Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Muzyka i udzwiekowienie to takze 1 liga! Do tego bossowie. Przez te pare godzin zmeczylem juz 4-5 i niektorzy naprawde zaskoczyli ^^

NIe jest to walka z Oracle i QTE na 2 sec  :teehee:

Oby gra nie tracila tempa !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Muzyka jest epicka, grafika fajna, gameplay okropny i niegrywalny.
To miało być MMO?
-brak możliwości sprzedawania przedmiotów
-brak realnego drzewka rozwoju
-tylko 3 graczy na quest
-świat mniejszy od tego w Call of Duty
-problemy z serwerami
-okrojenie gry na DLC
-powtarzalność misji i nuda

Dla mnie 7/10, fajna gra ale za tydzień 70zł na allegro będzie kosztowała. Już dziś widziałem pudełko za 110zł na PS4.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To nigdy nie mialo byc MMO, dlatego nie ma zadnego drzewka rozwoju tylko rozwijasz swoje moce, ktore mozesz wykorzystac w PvP.

Swiat mniejszy od tego z CODa ? FPS na szynach > przeogromne lokacje ? Przejscie/przejechanie takiej planety we freeroam'e zajmuje pare minut.

Odwiedziles juz wszytskie planety ? Skonczyles juz singla ?

100 zl w dniu premiery za Destiny to 100% oszustwo.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To nigdy nie mialo byc MMO, dlatego nie ma zadnego drzewka rozwoju tylko rozwijasz swoje moce, ktore mozesz wykorzystac w PvP.

Swiat mniejszy od tego z CODa ? Przeogromne lokacje > fps na szynach ? Przejscie/przejechanie takiej planety we freeroam'e zajmuje pare minut.

Odwiedziles juz wszytskie planety ? Skonczyles juz singla ?

100 zl w dniu premiery za Destiny to 100% oszustwo.

Mówili tak,

Parę min na cały świat xD

A cena tak niska, bo ludzie się już tego pozbywają.

Odnośnik do komentarza

Bzdura wyssana jak zwykle z palca. Zarowno pare minut na swiat, jak i masowo pozbywajacy sie gry ludzie.

Moze na PS3 kazdy z leveli obcieli, bo ja cioralem pol dnia, nie ukonczylem jeszcze Marsa, przez ktorego doslownie przebieglem z kumplami, odblokowalem Venus - wiec 2 planety przede mna, a to nie koniec singla.

Odnośnik do komentarza

100 zł konto na alledrogo pewnie

Dokladnie tak. Same fraudy.

 

Ja tam uwazam, ze Destiny jest idealna gra w oczekiwaniu na Halo. Nie wroze jej jakiejs mega przyszlosci.

Ciezko mi sie duzo wypowiedziec bo gralem tyle co kot naplakal (brak czasu), ale gierka jest spoko.

Odnośnik do komentarza

Muzyka jest epicka, grafika fajna, gameplay okropny i niegrywalny.

To miało być MMO?

-brak możliwości sprzedawania przedmiotów

-brak realnego drzewka rozwoju

-tylko 3 graczy na quest

-świat mniejszy od tego w Call of Duty

-problemy z serwerami

-okrojenie gry na DLC

-powtarzalność misji i nuda

 

Dla mnie 7/10, fajna gra ale za tydzień 70zł na allegro będzie kosztowała. Już dziś widziałem pudełko za 110zł na PS4.

 

Pozdrawiam

70zł mówisz? To daj znać kiedy będziesz sprzedawać :lol:

Odnośnik do komentarza

Raidy będą w przyszłym tygodniu, w środę z tego co mi wiadomo. Do tego czasu na luzie się dobije do max lvla i znajdzie jakieś w miarę dobre itemki.

 

Ja dopiero zacząłem i od razu mówię że jest ciężej niż w becie.

 

BTW, jeśli ktoś brał udział w becie - pierwszy raz jak odwiedzamy Tower i idziemy do "poczty" to dostajemy jakieś "Beta Veteran". Co to jest? Bo nigdzie w inventory tego nie ma, to nie jest emblemat.

Odnośnik do komentarza

 

BTW, jeśli ktoś brał udział w becie - pierwszy raz jak odwiedzamy Tower i idziemy do "poczty" to dostajemy jakieś "Beta Veteran". Co to jest? Bo nigdzie w inventory tego nie ma, to nie jest emblemat.

To jest emblemat, tzn. avatr przy nicku, przynajmniej ja takiego dostałem za udział w becie.

Odnośnik do komentarza

Ludziom brakuję gier na nowej generacji ;) Za pół roku już nikt nie będzie fapować do tego, a i o komplet ludzi będzie trudno. 

Nie jest to crap, ale też nie jest wybitna giereczka. Nie będzie mesjaszem multi jak Halo X lat temu. Ale zabawa przednia. 

Nie bedzie trudno. Jesli nie pojda, ze content to tylko "platne dlc" to gra bedzie dawac rade.

Jeszcze nie wiadomo jak sie bedzie to trzymalo jak raidy sie pojawia.

 

Co do poziomu trudnosci: Beta byla latwiejsza? Co mam przez to rozumiec? Daleko nie zaszedlem, ale na lvl2 bez problemu lykalem przeciwnikow co mieli lvl7... Jedyny problem to moze byc skonczenie sie amunicji co najwyzej...

Odnośnik do komentarza

Gierka jest większa niż myślałem. Jest bardzo dobra (mimo, że kampanie rzeczywiście można szybko przejść). Spodziewałem się że wielkość gry będzie jak 4 Old Russie, tymczasem nawet Księżyc i misje na księżycu są bardziej rozbudowane niż na ziemii.

 

To nie jest MMO. To Halo 2.0 z całkiem solidnym pakietem do zabawy w coopie. Przeszedłem wszystkie podstawowe misje na 4 planetach i jestem zadowolony. Tym bardziej, że "endgame" zapowiada się bardzo dobrze.

 

Jeśli Halo mogło być rewelacyjną grą, to Destiny z pewnością przebija je co najmniej o kilka głów.

Edytowane przez Drantzell
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gierka jest większa niż myślałem. Jest bardzo dobra (mimo, że kampanie rzeczywiście można szybko przejść). Spodziewałem się że wielkość gry będzie jak 4 Old Russie, tymczasem nawet Księżyc i misje na księżycu są bardziej rozbudowane niż na ziemii.

 

To nie jest MMO. To Halo 2.0 z całkiem solidnym pakietem do zabawy w coopie. Przeszedłem wszystkie podstawowe misje na 4 planetach i jestem zadowolony. Tym bardziej, że "endgame" zapowiada się bardzo dobrze.

 

Jeśli Halo mogło być rewelacyjną grą, to Destiny z pewnością przebija je co najmniej o kilka głów.

 Jestem tego samego zdania. Co prawda grałem tylko i wyłącznie w Halo 3, ale mogę smiało stwierdzić że gra online robi tak samo dobre wrażenie, do tego lepsza grafika i animacje. Ulepszanie postaci dodaje jeszcze większego smaczku. Ci co piszą że lipa itp. maja chyba kompleks Call Of Duty ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Muzyka jest epicka, grafika fajna, gameplay okropny i niegrywalny.

To miało być MMO?

-brak możliwości sprzedawania przedmiotów

-brak realnego drzewka rozwoju

-tylko 3 graczy na quest

-świat mniejszy od tego w Call of Duty

-problemy z serwerami

-okrojenie gry na DLC

-powtarzalność misji i nuda

 

Dla mnie 7/10, fajna gra ale za tydzień 70zł na allegro będzie kosztowała. Już dziś widziałem pudełko za 110zł na PS4.

 

Pozdrawiam

70zł mówisz? To daj znać kiedy będziesz sprzedawać :lol:

 

Po tyle chodzą wersje cyfrowe w grupowcach na allegro. Pudełka używane znajdziesz ale cena oscyluje 170-190 zł.

Odnośnik do komentarza

Gierka póki co ok. Pograłem 2 godziny, ale grać samemu nie ma sensu. Czekam na Coatiego który już niedługo powinien mieć swój egzemplarzy. Później jeszcze jeden kumpel dojdzie i podejrzewam że będzie wypas. Samemu jest strasznie sucho i bez polotu.

 

Grafika momentami pokazuje niezły pazur i ogólnie trzyma bardzo dobry poziom. Design świata super. Muzyka super.

 

Póki co solidne 8/10. Ze znajomkami będzie tylko lepiej. :)

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, IMO gierka jest bardzo dobra!  PvE samemu jest dosyć nudne, ale już granie we 3 na Hardzie daje sporo radochy. Wczoraj z Ekturielem i NeQQ zginęliśmy chyba 50 razy - trzeba się troszkę napocić jeśli masz za mały lvl;)

 

Natomiast PvP - bomba! Zagrałem raptem 3 mecze ale ja czuję tam feeling Halo/Resistance/CoD - heady wchodzą miodzio!

 

Jak coś to gram na PS4 - dodawać do friendsów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...