Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Na Vogu zrobimy flawless za 1 maks drugim razie. Kymel też zagra pewnie.

 

To dość ciekawe, co Pan prawisz...

Owszem, walki z bossami to nie problem (zwłaszcza Atheon, bo Templar potrafi czasem nabruździć), ale platformy i Gorgony to już sprawa mocno losowa i niezależna od skilla lub poziomu doświadczenia - jeden głupi błąd i cała impreza od nowa.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kymel dzisiaj nie zagra, więc może nie być dzisiaj ekipy. W razie co mam kolejną chętną osobę, ale też nie na dzisiaj. Poza tym będzie to VoG normal, a tam przeciwnicy są na 26 (?) poziomie, a my w większości mamy już 32 i dobre bronie, więc nie powinno być trudno...

Ja na pewno wybiorę jako primary Fatebringer'a w połączeniu z Vision of Confluence, jako special Ice Breaker/Invective, a jako heavy nieoceniony Corrective Measure... :D

No i flawless na VoG'u mogę robić również na PS3, jakby była ekipa...

Odnośnik do komentarza

 

Na Vogu zrobimy flawless za 1 maks drugim razie. Kymel też zagra pewnie.

Poeodzenia, czekam na info jak poszło :)

 

0 prob, bo nawet organizator sie nie pojawil.

Chyba Voga odpuszcze, wszyscy stekaja ze niby Crota jest trudniejszy, a dzisiaj godzinie treningu solo 3 razy pod rzad przeszedlem do spiewaczek... Warlockiem...

Ta czesc odpuscilem, bo nie mam Abysa zmaksowanego i heavy ammo, ale jezeli poloze je tak gladko jak pierwsze 3 czesci rajdu to zaraz sie okaze ze Crota solo jest juz latwiejsza niz VOG w 6tke ^^

Do tego jeszcze mozna zmaksowac Apotheosisa veil i przywracac sobie za kazdym razem zdrowie, gdy aktywuje super.

 

Musze sprawdzic z czym Zeratul biegal na finale.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj nie było kompletu osób, więc nie było jak popróbować w 3 osoby. A że miałem już wszystko zrobione, to z czystym sumieniem mogłem sobie pograć w zaległości... :D

Jak będzie reszta ekipy dzisiaj, to możemy popróbować

 

Crota solo może być realna do zrobienia flawless, tylko trzeba opanować newralgiczne momenty. Mi się hunterem udało dojść samemu do drugiego mostu, ale najdłużej szło mi ubijanie swordbearera i finalnie nie przeszedłem dalej sam.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ukończyłem proces wymaksowania posiadanych broni egzotycznych... Ostatnią bronią był... No Land Beyond... :D

Teraz brakuje mi jeszcze 6 egzotyków do kompletu, ale znając Bungie pewnie ich prędko nie dostanę, o ile w ogóle dostanę... :(

 

Braki:

  1. Gjallarhorn
  2. Hawkmoon
  3. Monte Carlo
  4. Truth
  5. Patience and Time
  6. Necrochasm

Posiadam:

  1. Vex Mythoclast
  2. SUROS Regime
  3. Plan C
  4. MIDA Multi-Tool
  5. Red Death
  6. Bad Juju
  7. Invective
  8. Ice Breaker
  9. No Land Beyond
  10. Hard Light
  11. Universal Remote
  12. The Last Word
  13. Thorn
  14. The 4th Horseman
  15. Pocket Infinity

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ukończyłem proces wymaksowania posiadanych broni egzotycznych... Ostatnią bronią był... No Land Beyond... :D

Teraz brakuje mi jeszcze 6 egzotyków do kompletu, ale znając Bungie pewnie ich prędko nie dostanę, o ile w ogóle dostanę... :(

 

Braki:

  1. Gjallarhorn
  2. Hawkmoon
  3. Monte Carlo
  4. Truth
  5. Patience and Time
  6. Necrochasm

Posiadam:

  1. Vex Mythoclast
  2. SUROS Regime
  3. Plan C
  4. MIDA Multi-Tool
  5. Red Death
  6. Bad Juju
  7. Invective
  8. Ice Breaker
  9. No Land Beyond
  10. Hard Light
  11. Universal Remote
  12. The Last Word
  13. Thorn
  14. The 4th Horseman
  15. Pocket Infinity

 

 

 

Last Word i Gjallarhorn to moja lista do św.  Mikołaja ^_^

Dziś ukończyłem VoG na hardzie nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie 2 rzeczy a mianowicie, randomowa grupa która dokładnie wiedziała co i jak bossik padł za pierwszym razem w ostatniej fazie walki miód malina oby więcej tak kumatych ludzi i druga kwestia to loot po nim, ta gra mnie chyba już bardzo nie lubi ja rozumiem shardy i inne pierdoły ale w tym tygodniu za VoG-a (normal+hard) dwa statki glass minuet i aspect of glass to już jest przegięcie nawet po zniszczeniu nic z tego nie ma i kropką nad i jest 2 item za przejście dzisiejszego harda a mianowicie kask legendarny o wartości 30 light :scratch_one-s_head:masakra :angry:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnia walka na hardzie nie jest ciężka, a z bańką Tytana na zwiększenie obrażeń broni, u nas schodzi na 2 podejścia.

Co do uzbrojenia z VoG'a, to ja do Tytana uzbierałem już komplet i nawet go wymaksowałem. :D Przynajmniej ascendant shardy na coś zużyłem, ale i tak mam ich strasznie dużo...

 

Tak się zastanawiałem, bo można byłoby kiedyś dla zabawy zrobić podejście do VoG'a, żeby zagrać w uzbrojeniu i brońmi tylko z VoG'a...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ukończyłem proces wymaksowania posiadanych broni egzotycznych... Ostatnią bronią był... No Land Beyond... :D

Teraz brakuje mi jeszcze 6 egzotyków do kompletu, ale znając Bungie pewnie ich prędko nie dostanę, o ile w ogóle dostanę... :(

 

Braki:

  1. Gjallarhorn
  2. Hawkmoon
  3. Monte Carlo
  4. Truth
  5. Patience and Time
  6. Necrochasm

Posiadam:

  1. Vex Mythoclast
  2. SUROS Regime
  3. Plan C
  4. MIDA Multi-Tool
  5. Red Death
  6. Bad Juju
  7. Invective
  8. Ice Breaker
  9. No Land Beyond
  10. Hard Light
  11. Universal Remote
  12. The Last Word
  13. Thorn
  14. The 4th Horseman
  15. Pocket Infinity

 

 

Na liście brakuje Dragon's Breath, Thunderlord oraz Super Good Advice.

 

Moje braki to: Hawkmoon, Vex oraz Necrochasm :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co trzeba zrobic zeby dostać bounty na thorna? Gdzies czytalem ze trzeba oddawać bounty w kompletach np.8 na raz ale za nic nie wyskakują exotic bounty. Jeden raz wylosowalem ale z tego co wypadlo wybrałem pocket infinity. Znacie inne sposoby czy tylko szczęście? U xura byl kiedykolwiek? Jest jakis wykaz co mozna dostać u xura z broni a co nigdy sie nie pojawi? Vexa z tego co sie orientuje nie da sie kupic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...