Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobra panowie pograłem troche w pvp jest dobrze ale powiedzcie jak wyglada sprawa z bronią każda ma ten sam damage,zostaje zbierać heavy,special ammo ?

Tak dmg jest taki sam, różnica jest tylko w umiejętnościach postaci.

 

 

Mozna jeszcze dodac ze najlepiej szukac broni z wysokim impact i rate of fire bo to sie przenosi, mi sie w alphie udalo znalezc taka bron i dosc szybko eliminowalem ludzi.

Odnośnik do komentarza

Geralt w Destiny :D ?

 

10557534_741898842538624_500463055725923

 

 

Moj rekord w PvP, kto pobije :P ?

 

 

10454502_741861609209014_234944615521006

 

Z jakiej broni korzystasz, i jaką klasą grasz? Ja jak się skupiłem trochę to miałem dobrą rundkę 3.75 ratio, ale tak to mnie wszyscy gnoją niemiłosiernie. Jeszcze nie czuje tej gry.

 

 

 

Dobra panowie pograłem troche w pvp jest dobrze ale powiedzcie jak wyglada sprawa z bronią każda ma ten sam damage,zostaje zbierać heavy,special ammo ?

Tak dmg jest taki sam, różnica jest tylko w umiejętnościach postaci.

 

 

Mozna jeszcze dodac ze najlepiej szukac broni z wysokim impact i rate of fire bo to sie przenosi, mi sie w alphie udalo znalezc taka bron i dosc szybko eliminowalem ludzi.

 

Mam wrażenie, że jeszcze skille się przenoszą. Jeśli masz wyższy poziom jesteś do przodu o skille (razem ze skillami pasywnymi, które wzmacniają Armor, Recovery, Agility).

 

 

 

BTW: Do jakiego dnia trwa BETA dla PS4?

Odnośnik do komentarza

 

Z jakiej broni korzystasz, i jaką klasą grasz? Ja jak się skupiłem trochę to miałem dobrą rundkę 3.75 ratio, ale tak to mnie wszyscy gnoją niemiłosiernie. Jeszcze nie czuje tej gry.

 

 

Gram Titanem oczywiscie, bron to Pulse Rifle + Shotgun. Kij z K/D Ratio (choc 2 razy mialem w tym meczu killstreak 10), bardziej mi o punkty chodzi, takiego wyniku nawet po 3-4 dniach alphy nie udalo mi sie wykrecic :D

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Jasne że chodzi o punkty, tylko, że jeśli chcesz wygrać mecz, czy obronić jakiś przejmowany punkt musisz wygrywać starcia. K/D ratio jednak mówi o jakiejś tam skuteczności na polu walki i przydatności w drużynie. Już nie mówiąc o tym, że gra jest przyjemniejsza jak się więcej zabija niż ginie ;]

 

Jeśli chodzi o PvP to Titany mają np. więcej życia/armoru od innych klas?

Odnośnik do komentarza

ja pograłem dziś w bete ok 1-2 godzin, zrobiłem początkową misje i potem po wylocie statkiem jakąś drugą misję, przez jakiś krótki czas miałem drugiego gracza w okolicy, ale jakoś coop niespecjalnie wychodził, biegaliśmy i zabijaliśmy co popadnie, aż  w końcu doszedłem do celu, posłuchałem rozmówki i poleciałem dalej..

 

sam nie wiem co powiedzieć, gra mi się baaardzo kojarzy z borderlands - biega się po dziwnej planecie i strzela, róznica jest taka że w borderlands było więcej broni. serio to moje główne odczucia - destiny to borderlands bez wysypu broni... być może po zagłębieniu się w świat i znalezieniu innych graczy widać jakieś różnice, ale póki co to serio zwykły fps w klimatach dziwnych planet, czyli borderlands online, chociaż tego "online" mało doświadczyłem

 

nie dostrzegłem jakichś wielkich wad, było spoko, ale nie dostrzegłem też żadnych konkretnych zalet, być może pojawią się po większym zagłebieniu w świat. ale póki co oceniam gre na "w darmową bete warto zagrać i sprawdzić" ale żeby kupić całość ? to raczej nie kupie

 

 

na ps3 gra wygląda ok, zapewne na nowych konsolach wygląda lepiej, ale nawet na ps3 można pograć, obiekty i textury stoją na przyzwoitym poziomie, jednak zarówno graficznie jak i gameplayowo szału nie robi, ale może trzeba dłużej posiedzieć, jutro sprawdze troche dłużej jak to wszystko wygląda

Odnośnik do komentarza

Co wnosi do samej gry dołączenie do grupy / klanu na stronie Bungie? Bo póki co nie widzę opcji zaproszenia do co-op'a czy możliwości ustawienia meczu pvp. Jeżeli ktoś z ekipy zaloguje się na serwer to dostaję jakąś wiadomość? Pograłem wczoraj parę godzin i nic pozytywnego z tego faktu, nie dostrzegłem. A w PSX Extreme mamy ekipę...

Odnośnik do komentarza

To jak w końcu jest, wszyscy się zgadzają i zgodnie twierdzą, że jest nawet ok, ale bez szału czy gra jest, jednak mega ?

Grałem w alfę, oglądałem gameplaye z bety i szczerze mówiąc to jakoś tak średnio mnie jara Destiny ;(

Zdaje mi się, że twórcy mieli zbyt wielkie ambicje, których niestety nie udało się spełnić i wyszło, jak wyszło.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Gra jest dobra ale imo nie udźwignęła hype'u jaki był na nią pompowany :P

 

z tą grafą to powinno chulać w 60fps bez zająknięcia a jest jakieś dziwne 30, drażni mnie to :/ ten silnik Bungie chyba jakoś mi nie leży, bo widzę dużą różnicę pomiędzy 30fps w Watch Dogs a 30fps tutaj. W momencie obracania kamerą jest to strasznie widoczne, to samo miałem z Halo 3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja grałem tylko w czwartek, ale hype jaki był, taki pozostał, gra bardzo mi się podoba. Ale ważne jest, aby grać z kimś, bo jak ktoś chce grać solo dla fabuły, to raczej nie ma tu czego szukać. Byłem pewien, że opowieść, niczym specjalnym nie będzie, ewidentnie gra nastawiona jest na zwiedzanie i granie z kimś, a nie na ogrywanie epickiej kampanii jak w trylogii Halo. Momenty, jak biegam sam i nagle ktoś biegnie obok mnie, bardzo mi się podobają, ale jestem byłym maniakiem gier MMO, więc to pewnie przez to :)

 

Dużo zależy od tego, kto czego oczekiwał, ja jestem spokojny o finalny produkt i dalej się grą jaram :)

Odnośnik do komentarza

Trochę wieje sandałem to Destiny.Takie nie wiadomo co.Bungie chciało zrobić wszystkiego po trochu i wyszło tak,że żaden element Destiny nie jest jakiś wybitny ze strzelaniem na czele,które jest strasznie drętwe i nie daje żadnej radochy z kolejnych killi,a technicznie to poziom pastgenowych tytułów odpalonych na dobrym pc. Hajp -9000 po tej becie,ale i tak pewnie kupie,bo nie mam w co grać.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

To jak w końcu jest, wszyscy się zgadzają i zgodnie twierdzą, że jest nawet ok, ale bez szału czy gra jest, jednak mega ?

 

Grałem w alfę, oglądałem gameplaye z bety i szczerze mówiąc to jakoś tak średnio mnie jara Destiny ;(

 

Zdaje mi się, że twórcy mieli zbyt wielkie ambicje, których niestety nie udało się spełnić i wyszło, jak wyszło.

 

Wiemy,że to beta ale gra jak dla mnie nie ma tego magicznego czegoś. Te wszystkie rasy, klany i wszechświaty kojarzą się z Mass Effect a to bardzo dobrze ale..ale capture the flag i tryb story mi się znudził. Może będą ciekawsze tryby w pełnej wersji ale te obecne są średnio miodne. Pewnie fani Halo będą mieli łatwiej reszta pomarudzi i może kupi...za 50 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...