Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Tą samą robię żeby było było szybciej jeszcze jeden mecz multi i będzie, zaraz się zrzygam, caly dzień gram i mam dość tej kaźni już :P

Udało się. Teraz sobie zagram w świeżo zakupione Diablo. Jakby co to koło 23 mógłbym zagrać Vault Of Glass Hard :) 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Tą samą robię żeby było było szybciej jeszcze jeden mecz multi i będzie, zaraz się zrzygam, caly dzień gram i mam dość tej kaźni już :P

O dziwo nie miałem problemów z zabijaniem Voidowymi broniami w pvp. Po ok 8 meczach już wszystko było. Atheon, jakaś fuzja, Truth i przede wszystkim trzymanie się innych i nie było problemu. W jednym meczu nawet miałem ratio 6,5 :P

 

Polecam robić to na Control, bo wiadomo w jakim kierunku zmierzają przeciwnicy.

Odnośnik do komentarza

Noo jakbym miał primary z Voidem to nie byłoby problemu, a nie mam :( Może dzisiaj wypadnie i dokończe to bounty :D

Zrobiłem z randomami VoG Hard i z Atheona dostałem 4-te Vision Of Confluence i Stateczek... mam dość, ta gra mnie nie lubi :D mogłoby dać Atheons Epilouge :P 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Fajny poradnik Zeratul, dobrze sie to czyta.

Dodałbym jeszcze tylko złotą zasadę Destiny, najpierw prosisz kogoś o przeciąganie przez Weekly i Rajdy, potem jak nabijesz wyższy poziom przeciągasz innych.

 

Wczoraj dobiłem do 20 poziomu na drugim Tytanie, tak jak pisze Zeratul zajęło to 10h, po założeniu tego co miałem w schowku mam 31 level :D Jestem gdzieś na Venus, kończę z fabułą podstawki, bo mam odblokowany VoG. Zaczynam misje od Eris, żeby odblokować Crotę. Mam kilka podwójnych broni - Fatebringer, Atheon Epilogue, Peredyths Revenge, Icebreaker więc może obejdzie sie bez częstego przekładania broni.

Odnośnik do komentarza

Co w tym wyjątkowego? :) chyba, że nie wylapalem jakiegoś ukrytego przekazu ;)

@Zeratul ile trzeba rzygnac Ci na PayPala żeby dodać Cie do friendlisty via PSN ?

;)

Robi ktoś dzisiaj weekly na 30/ nightfall? Pyknalbym druga postacią, coiny zawsze na propsie ;)

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Co w tym wyjątkowego? :) chyba, że nie wylapalem jakiegoś ukrytego przekazu ;)

@Zeratul ile trzeba rzygnac Ci na PayPala żeby dodać Cie do friendlisty via PSN ?

;)

Robi ktoś dzisiaj weekly na 30/ nightfall? Pyknalbym druga postacią, coiny zawsze na propsie ;)

Ja chętnie zrobię nightfalla i weekly , napisz tylko kiedy chcesz zagrać.

 

Gjallarhorn w modelu easy finance ? Take my money!

Odnośnik do komentarza

Nawet nightfalla nie zagraliśmy bo w(pipi)ienie na tą grę przebija sufit - chcesz zagrać strike z dlc? nie możesz, zmień postać Loading, wrzuć giwery do sejfu Loading, zmień postać Loading, dołącz do fireteamu Loading, zapomniałeś giwery? Loading  :facepalmz:

Pałka się przegła...

 

Plan na jutro:

Weekly 

Nightfall 

VoG Hard

Crota AKA Guvno Obesrane

 

I koniec,  na minimum dwa tygodnie, #TylkoDobreGry.

 

Orion i Piotros też robią przerwę więc możemy się założyć kto pierwszy się złamie i zacznie grać. (wizyta u xura jak będzie miał coś fajnego się nie liczy ;) )

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja plan na ten tydzień (według Destiny) wyrobiłem... nie sądziłem, że uda mi się kupić rękawiczki i buty dla Tytana i Warlocka :) Dzięki temu bliżej mi do 32 poziomu. Na Huntera zabrakło mi już czasu, ale przede wszystkim chęci...

Teraz pozostanie wymaksowanie nowego uzbrojenia dla Warlocka i będzie miał 32 poziom, ale jak za PvP normalnie nie przepadałem, to teraz strasznie mi ten tryb obrzydł... :( Szczególnie jak się pojawiały osoby z Vex'ami, to mój Suros nie wyrabiał, a jeszcze jak ktoś miał wyrzutnię rakiet z naprowadzaniem, to krew mnie zalewała... :( Dawno nie wydawałem takich ilości pieniędzy w grze na zakupy, a to wszystko przez Iron Banner'a. Niestety nie miałem kupionych żadnych rzeczy, które zwiększają doświadczenie, no i jeszcze te 4 części uzbrojenia + Scout Riffle były kosztowne, już nawet nie starczało mi pieniędzy, żeby kupować ulepszenia do broni... koszmar...

 

Plan na następny tydzień (według Destiny) VoG hard, Crota normal/hard + w piątek wizyta u Xur'a... w środę będzie już Resident Evil Revelations 2, więc mam nadzieję, że do wieczora się ściągnie i będzie moment na odwyk. Taki plan dla Destiny mógłby zostać, bo ekipa zebrała się fajna, a miałbym wreszcie czas pograć w stertę zaległości... :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...