Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Startujesz z Ziemi na patrol , lecisz do skrajnie do lewego budynku na mapie przebiegasz przez niego ( chyba tam gdzie był pierwszy wizzard , fabuła jest tak nędzna ze nie pamiętam nazwy ) no i ostrzeliwujesz tą jaskinie za słupka. Pamiętaj ze za takie rzeczy idzie się do growego piekła :D

Edytowane przez Pazdziochu
Odnośnik do komentarza

Startujesz z Ziemi na patrol , lecisz do skrajnie do lewego budynku na mapie przebiegasz przez niego ( chyba tam gdzie był pierwszy wizzard , fabuła jest tak nędzna ze nie pamiętam nazwy ) no i ostrzeliwujesz tą jaskinie za słupka. Pamiętaj ze za takie rzeczy idzie się do growego piekła :D

Hahaha Jestem na miejscu patrze a tu tłum guardianow stojących jak na zawodach strzeleckich, dzięki. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podobno już przyblokowali, nie udało mi się skorzystać. Takie farmienie ma sens? Mi level szybciej na pvp leci egzotyczny karabin i shotgun wpadły mi podczas zbierania spirit bloom , gear najlepiej kupić i upgrejdować.

 

Mój ludek ;)

http://www.bungie.net/en/Legend/2/4611686018428578562/2305843009215394741#gear

Edytowane przez Pazdziochu
Odnośnik do komentarza

 

 

Jest takie miejsce ... :D

 

 

Miejscówka na księżycu przy wejściu do świątyni Croty jest dużo lepsza:) i dużo szybciej się farmi

 

Mnie w jaskini lepiej dropi niż tam.

 

Może tak być, przy świątyni trzeba się na prawdę dużo nasiekać żeby wypadł fioletowy engram. Pazdziochu mowisz że przyblokowali? Którą miejscówkę?

Swoją drogą to zamiast blokować, zajęli by się tym, żeby naprawić loot system, zamiast blokować coś graczom (nikt by nie bawił się w takie głupie farmienie jak by fajny loot leciał np z bossów, zresztą mają się kim inspirować bo np Diablo jest przykładem idealnie działającego loot systemu). 

Odnośnik do komentarza

Popieram kolegę wyżej system "wygrywania" przedmiotów totalnie nie przemyślany a na dodatek brak handlu z innym graczem.

 

EDIT

Jaskini ciągle działa przed chwilą byłem i sprawdziłem. Jednak wolę PvP niż trzaskac do dziury :P

Tak tylko do pvp trzeba miec na prawde fajna i rozwiniętą giwerę, bo co prawda dmg jest skalowany ale juz rozwinięcia nie. System lootu muszą po prostu naprawić, zwłaszcza drop z elitek i bossów, musi to działać jak w diablo i tyle, bo inaczej ludziom nie bedzie sie chciało robić strike missions i daily events skoro strzelając do dziury mają większą szansę na fajny drop.

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

 

 

Popieram kolegę wyżej system "wygrywania" przedmiotów totalnie nie przemyślany a na dodatek brak handlu z innym graczem.

 

EDIT

Jaskini ciągle działa przed chwilą byłem i sprawdziłem. Jednak wolę PvP niż trzaskac do dziury :P

Tak tylko do pvp trzeba miec na prawde fajna i rozwiniętą giwerę, bo co prawda dmg jest skalowany ale juz rozwinięcia nie. System lootu muszą po prostu naprawić, zwłaszcza drop z elitek i bossów, musi to działać jak w diablo i tyle, bo inaczej ludziom nie bedzie sie chciało robić strike missions i daily events skoro strzelając do dziury mają większą szansę na drop.

Dokładnie, ja jadę automatykiem 242dmg full rozwinięta i trzaskam nawet 27lv

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...