Skocz do zawartości

Metro: Redux


Marian80

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego doszedłem, jednak nie wiedzieć dlaczego nie działa to u mnie. :P Myślałem że potrzeba jakiś większych kombinacji, znajdę czas to spróbuje jeszcze raz, dzięki .

Jak najedziesz na te reaktory które są na ekranie to głos zaczyna gadać i zmienia się ich kształt i kolor. W każdym innym razie nie uda ci się podnieść reaktorów. Przypatrz się. To wymaga trochę precyzji.

Odnośnik do komentarza

Metro 2033 - jestem mniej więcej w połowie gry, a z broni rzucanych przypisanych pod R1 mogę używać tylko noży. Przydatne granaty itp. mam wykupione do pełna, ale nie wiem co zrobić, żeby zastąpić nimi noże. Oblatałem tego pada i serio nie potrafię sobie tego przełączyć...

Odnośnik do komentarza

Nie tylko tobie. Fajna nuta.

 

@ ussr; pomoc odnośnie rzucania innych przedmiotów niż noże nie mogła przyjść w bardziej odpowiednim momencie - za mną bitki z Bibliotekarzami i nie wiem, ile żelastwa musiałbym w nich włożyć, gdyby nie ładunki wybuchowe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W Metro 2033 Zostało mi ostatnie trofeum Enlightment, ale muszę odpocząć od lokacji i zacząłem grać w Last Light, skończę i wrócę do 2033.

 

A Last Light Po prostu bajka. skradanie się, i kombinowanie jak przejść po cichu no Rewelacja. Oświetlenie pomieszczeń, modele postaci oraz ich opancerzenie jest o niebo lepsze niż w 2033 od razu widać że podciągnęli nowszy engine. Chyba LL bardziej mi się podoba, dobrze że mało co pamiętam z PS3, w zasadzie wcale bo tam grałem Gun'z Blazing style, waląc do wszystkiego co się rusza i do dziury nie ucieka. A teraz gram stealth mode (trofea tego wymagają) i podziwiam widoczki siedząc w pomieszczeniach nieraz po kilkanaście minut. 

 

Nie tylko tobie. Fajna nuta.

 

@ ussr; pomoc odnośnie rzucania innych przedmiotów niż noże nie mogła przyjść w bardziej odpowiednim momencie - za mną bitki z Bibliotekarzami i nie wiem, ile żelastwa musiałbym w nich włożyć, gdyby nie ładunki wybuchowe.

 

Jak ja grałem w bibliotece to wyglądałem dokładnie jak Arnold, pomimo że bibliotekarzy można całkowicie olać. Ale jak się na ciebie patrzy to aż przypomina się scena.

 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Obie części w wersji Redux skończone. Kwadratowych kół nie będę tutaj wymyślał, bo wszystko już o tych grach powiedziano - klimatyczny masakrator, wciągający w swe macki od pierwszych misji, z przyjemnym gunplayem i survivalowym posmakiem. Oprawa w wersji na PS4 jest cymes, można tylko cmokać z zachwytu. The Last of Us to dla mnie nr 1 ever przynajmniej do czasu sequela, edycja Remastared jest spoko, ale jeśli chodzi o tegoroczne remastery, to Metro: Redux jest najlepsze.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

ja dopiero dziś usiadłem do Metro bo chciałem skończyć coś innego i musze przyznać, że po 2h jest zachwycony grą :)

grafika jak pisaliście czuć bardzo poprzednią generacje, ale jest bardzo ok

oświetlenie robi robote

 

gra ma świetny klimat, aż sie nie chce wyłaczać konsoli, te małe szczegóły jak wymiana filtra w masce, czy ładowanie baterii i charger :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

skończyłem właśnie Metro 2033 i musze przyznać, że żadna gra mnie tak ostatnio nie wciągnęła

świetny klimat, oświetlenie, oprawa audio, im dalej tym gra wygląda coraz lepiej

nie podobała mi sie tylko końcówka, te niebieski tunele

skończyłem na 47% jeszcze jakieś trofki da sie zrobić, ale nie chce mi sie drugi raz przechodzić na platyne

 

siadam do LL mam nadzieje, że będzie jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza

przed chwilą skończyłem Last Light, świetnie sie grało, ta część jeszcze lepsza od 2033

podobały mi sie szczególnie skradanki na początku gry, rzuczanie nożami co chwile :)

no i sama gra wygląda sporo ładniej, momentami przy zawiejach czy deszczu można było sie zatrzymać i poczuć ten chłód

 

świetna pozycja to Metro, polecam!

8/10

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...