Skocz do zawartości

Metro: Redux


Marian80

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę przejść gry. W ostatnim levelu Last Light gra mnie wyrzuca do dashboardu z komunikatem o błędzie i raportem do wysłania. W losowych miejscach, nawet podczas wczytywania poziomu. Wszystkie aktualizacje mam ściągnięte. Odinstalowałem gre i dalej to samo. Spotkaliście się z tym?

 

Miałem podobnie, postać kompana stała w miejscu, zamiast iść za mną tam gdzie jest

 

wieża na samym końcu i atakują nas te psiaki.

 

 

Musiałem restartować kilka razy grę. Ale to był jeden jedyny raz. Poza tym nie uświadczyłem nic innego niepokojącego. 

Odnośnik do komentarza

Nic nie działa. Gra ciągle wywala. Podobno muszę zrobić nową inicjację systemu, ale nie chce mi się kopiować wszystkich sejwów a nie mam PS+ aktualnie. Za dużo je.bania a jeszcze cos stracę, już wolę obejrzeć grę na YT do końca. Oto jaki mam problem:

 

https://youtu.be/az77zCxsrtE

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Metro 2033 Redux - ukryte trofeum, przejedz niezauważenie obok strażników, zabijając wcześniej  zwiadowce...

 

To jest jedyne trofeum, jakie mnie dzieli od platyny, ale i tak nie chce wpaść, mimo, iz jest najprostsze :frog:  :frog:  :frog:  

Jakieś sugestie i podpowiedzi ???

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Metro 2033 Redux - ukryte trofeum, przejedz niezauważenie obok strażników, zabijając wcześniej  zwiadowce...

 

To jest jedyne trofeum, jakie mnie dzieli od platyny, ale i tak nie chce wpaść, mimo, iz jest najprostsze :frog:  :frog:  :frog:  

Jakieś sugestie i podpowiedzi ???

 

zmień amunicję na military grade ammo i postaraj się go zabić jednym/dwoma strzałami, bo na filmie widzę że puściłeś mu serię.

Odnośnik do komentarza

ty go zabijasz ze jeszcze zdąży coś tam krzyknąć, zmień amunicję na military grade ammo tak jak pisałem i zobacz czy to pomoze

Ciebie bym sie nie spodziewal ;)

P.S te trofeum zdobylem, jakis czas temu, jak zauwazyl Square. Chodzilo o cos zupelnie innego. Zle popatrzylem na osiagniecia. Juz dawno padl calak. Moja wina...

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jesli ja zdejme,to postac nie potrafi zalozyc....

Tylko tym w etapie.

 

Maska ma roztrzaskana szybkę, wiec nie ma sensu ja ponownie zakładać, jak i zmieniać filtr.

Musisz znaleźć nowa, szczelna maskę...  30 sekunda, po lewej przy zwłokach ;)

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...