Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

Polecam zagrac. Rozumiem, ze taki save z bety raczej nie bedzie działał w fullu? Tak juz dzisiaj zaplacilbym za preordera!

Skok + JetPack takze trzeba w tej grze wyczuc, zeby wszedzie doskoczyc/doleciec.

 

Będziesz mógł przenieść postać z bety do pełnej wersji ! Nie wiadomo tylko co z Alfą 

 

Potwierdzili to ? Beta kusi coraz bardziej...

Odnośnik do komentarza

 

 

Polecam zagrac. Rozumiem, ze taki save z bety raczej nie bedzie działał w fullu? Tak juz dzisiaj zaplacilbym za preordera!

Skok + JetPack takze trzeba w tej grze wyczuc, zeby wszedzie doskoczyc/doleciec.

 

Będziesz mógł przenieść postać z bety do pełnej wersji ! Nie wiadomo tylko co z Alfą 

 

Potwierdzili to ? Beta kusi coraz bardziej...

 

Nigdzie nie potwierdzili i bardzo dziwne by to było (balans trudności na starcie by poleciał na ryj).

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zmiażdżony. Szkoda, że alpha tylko do jutra, bo bym tylko w to szpilał. PvP ma ogromny potencjał. Dla mnie to coś pomiędzy CoDem a Halo w kwestii gameplayu. 

Słupek pisał, że mu się kojarzy z Mass Effectem - totalnie to samo miałem :)

Podsumowując to takie Mass Effect Borderlands Halo Online.

Edytowane przez Radovan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja świat mam praktycznie kompletnie pusty. mam NAT2, więc tak jak 99% ludzi łączących się przez router i nigdy z żadnym online problemów nie miałem.

 

gram teraz i zero randomów.

 

dodatkowo jak wybierałem destination, to pokazało, że we freeroamie jest jeden mój znajomy. więc wlazłem i myślałem że go jakoś zaznaczy na znaczniku czy coś, tymczasem nie mam pojęcia gdzie on jest. 

 

edit

dodam, że pvp działa bez problemowo, matchmaking bardzo szybki

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Headshot feeling na wysokim poziomie. Lubię to. Pompka też daje radę. Już dawno tak dobrze mi się online nie strzelało. Dziwne i jednocześnie bardzo dobrze, że aspekt strzelania kojarzy mi się z cs1.6 (oczywiście bez pojazdów i działek). Mnie wersja alpha kupiła.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...