the issues causing freezing throughout the game, but not all of them. Please continue to let us know about specific instances on the EA forums as your feedback has helped immensely. There are a small percentage of remaining crashing/freezing instances and the team will continue to investigate and address them as needed. Thanks for your patience during this time.

Our commitment to improve the FIFA 14 is ongoing, and regular feedback from our fans helps us prioritize and identify future improvements. Thanks again for your continuous feedback on Twitter, Facebook, and the EA Forums. We’ll continue to provide you with information through those channels as and when it becomes available.

Thanks,
The FIFA Team

Odnośnik do komentarza

oficjalnie nie ma sensu grać w tą grę do wypuszczenia patcha, pierdolone LB+Y przechodzi przez obronę prawie za każdym razem, a wszystko przez SPIERDOLONE przełączanie zawodników. grałem przed chwilą z jakimś pedałem na UT co miał na ataku 2 szybkich kolumbijczyków i przez CAŁY mecz nakurwiał LB+Y.

 

prze(pipi)ałem 3-1 a oto statsty z tego meczy (moja drużyna do Power Rangers xD)

 

a0ctat.jpg

 

chu* mnie strzela bo przegrywam mecze zawsze z jakiś zyebanych bramek, przypadkowych odbiciach itp.

 

EDIT: następny mecz i to samo, chłop nic nie gra praktycznie cały czas na jego połowie. w 75minucie kontra, Y i gol. Ta gra w ogóle nie wynagradzania grania kombinacyjnego, pozycyjnego. Przepis na sukces? Kontra, wpierdolić 2 razy LB+Y w podłogę = profit

 

8yvspc.jpg

Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza

dokladnie, to chyba najbardziej z(pipi)ana FIFA jaka wyszla podczas ostatnich lat.

Najlepsze sa akcje w 2 minucie gdy koles biegnie po skrzydle i wrzuca na pale na glowke i choc masz 4 obroncow w lini to zaden do niej nie wyskoczy. Mam nadzieje, ze Patch naprawi ta gre, w przeciwnym razie nie wiem czy nie wroce do 13tki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...