Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnej broni jest dużo, dobrego ekwipunku na wysoki level też raczej wystarczająco, ale ostatecznie i tak każdy dąży do zebrania tego jednego setu z Raidu. A farmienie w Destiny nie ma sensu - kupujesz zbroję na 29 poziom (po DLC 31), potem liczysz na dropa w Raidze/Nightfallu oraz ofertę Xura w weekend.

W sumie masz rację tak sobie to uświadomiłem ze farmieniu się zbierając marki za które kupujesz items u vendora wiec jak cokolwiek wpadnie podczas farmienia mark-ów to można to traktować jako bonus tym bardziej ze jest to totalny random :)

 

Tak BTW w jaki sposób najlepiej zbierać ascendand shardy (czy jakoś tak) legendarny crafting material potrzebny do upgradu zbroi a m 2 tylko :)

Odnośnik do komentarza

Panowie jest sprawa. Na Store na moim pc znalazłem dodatek The Dark Below za 79zł. Na Store na konsoli nie ma takiej oferty. Zakupiłem ten dodatek z pozycji mojego pc bo średnio mnie stać teraz na cały Expansion Pack. Dodało mi do kolejki pobierania, kasę weźmie pomiędzy 7-9 grudnia wiec spoko myślę ale z ciekawości wszedłem w historię zakupów al tam stan zamówienia: anulowano :O. Ktoś jest w podobnej sytuacji lub może jakoś mi pomóc wyjaśnić o co się rozchodzi tu? :D Bo nie wiem teraz czy mi pobierze z konta jutro hajs czy faktycznie anulowali i mogę jedynie kupić cały EP.

Odnośnik do komentarza

 

Tak BTW w jaki sposób najlepiej zbierać ascendand shardy (czy jakoś tak) legendarny crafting material potrzebny do upgradu zbroi a m 2 tylko :)

 

Za Daily Mission na 28 LVLu dostaniesz 2 Shardy lub Energie (stopień niżej 1), ale najlepiej grać Raid. U mnie z 200 shardów i ze 150 energii w Vault leży obecnie, bo nie miałem na co wydawać już, a ciągle wpadały kolejne. Oczywiście musieli wprowadzić kolejne materiały, by ludzie w podobnej sytuacji zbyt szybko nie skończyli nadchodzącego DLC :)

 

 

 

 Poza tym można kupić jakiś legendarny ciuch, podlevelować go, ulepszyć (za sam Glimmer), a później rozwalić na części.

Można od razu rozwalić zbędną legendarną rzecz, nie ma sensu levelować.

Edytowane przez wrog
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ascendand Shard najłatwiej chyba zdobyć, przeszukując skrzynki podczas Raidu, oraz za pokonanie bossów w tymże. Poza tym można kupić jakiś legendarny ciuch, podlevelować go, ulepszyć (za sam Glimmer), a później rozwalić na części.

Znalazłem fajny filmik z info, że najszybciej z public eventy jako nagroda za pierwsze ukończenie eventy za Daily heroic no i rozwalaniu legendarnych itemow, o rajdzie chyba na razie mogę zapomnieć bo nie mam z kim go robić i chyba za niski lvl mam :)

 

Co do sytuacji z anulowanym zamówieniem to nie mam pojęcia, znając życie to loteria

Odnośnik do komentarza

Z public event wypada Ascendant tylko za pierwsze takie wydarzenie w danym dniu zrobionym na złoto.

O to mi chodziło choć na filmiku było info ze niby można trafić losowo tez w kolejnych, chyba, że ja coś pokręciłem.

 

Co do public eventów i ich farmienia znalazłem świetną stronę z rozpiską, timerem do eventy mapką i nagranymi filmikami jak dotrzeć na miejsce

 

Destinypublicevents.com

 

Może juz była więc dla tych, którzy znają żadna nowość ale mam nadzieje, ze przyda się osobom takim jak ja, które chciały porobić eventy a miały problemy z ich znalezieniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zbieram Ekipe na Raid VoG. Jestem w tym tygodniu do dyspozycji od 18:30 aż do ukończenia raidu. Pisać na priv. I zapraszać na PSN. A co do samego dodatku to pewnie od 10 będzie dostępny wraz z nowym tygodniem w Destiny

Ja być może środa, czwartek, piątek będę grał duuuużo na pewno całą noc wiec jak coś wyślę inv,

 

Ps: Zastanawiam się do kogo można by się zgłosić, żeby utworzyć dział Destiny a nie jeden temat, tematów przy takiej grze jest masa:

Rajdy

Poszukiwanie grupy na Raid / strike

Buildy postaci

Eventy

Pvp

Sprzęt i jego konfiguracje

Farmienie surowców

I pewnie wiele innych a w jednym temacie to wszystko ginie tym bardziej jak ma ponad 100 stron.

Co myślicie o utworzeniu działu dla Destiny?

Edytowane przez DemogorgoN
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Zbieram Ekipe na Raid VoG. Jestem w tym tygodniu do dyspozycji od 18:30 aż do ukończenia raidu. Pisać na priv. I zapraszać na PSN. A co do samego dodatku to pewnie od 10 będzie dostępny wraz z nowym tygodniem w Destiny

Ja być może środa, czwartek, piątek będę grał duuuużo na pewno całą noc wiec jak coś wyślę inv,

 

Ps: Zastanawiam się do kogo można by się zgłosić, żeby utworzyć dział Destiny a nie jeden temat, tematów przy takiej grze jest masa:

Rajdy

Poszukiwanie grupy na Raid / strike

Buildy postaci

Eventy

Pvp

Sprzęt i jego konfiguracje

Farmienie surowców

I pewnie wiele innych a w jednym temacie to wszystko ginie tym bardziej jak ma ponad 100 stron.

Co myślicie o utworzeniu działu dla Destiny?

 

Szanujmy się.

Odnośnik do komentarza

 

 

Z public event wypada Ascendant tylko za pierwsze takie wydarzenie w danym dniu zrobionym na złoto.

Wczoraj wypadł mi Mote of Light z pierwszego public eventu, więc nie wiem jak to juz jest.
Znalazłem taki filmik

Destiny Tips: Easiest way to get Ascendant Shards…:

 

Ale wychodzi na to że randomowo dostaje się Ascendant Shards / Energy lub Mote of Light

Odnośnik do komentarza

Pytam poważnie z punktu widzenia laika.

 

Warto w ogóle kupować Destiny ?

 

Co tam się robi ? Rozbudowuje postać ? Czy jest jakiś cel w grze, jakiś finał do którego dążymy ?

Jak duża jest to gra ?

 

Pytam bo demo mnie zaintrygowało, grafika ładna, strzelanie przyjemne.

 

A cena już 99pln za nówkę. Więc czemu tak tanio tak szybko ? Brak contentu ? Co jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza

Destiny jest gównem obesranym jeśli nie masz ziomków do grania. Tak z 5 ziomków. Jeżeli ich masz, to może to być dla Ciebie best game ever. Ja bawię się świetnie, wręcz nie mogę się oderwać, ale świadom jestem ułomności i  braków tej gry. Nie jest to gra dla każdego i bardzo ciężko jest ją ocenić po paru h grania. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z początku cię zanudzi ponieważ cała najlepsza gra zaczyna się po 20 lvl. Jeśli jesteś w stanie grać przez 10 godzin ze znudzeniem to kup i niczym sie nie martw. Jeśli przebolejesz przez te pierwsze godziny to potem bedzie juz tylko lepiej. Poznasz ludzi zapiszesz sie do klanu i ludzie do grania zawsze się znajdą ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hmmm, tez sie zastanawiam nad skorzystaniem z promocjii, tylko ze od jakiegos czasu staram sie unikac strzelankowych multi, obawiam sie dzieciakow siedzacych calymi dniami przed tv, nie mam tak duzo czasu...

Tu nie ma się za bardzo czego obawiać jeżeli chodzi o sprzęt to totalny random możesz być najgorszy na arenie czy na strike i dostać najlepszy sprzęt, nie ma żadnego czatu wiec nie ma wojen a w teamie nawet jak by ktoś na voice chat się napinał można go zmutować :) to mi się bardzo podoba, ale tak jak pisano tu wcześniej gra zaczyna się dopiero po 20 lvlu i to jak masz z kim grać a jest wtedy bardzo satysfakcjonującą. Ja jutro będę w domu i nie mogę się doczekać kolejnej sesji byle nie samemu :P wiec jak coś to oczywiście zapraszam, PSN ID PrometherioN6sic

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...