Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Xur wrócił, egzotyczne ciuszki kupione, osiągnięcie wpadło, 26 level też przy okazji, koniec przygody z Destiny. Ostatecznie i tak spędziłem z grą sporo czasu. Kampanię ze znajomymi przechodziło się przyjemnie, chociaż fabuła słaba; na multi też rozegrałem niejeden całkiem emocjonujący mecz. Natomiast już mi wystarczy, najważniejsze już w grze widziałem. Jasne, mógłbym jeszcze grać i grać, przechodzić Raidy, tworzyć nowe postaci, ale wolę pożegnać swojego Warlocka i zająć się innymi tytułami.

 

Gierka warta zakupu, ale niekoniecznie must have.

 

http://www.bungie.net/en/Legend/1/4611686018433389365/2305843009214862621#gear

Odnośnik do komentarza

Xur jest już dostępny, właśnie robię zadanie na egzotycznego machine guna. Trzeba zabić 500 stworkow myślę że jaskinia będzie idealna :P

 

A skąd dostałeś bounty? U mnie właśnie quest na Bad Juju, ale trzeba zrobić 25 strików, więc trochę to zajmie :D Dzisiaj postaram się dostać 5 strange coinsów, bo mi brakuję na armor do huntera :/

Odnośnik do komentarza

No właśnie. Po killu :P A jak Ci nie starczy żeby zabić kolesia?

Hmm, ja powiem, że wybrałem bounty z bad juju z myślą o PvP. Z resztą do wyboru miałem jeszcze bounty z hand cannonem i bazooką, więc dla mnie był to wybór oczywisty. Po upgrejdach może być ciekawą pukawką, ale raczej nic nie przebije auto rifle'a z maksymalnym stability. 

Odnośnik do komentarza

Czy mógłby ktoś być tak miły i w bardziej przystępny sposób napisać jak znaleźć tę miejscówkę z jaskinią? Po opisie wyżej "po wylądowaniu na cosmodromie leć na lewo i przeleć przez obiekt" niestety nie jest zbyt precyzyjny…

Na YT wpisz "Destiny earth cave", chociaż ja trafiłem bez problemu :)

 

Xur jest już dostępny, właśnie robię zadanie na egzotycznego machine guna. Trzeba zabić 500 stworkow myślę że jaskinia będzie idealna :P

A skąd dostałeś bounty? U mnie właśnie quest na Bad Juju, ale trzeba zrobić 25 strików, więc trochę to zajmie :D Dzisiaj postaram się dostać 5 strange coinsów, bo mi brakuję na armor do huntera :/
Zadanie dostałem od robocika, po odebraniu vanguard respektu wyskoczyły mi trzy zadania na egzotyke z czego mogłem wybrać jedno. Nie wiem od czego to bez zależne, ale chyba od wykonanych ilości zadań. Ja właśnie wczoraj kupiłem egzotyczne rękawice dla warlocka. :)

 

 

EDIT: te bounty już wykonałem, i powiem szczerze że taki sobie ten ckm

odrzut niemiłosierny, ale za to nietrafione naboje wracają do magazynka

 

http://www.bungie.net/en/Legend/2/4611686018428936473/2305843009219500066#gear

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

Nie liczylbym na to. Rob normalnie zadania, striki, w koncu cos wpadnie, jak nie to po prostu kupisz.

No właśnie. Po killu :P A jak Ci nie starczy żeby zabić kolesia?

Trzeba byc niezla lama by z pulsa, ktory tak szybko wali nie zabic typa.3 -4 i padaja, wiec jak mozna w 15 sie nie zmiescic. ;)Do tego upgrade pukawki na Auto - no ja lepszego Pulsa nie mialem. Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

 

Od premiery nie wpadło nic ciekawego. Loot system to największa pomyłka tej gry. No cóż, za chwilę będę musiał zrobić to czego nie chciałem: Destiny Earth cave i zobaczymy czy coś znajdę.

 

Wg mnie jaskinia do dobry sposób na strange coinsy wczoraj w ciągu godziny wypadły mi 4 z engramow dzięki czemu mogłem zrobić zakupy u Xura. :)

 

EDIT

Swoją drogą znacie jakieś miejsc gdzie dobrze sypia się relic iron (to z Marsa) mam 13 a potrzebuje ok 30 na upgrade rękawiczek?

Edytowane przez gamerTHC
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie liczylbym na to. Rob normalnie zadania, striki, w koncu cos wpadnie, jak nie to po prostu kupisz.

No właśnie. Po killu :P A jak Ci nie starczy żeby zabić kolesia?

Trzeba byc niezla lama by z pulsa, ktory tak szybko wali nie zabic typa.3 -4 i padaja, wiec jak mozna w 15 sie nie zmiescic. ;)Do tego upgrade pukawki na Auto - no ja lepszego Pulsa nie mialem.

 

 

Wystarczy że jedną serią nie trafisz i już leżysz.

Odnośnik do komentarza

 

Nie liczylbym na to. Rob normalnie zadania, striki, w koncu cos wpadnie, jak nie to po prostu kupisz.

No właśnie. Po killu :P A jak Ci nie starczy żeby zabić kolesia?

Trzeba byc niezla lama by z pulsa, ktory tak szybko wali nie zabic typa.3 -4 i padaja, wiec jak mozna w 15 sie nie zmiescic. ;)Do tego upgrade pukawki na Auto - no ja lepszego Pulsa nie mialem.

 

 

Wystarczy że jedną serią nie trafisz i już leżysz.

 

Yep, dlatego tylko:

Cydonia_AR3.png

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem przy graniu w Crucible, że losowo moja postać przestaje.

Przez chwilę myślałem, że wina może leżeć po stronie wadliwego pada, chociaż ani razu nie widziałem czegoś podobnego podczas żadnej z misji fabularnych - zamieniłem w ustawieniach R2/L2 na R1/R1 i nadal to samo. Nie dzieje się to często, ale wystarcza żeby napsuć krwi w ważnym momencie.

Ktoś inny spotkał się z podobną dolegliwością?

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem przy graniu w Crucible, że losowo moja postać przestaje.

Przez chwilę myślałem, że wina może leżeć po stronie wadliwego pada, chociaż ani razu nie widziałem czegoś podobnego podczas żadnej z misji fabularnych - zamieniłem w ustawieniach R2/L2 na R1/R1 i nadal to samo. Nie dzieje się to często, ale wystarcza żeby napsuć krwi w ważnym momencie.

Ktoś inny spotkał się z podobną dolegliwością?

Jak występuje tylko w Crucible to może jakiś problem z połączeniem?

 

 

Jeśli miałbym polecić jakąkolwiek broń na PvP to Shingen-e. Ma możliwość upgrejdu do maksimum stabilty.

Shingen-E.jpg

 

To tak jakbym grał w BF3 i używał m249 na dwójnogu :D Banie wchodzą miodnie przy prawie zerowym recoilu.

Hm... Zainteresowałeś mnie. Muszę wypróbować.

Odnośnik do komentarza

 

Zauważyłem przy graniu w Crucible, że losowo moja postać przestaje.

Przez chwilę myślałem, że wina może leżeć po stronie wadliwego pada, chociaż ani razu nie widziałem czegoś podobnego podczas żadnej z misji fabularnych - zamieniłem w ustawieniach R2/L2 na R1/R1 i nadal to samo. Nie dzieje się to często, ale wystarcza żeby napsuć krwi w ważnym momencie.

Ktoś inny spotkał się z podobną dolegliwością?

Jak występuje tylko w Crucible to może jakiś problem z połączeniem?

 

W strike'ach tego nie ma i w żadnej innej grze się z czymś podobnym nie spotkałem na żadnej z konsol.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...