Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No to lipa . Jest może jeszcze ktoś na forum chętny do pogrania ? Na razie dodałem Tomci23 ale z tego co widzę potrzeba jeszcze jednej osoby. Jeżeli ktoś raz na jakiś czas chociaż gra to podajcie psnid bo już nie mam co sam robić w destiny :(

Odnośnik do komentarza

No to lipa . Jest może jeszcze ktoś na forum chętny do pogrania ? Na razie dodałem Tomci23 ale z tego co widzę potrzeba jeszcze jednej osoby. Jeżeli ktoś raz na jakiś czas chociaż gra to podajcie psnid bo już nie mam co sam robić w destiny :(

Michal_Mac - zapraszam! Może nie gram codziennie ale zawsze chętnie kilka headshotów zaliczę ;)

Odnośnik do komentarza

Zeratul - z ta ekskluzywna zawartoscia sie zgadzam, bo na PS4 Thorn nie jest mocniejsza bronia niz taki Hawkmoon, czy Last word, wszytsko zalezy kto jak gra i na jakim dystansie. Nowy puls z Ozyrysa takze kopie mocno, a dodatkow ma zasieg i stabilnosc sprawia, ze na srednim i wiekszym dystansie jest nie do zatrzymania !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Akcja z Redbullem to nic innego jak dymania ciąg dalszy.

Pokuśmy się o odrobinę teorii spiskowej. Wychodzi na to iż Ci sami ludzie (marketingowcy?), którzy zdecydowali się pokroić Destiny na kawałeczki jak pizzę, teraz nam te kawałeczki wyprzedają za GRUBĄ kasę.
Najpierw wzięli za niedorobiony, krótki raid i prawie nic poza tym.
Następnie wzięli za Arenę i Ozyrysa, które to mają swoich wielbicieli, ale dla równowagi obcięli raid.
A teraz wezmą za nowy dodatek rekordowe 40 dolców (czyli troszkę mniej niż może kosztować gra na premierę?).
A na deserek hybryda marketingowa z Redbullem, jak nie kupisz napoju to nie będziesz miał extra misji :)

Akcja z Redbullem to NIC INNEGO JAK DYMANIA CIĄG DALSZY.
W porę odpuściłem. Idę do Wiedźmina :)

Odnośnik do komentarza

Mam ich w (pipi)e, dobrze sie bawie. Burgery mogą mieć misje z red bullow i doritosow, ale to ja będę kasowal jednego za drugim z No Land Beyond w PvP. Ta gra jest fenomenem a zarazem uosobieniem raka branży a i tak każdy gra. Mi się podoba, TTK nie wiem czy kupie, ale pewnie tak. Jak przelicze denary na ilość godzin spędzonych z gra to i tak się opyla.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...