Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry tekst. W sumie zgadzam się ze wszystkim co tu napisałeś, a jednocześnie mam odmienne zdanie - większość z wymienionych tutaj przykładów nie jest dla mnie wadą, a multiplayer bardzo mi się podoba (oprócz tych shotgunów i fusion riflle rzecz jasna). Bardzo się jednak ubawiłem, czytając Twój wypełniony jadem tekst, więc łap plusika, bo zasłużyłeś :D

Odnośnik do komentarza

Same here - jemu sie po prostru ta gra nie podoba i tyle. No i trudno, by ludzie nie rzucili w kat gry w ktora nawet jej hejterzy maja srednio ponad 100h (a co dopiero Ci ktorym sie podoba) :teehee: .

Ciekaw jestem, czy jak wyjdzie dodatek i czy spora czesc osob wroci, czy juz ich nie bedzie bawic szukanie nowego lootu.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dla mnie dodatek nie jest jakos specjalnie drogi. No i odpowiedz sobie na pytanie, w ilu grach siedziales tyle czasu ? Ja moglbym wszystkie policzyc na palcach jednej reki, wiec przez sam fakt ile przy tej grze siedze, w zyciu nie powiedzialbym, ze to crap. W crapy nie gram dluzej niz 20 minut, tym bardziej nie wiem jak mam sie odniesc do postow Mazzeo - 70h przy grze w ktorej totalnie nic sie nie podoba to prawie jak 6*Knack, z ktorego do niedawna drwil...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jasne, to nie jest crap ale znudziło mnie ciągłe robienie tego samego. Podobnie z gta v - w online spędziłem też kilkaset godzin, jednak teraz jak włączam to max pół godziny i wyłączam konsolę. 

 

Aktualnie czekam tylko na 3 gry - DA: Inkwizycja (jednak najpierw muszę sprawdzić filmiki jak to wygląda na ps3, aktualnie na pc znowu przeszedłem Origins i teraz znowu przechodzę 2, obie na modach które znacznie poprawiają komfort grania), MGS V i Wiesław 3, na lapku raczej nie pójdzie więc pewnie do tego czasu się zaopatrzę już w ps4.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej Destiny to obrzydzaja tworcy. Przeciez obecny Nightfall to jakas masakra. Bez glichy - wychodzenia na orbite, ukrywania sie miedzy skrzynkami do przejscia tylko dla ludzi z wrodzonym autyzmem.

30 level i trzeba zuzyc minimum 3 magazynki na mobki, ktore maja tarcze voidowa, zolta - nawet do bosa nie mam czasu strzelac. Powinno sie wziac tworcow za morde i kazac im to przejsc bez wykorzystywania bugow, ciekaw jestem jakby sobe poradzili...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co tydzien od premiery rajdow, robie je... przechodze je na normalu i na hard. Mam 30 lvl warlock, 29 hunterem i 29 titan. Co tydzien robie te (pipi)e rajdy tytanem (innymi postaciami tez). Nie pojmuje jak przez 7 tygodni majac... oracle, templar, gatekeeper, atheon, skrzynia u gorgonow... 10 szans tygodniowo moj titan nie zdobyl jeszcze pelnego rajdowego ekwipunku. Na jakiej zwalonej zasadzie moge dostac grajac na hardzie 2 praedyth's revenge za pokonanie templara. Czy te debile w bungie nie mogly napisac jakiegos lepszego algorytmu ktory sprawdzilby, ze skoro daje jedna bron za normal, to nie powinien dawac tej samej broni za hard. Nie wspominajac, ze te patalachy moglyby napisac algorytm ktory zaklada, ze skoro dostalem dana bron 3 razy (bo jest limit 3 kont) to wiecej razy ona nie powinna wpadac. bo nie jest mi ona potrzebna. To nie zbroja ktorej statystyki sie moga zmienic. Powoli mam dosyc tej calej gry. Narzekalem na nia od premiery, jednak nie moge sie oderwac i gralem w nia maniakalnie... zaczynam jednak docierac do punktu, gdzie nie widze sensu grania w kolko tego samego, bo gra nie ma nic do zaoferowania i tanimi sztuczkami wydluza czas rozgrywki. Po zdobyciu mythoclast, ice breakera i Gjallahorn'a, nie ma sensu nawet juz grac. Rajda swoim Warlockiem na 30 lvl to pykam bez problemu. Chcialem miec wszystkie postacie wymaksowane i skupic sie na levelowaniu broni drugiej kategorii (truth, thorn, etc.), ale widze, ze nie ma to wiekszego sensu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale co w tym dziwnego, chyba w każdej grze, w której chodzi o loot, jest on losowy i często wypada to samo. Ty się lepiej ciesz, bo ja czasami pół roku chodziłem na rajdy, które trwały 4 godziny, aby uzbierać set dla jednej postaci ;)

 

 

PS. A i tak nie uzbierałem całego :P

Odnośnik do komentarza

Niech się cieszy ten, co akurat wchodzi na save z Atheonem i dostaje Vexa albo brakujący armor :)
Ja należę do tych, którzy częściej grają cały raid i dostają shardy albo to co już mają.... i wciąż kiblują na 29 lvl.
Jeżeli to ma być losowy loot, który daje frajdę to mnie się kończy powoli cierpliwość.

Odnośnik do komentarza

Nie pojmuje jak przez 7 tygodni majac... oracle, templar, gatekeeper, atheon, skrzynia u gorgonow... 10 szans tygodniowo moj titan nie zdobyl jeszcze pelnego rajdowego ekwipunku. Na jakiej zwalonej zasadzie moge dostac grajac na hardzie 2 praedyth's revenge za pokonanie templara.

8 maks., nie 10. Nie grałeś też od razu na hard, nie przesadzaj ;)

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...