Skocz do zawartości

Metro: Redux


Marian80

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja specjalnie odpaliłem w 1080p i faktycznie różnica jest bardzo mała. Jedynie prędkość ma znaczenie. Coś czuję, że ten Redux to będzie słaby remaster.

Te youtubowe porównania są prawie nic nie warte. Pobierz ten trailer  z różnicami z Gamersyde i odpal na tv  to zobaczysz przepaść nie tylko w grafice, ale i płynności http://www.gamersyde.com/download_metro_redux_uncovered_trailer-32682_en.html  To samo się tyczy TLOU, na youtube bez różnicy, a na materiale z Gamersyde przepaść.

 

Ten cały Digital Foundry co kreuje się na technicznych ekspertów ośmiesza się wrzucając materiały porównawcze na youtube.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No spoko tylko, że ja nie mam tej konsolki. A teraz jak potwierdzili kolekcję Master Chief to nie wiem czy nie poczekać z 1,5 roku do zakupu X1 razem z Halo Collection. Gearsy jakoś nie są dla mnie takim priorytetem.

Żałuj, zwłaszcza po tym jak widzę, że jarasz się Halo 2 ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja specjalnie odpaliłem w 1080p i faktycznie różnica jest bardzo mała. Jedynie prędkość ma znaczenie. Coś czuję, że ten Redux to będzie słaby remaster.

Te youtubowe porównania są prawie nic nie warte. Pobierz ten trailer  z różnicami z Gamersyde i odpal na tv  to zobaczysz przepaść nie tylko w grafice, ale i płynności http://www.gamersyde.com/download_metro_redux_uncovered_trailer-32682_en.html  To samo się tyczy TLOU, na youtube bez różnicy, a na materiale z Gamersyde przepaść.

 

Ten cały Digital Foundry co kreuje się na technicznych ekspertów ośmiesza się wrzucając materiały porównawcze na youtube.

 

Zwracam honor. Youtube nie nadaje się do tego typu rzeczy. Mea culpa.

Odnośnik do komentarza

Jak ktos jest zainteresowany kupnem, to na MUVE mozna dostac znizke 14 zl (PC 10 zl) i zaplacic 135 zl za wersje na konsole (+darmowa wysylka jak sie z gory oplaci) po wklepaniu tego kodu:

 

KOD: MUVE.PL-TRZYNASTY-METRO.RED-KON   <- konsole

KOD: MUVE.PL-TRZYNASTY-METRO.RED-PC      <- PC

 

Przypominam ze mozna wyrwac Metro za 135 zl jesli ktos sie nosi z zamiarem kupna.

 

Ludzie, kupujcie te gre, chce sequel.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jak ktos jest zainteresowany kupnem, to na MUVE mozna dostac znizke 14 zl (PC 10 zl) i zaplacic 135 zl za wersje na konsole (+darmowa wysylka jak sie z gory oplaci) po wklepaniu tego kodu:

 

KOD: MUVE.PL-TRZYNASTY-METRO.RED-KON   <- konsole

KOD: MUVE.PL-TRZYNASTY-METRO.RED-PC      <- PC

 

Przypominam ze mozna wyrwac Metro za 135 zl jesli ktos sie nosi z zamiarem kupna.

 

Ludzie, kupujcie te gre, chce sequel.

 

 

spoko, cośtam już się robi:

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-08-27-szczera-rozmowa-o-xbox-one-i-ps4-z-dyrektorem-technicznym-metro-redux

 

Pracujemy nad nowymi projektami, nie tylko nad Redux. Mieliśmy wolne moce przerobowe, podczas gdy nowy projekt był w fazie pre-produkcji, choć zespół Redux jest potrzebny przy nowym projekcie, ponieważ prace ruszają do przodu! 
Odnośnik do komentarza

Chcialbym zeby sprobowali zrobic otwarty swiat, jak w Stalkerze np, wtedy ta gra bylaby idealna, oby, obyyyy.

 

W przypadku naszego nowego projektu projektanci postawili na bardziej sandboksowe podejście. Mniej liniowe, ale nadal oparte o fabułę. Nie chcę wdawać się w szczegóły, ale potrzebna będzie także praca programistów. Poprawiamy także grafikę w wielu istotnych aspektach, jak ostatnio zrobiliśmy z bazującym na fizyce, globalnym ambient occlusion[cieniowanie powierzchniowe - dop. red.], zamiast lokalnego SSAO. Nie chcę mówić o renderowaniu bazującym na fizyce, ponieważ jesteśmy w punkcie, w którym artyści dopiero zmieniają swoją mentalność w związku z tą technologią.  
Edytowane przez kermit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.