Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wiem że nie szuka graczy. Chodziło mi o to czy za każde przejście dostaje się coiny?

Tak. Dodaj mnie do znajomych to z chęcią z tobą spróbuję na choćby najniższym levelu za 3 coiny. Napisz tutaj tylko czy pasuje ci teraz, bo akurat mam czas. PSN ID to: WhiteWarrior_PL

 

 

 

Oczywiście, że nie. Dostajesz tylko raz coiny - nie możesz robić kilka razy strika na tym samym poziomie. Najlepiej zrobić na najwyższym i dostaję się expa i coiny za wszystkie lvle. Do zrobienia raz w tygodniu. Mi brakuje dwóch coinów i trzeba tylko liczyć na łut szczęścia.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie. W multi ta bron kosi, ale juz chodza sluchy, ze wszystkie AR maja oslabic, szczegolnie pod wzgledem zasiegu... NW sumie nie dziwne, granie Pulsem czy Scoutem na 3/4 map nie ma najmniejszego sensu.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Grałbym !

Na liczniku mam juz 90h bo w sumie od premiery gram wylacznie w Destiny. Moze jak w koncu zalicze Raid to mi sie znudzi, bo do tej pory ciagle czegos mi brakowalo. Poki co wciaz bawie sie swietnie farmiac swoja postac.

Taka to jest wlasnie gra - zaliczas 100 zadan w multi, patrolu, misjach, strikow by przygotowac sie na Nightfalla, Raid, czy multi...

 

PS.60 zł bedzie kosztowal 1 dodatek ? Bo na PSN jest tylko przepusta sezonowa za 138...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Płaciłbym !

 

 

No i fajnie. Jesteś idealnym odbiorcą gierek Activision czy EA. Ja też się fajnie bawię z Destiny (tak na 7/10), ale nie mogę patrzeć co Bungie i Activioson zrobiło/robić będzie z tą grą.

 

PS. Season Pass kosztuje aż tyle? xD Ciekawa cena, biorąc pod uwagę, że DLC zajmuje 9.5 MB ...

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

 

Płaciłbym !

 

No i fajnie. Jesteś idealnym odbiorcą gierek Activision czy EA. Ja też się fajnie bawię z Destiny (tak na 7/10), ale nie mogę patrzeć co Bungie i Activioson zrobiło/robić będzie z tą grą. 

PS. Season Pass kosztuje aż tyle? xD Ciekawa cena, biorąc pod uwagę, że DLC zajmuje 9.5 MB ...

 

od razu 2 dodatki wychodza ? Co takiego zrobilo Bungie ? - zapowiedzieli 2 DLC do gry ktora pobila wszytskie rekordy sprzedazy ? Wycieli czescz rzeczy, by je poziej sprzedac ? No kur(pipi)two, ale pokaz mi obecnie gre na rynku, ktora tak nie dziala. Taki rynek - nic nie zrobisz. Wkurzace, ale gra na dzisiaj podoba mi sie na tyle (szczegolnie przez ciagl lupanie z kumplami), ze gdyby DLC mieli wydac jutro, to pewnie bym zaplacil. (no o ile przyniesie cos ciekawego) Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W sumie zabawna sytuacja jest z tą grą, niby widać, że pocięta i nie do końca jest tym czym miała być, ale z drugiej strony, mega wciąga. Odkąd mam Destiny nie włączyłem żadnej innej gry, odpalam konsole i od razy uruchamiam Destiny. Może i nie gram za dużo ostatnio, bo mało czasu, ale chyba nie tylko ja tak mam, bo masa moich znajomych również ciągle odpala Destiny :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no i wszyscy sie smieli z porownan do MMO, a mimo wszytsko ta gra ma mega duzo wlasnie z tym gatunkiem wspolnego.

Te ciagle farmienie, latanie po planetach, by zupgredowac chociaz czesc uzbrojenia, zaliczanie zadan, przygotowania na trudniejsze misje, ustawki kto jaka pukawke ma ze soba zabrac, z jakim bonusem, gdzie stoi - no mi to jednak troche MMO przypomina...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...