Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

zamiast czekac na kody nie mozecie zlozyc preordera w pss i pozniej go anulowac, jak pisal bansai?

 

Wystarczy zrobic pre-order na EU PSN, nie trzeba go oplacac oczywiscie (nie wiem jak to wyglada w przypadku gdy ktos ma pieniadze ze zdrapki na koncie) a beta i tak zacznie sie pobierac, nie trzeba miec zadnych kodow wiec prawdopodobnie bede mogl swoj komus oddac.

 

Wole sobie pobrac dzis i miec spokoj bo jak sie cala holota rzuci 17ego to znajac zycie psn sie sypnie albo bedzie leciec z predkoscia 3 slimakow na godzine.

 

Beta na PS4 tez wazy 12 gb, choc calosc ostatecznie ma zajmowac 15gb (bardzo mozliwe ze bedzie trzeba cos dociagnac).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

zamiast czekac na kody nie mozecie zlozyc preordera w pss i pozniej go anulowac, jak pisal bansai?

 

Pre-ordera radze nie anulowac do czasu zakonczenia Bety, bardzo mozliwe ze Sony sie wycwani przed takimi praktykami i sprawi ze beta bedzie bezuzyteczna. Lepiej go trzymac, pieniedzy i tak nie skasuja, mozna go zrobic nie majac nawet zarejestrowanej karty ani zadnych funduszy na PSN.

 

Dziwi mnie ze ludzie beda woleli dac jakiemus ultra ceulordowi na allegro zarobic zamiast chwile samemu pokombinowac.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

zamiast czekac na kody nie mozecie zlozyc preordera w pss i pozniej go anulowac, jak pisal bansai?

Pre-ordera radze nie anulowac do czasu zakonczenia Bety, bardzo mozliwe ze Sony sie wycwani przed takimi praktykami i sprawi ze beta bedzie bezuzyteczna. Lepiej go trzymac, pieniedzy i tak nie skasuja, mozna go zrobic nie majac nawet zarejestrowanej karty ani zadnych funduszy na PSN.

 

Dziwi mnie ze ludzie beda woleli dac jakiemus ultra ceulordowi na allegro zarobic zamiast chwile samemu pokombinowac.

Dziwi mnie, że administrator klanu PSX Extreme namawia, by nie kupować gry... tylko anulować zamówienie po becie.
Odnośnik do komentarza
Dziwi mnie, że administrator klanu PSX Extreme namawia, by nie kupować gry... tylko anulować zamówienie po becie.

 

Nic takiego nie robie. Po prostu zamiast czekac na kod ktory przyjdzie niewiadomo kiedy lepiej byc po bezpieczniej stronie rzeki i miec juz gre sciagnieta jak beta ruszy. Gre prawdopodobnie kazdy kto jest zainteresowany beta kupi, pomijam juz fakt ze wiekszosc z tych osob ma juz pewnie pre-ordera w jakims sklepie poza PSS. Kolega Bellevar przykladowo kodu nie dostal, mimo iz ma pre-order, to co, ma obejsc sie smakiem ? Nie.

 

Jak anuluje pre-order potem na storze to znaczy ze gry nie kupi ? Tez nie, dalej ma pre-o na ultimie ktora spartaczyla i nie dala mu kodu.

 

 

Ogolnie zle podchodzisz do tego co robie, ja chce aby jak najwiecej osob sprobowalo bety i przekonalo sie do Destiny. A mowie o anulowaniu w przypadku playstation store'a gdy ktos chcial sciagnac tylko bete.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No do bansaia juz prokurator jedzie.

Do mnie dzisiaj przyszedł,bo klucz z amazona mam a gre anulowałem.

Lepiej się zastanowcie co robocie ja wam radzie.

Korporacje tracą miliony na tych kluczach.

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

 

Dziwi mnie, że administrator klanu PSX Extreme namawia, by nie kupować gry... tylko anulować zamówienie po becie.

Nic takiego nie robie. Po prostu zamiast czekac na kod ktory przyjdzie niewiadomo kiedy lepiej byc po bezpieczniej stronie rzeki i miec juz gre sciagnieta jak beta ruszy. Gre prawdopodobnie kazdy kto jest zainteresowany beta kupi, pomijam juz fakt ze wiekszosc z tych osob ma juz pewnie pre-ordera w jakims sklepie poza PSS. Kolega Bellevar przykladowo kodu nie dostal, mimo iz ma pre-order, to co, ma obejsc sie smakiem ? Nie.

 

Jak anuluje pre-order potem na storze to znaczy ze gry nie kupi ? Tez nie, dalej ma pre-o na ultimie ktora spartaczyla i nie dala mu kodu.

 

 

Ogolnie zle podchodzisz do tego co robie, ja chce aby jak najwiecej osob sprobowalo bety i przekonalo sie do Destiny. A mowie o anulowaniu w przypadku playstation store'a gdy ktos chcial sciagnac tylko bete.

Ja tam nie wiem, ale skoro na oficjalnej stronie gry jedynym sklepem w Polsce oferującym klucze do Bety jest EURO a na samej stronie Ultimy nie ma słowa o tychże kluczach (co więcej zapytanie klienta dot. tego aspektu z początku czerwca pozostało przemilczane przez właścicieli) i niska cena, dałaby mi mocno do zastanowienia przed zakupem. Także przepraszam, źle Ciebie oceniłem. Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Czemu po prostu nie zlozycie preordera w PSN? To chyba najprostszy sposob. I mozna juz pobrac gre. Po co kombinowac z kodami?

 

Ja mam podpieta karte kredytowa do konta i nawet jej nie odpinalem jak bralem Destiny. Wystarczy tylko przeczytac informacje od nich, ze hajs beda sciagac dopiero blizej premiery. Nawet jest dokladna data podana - chyba 5/9.

 

D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...