Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam szybkie pytanie czy w aplikacji destiny wyświetla wam listę znajomych?

Nie: "Something went awry while trying to log you in". Przynajmniej w tej chwili.

 

W(pipi)ia mnie brak PVP w momencie kiedy spotykamy jakichs ludzi na mapie podczas coopa :/ Moze to zmienia w fullu

Uwzględniając fabułę, przynajmniej tą z bety: nie zmienią tego, przecież macie ten sam cel. Chociaż kto wie... możliwości jest wiele... bunt, zdrajcy, spisek, w Wieży jest wiele zakamarków, których nie zwiedziliśmy... a może jakaś tajna organizacja się tam ukrywa z niecnymi zamiarami... I kiedyś w jakimś wydarzeniu, które nadejdzie miesiące (czy lata jeśli gra będzie trzymać wysoki poziom) po premierze gry, nastanie chaos i rozłam wśród Strażników. I będzie to Destiny 2 ;p Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja dalej nie ogarniam tej gry. Widocznie muszę mieć jakieś małe statsy pancerza, bo kolesie w wyrównanych pojedynkach mnie gnoją zbyt często.

Strzelaj w głowę, gdy celujesz, to liczby są koloru żółtego, heady są bardzo ważne, bo szybko ściągasz shielda.

 

Ogólnie multiplayer jest świetny, w końcu jakaś gra stawiająca na umiejętności graczy, ciężko się oderwać. Miałem już kilka sytuacji, gdy przeciwnik pierwszy do mnie strzelał, lub było ich dwóch, a udało wyjść się zwycięsko. Miód wylewa się z ekranu, widać od razu, że to gra Bungie. PvE również fajne, zwłaszcza ze znajomymi, public eventy, zdobywanie przedmiotów, broni, takie połączenie Halo z Diablo. Zdecydowanie gra na długie miesiące, oby do 9 września, a obecnie trzeba cieszyć się z bety.

 

Ciekawe co dziś szykują na 23, mam nadzieje, że jakiś nowy tryb.

 

PS. Najlepszy mecz z dziś.

10492183_597514577027804_813625559745688

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niech ktos sprawdzi czy ten dziala: 6BGJ-KPN9-CM5L (PS4)

 

Jakby dzialal to prosze sie pochwalic zeby inni nie probowali.

 

 

 

Wlasnie skonczylem grac w pelnym party ten event Iron Banner, swietna zabawa byla, szkoda tylko ze te sznurowka aka headset strasznie znieksztalca glosy :/, tragicznie sie na tym w party siedzi.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

ja pograłem dziś troche PVE i kilka meczy PVP... no i kurde nadal bez szału. nadal mam wrażenie jak bym grał w borderlands z mniejszą ilością broni

 

gra nie jest zła, ale jednak hype wydaje mi się mocno przesadzony

 

w PVE miały być setki planet, a tymczasem grałem 3 razy w tą samą misję i 2 razy w drugą tą samą misje, wiem że to beta ale robienie ciągle tego samego nudzi

 

w PVP zagrałem zeledwie ok 3-4 mecze, więc zdaje sobie sprawe że brak obeznania z systemem i z mapami robi swoje i utrudnia gre, ale jakoś mimo wszystko nie czułem wilkiej podniety, zwłaszcza że na jednej z map co chwile trafiałem na gracza dysponującego sporym pojazdem i moje ataki prawie nic mu nie robiły, a on był w stanie zabić mnie w sekunde

 

 

ja wiem że trzeba troche pograć i rozeznać sie z mapami żeby dało sie sensownie grać ale mimo to PVP w destiny jakoś mnie nie podnieciło...

 

cała gra wydaje sie ok, a nawet dobra, miejscami "bardzo dobra" - ale to nadal jest zniacznie gorszy poziom niż sugerował to hype i zapewnienia twórców

 

myśle ze niektórzy mogą się w tej grze zakochać i spędzić w niej setki godzin, ale mi osobiście średnio podeszło i moja obecna ocena waha się w okolicy 7+/10 . jest dobrze ale dupy nie urywa

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...