Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz mieć ekipę :) #Piotros do mnie się m.in tak na cebule dolaczyles haha juz po walce z bossem dobrze ze Kymel był bov sam bym nie dal rady. Piotros, Krizz, Kymel - mam nadzieję ze dzisiaj wieczorem walczymy :) ja zaczne tak kolo 19

A nie rozumiem jednej rzeczy. Jakim cudem dostales loot jak reset jest dziś? Czy o czymś nie wiem? :D

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Weekly możemy robić, a ekipę trzeba mieć. Jak będziesz na orbicie, to widać gra pokazuje, czy ktoś akurat w to gra, potem musisz samemu posprawdzać kto gra i jak jest wolne miejsce, to możesz spróbować się dołączyć... :) Ja tak wczoraj zrobiłem z daily... :D

A loot dostałem, bo grałem drugą postacią... niestety trzecią mi się nie udało i mam o jednego loot'a za mało... :(

Ja mogę coś porobić wieczorkiem tak od 21:30, ale nie wiem czy nightfall'a mi się będzie chciało, bo ostatnio robiłem go 3 razy, a weekly na 30lvl 4 razy... więc może VoG hard, tak dla podtrzymania tradycji... :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to VoG :D vog jest goty fun jest mega zwłaszcza w ekipie, graliśmy już pare razy i zgranie procentuje. Nightfall się zrobi kiedyś, jest tydzień :)

 

A co do platyny to mi zostało wylevelowac Huntera i Tirana, zebrać duchy i rajd bez zgonu.. Trofiki same wpadały, zacna gra. Będzie pierwsza platyna na konsoli Sony jaram się :)

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

No to VoG :D vog jest goty fun jest mega zwłaszcza w ekipie, graliśmy już pare razy i zgranie procentuje. Nightfall się zrobi kiedyś, jest tydzień :)

 

A co do platyny to mi zostało wylevelowac Huntera i Tirana, zebrać duchy i rajd bez zgonu.. Trofiki same wpadały, zacna gra. Będzie pierwsza platyna na konsoli Sony jaram się :)

Nightfall proponuje zrobić jako pierwszy. Większy Exp wchodzi.

Odnośnik do komentarza

Panowie macie Siebie w znajomych , nie lepiej tam się umawiać na Raidy itp. ? Człowiek wchodzi na temat bo myśli że ktoś coś ciekawego napisał a tu taki lekki spam się robi...wyobrażacie sobie żeby każdy w tym temacie umawiał się na ekipę do Fireteam ? Śmietnik do kwadratu by się zrobił :D A tak poza tym Peace, Love and Gjallarhorn :thanks:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Achh te problemy. Temat chyba po to jest, aby w nim pisać co nie ? Do dodatku zostały 3 miesiące, więc w sumie dzięki nam ten temat żyje :P aczkolwiek osobny wątek jak najbardziej się przyda :)

Ostatnia oficjalna informacja to chyba przedział marzec - maj ?

Dobrze kojarzę ?

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Nightfall zrobiony. 15 minut i po robocie. Jeszcze łatwiejszy niż w zeszłym tygodniu. Dostałem egzotyczne rękawiczki i byłoby fajnie gdybym już takich nie miał wymaksowanych :P tak czy siak jest spoko, nie mogę się już doczekać raida.

Można gdzieś znaleźć informacje na kiedy jest planowany następny Iron Banner ?

Odnośnik do komentarza

Zrobiliśmy wczoraj Vault od Glass Hard. Było super tylko mieliśmy jakieś dziwne zawiechy i ginelismy w miejscach, w których nie powinniśmy zabilismy gorgorna i bylo śmiesznie. Atheon padł prawie od razu, tutaj propsy dla ekipy bo poszło pysznie. A co do lootu to bungie niech coś z tym (pipi) obesranym zrobi :) ciekawe czy da się zabić wszystkie gorgorny

Kooperacja w portalach i podczas Atheona cos pięknego

Edytowane przez orion50
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zacielismy się na Crocie. Ta gra to syf. Kazdy widzi co innego. Super kod sieciowy. Nie wierze ze to to samo Bungie od Halo. Tam tez kod ssal ale Nie aż tak a tu Sasha Grey at least

Musze parę dni odpocząć od tej gry bo już mnie frustruje. Syndrom przesytu odczuwam.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zacielismy się na Crocie. Ta gra to syf. Kazdy widzi co innego. Super kod sieciowy. Nie wierze ze to to samo Bungie od Halo. Tam tez kod ssal ale Nie aż tak a tu Sasha Grey at least

Musze parę dni odpocząć od tej gry bo już mnie frustruje. Syndrom przesytu odczuwam.

sieć PSN jest w trakcie sprzątania przed przywitaniem gości, którzy będą chcieli pograć za friko online w weekend. Głównie dla tego w wielu grach oraz imprezach były/będą problemy w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...