Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Sam jeszcze wrócisz :D

 

Sorry ale na pewno nie, tak może pogram z nudów w stare dlc które już kupiłem ale na pewno nie dam sobie wcisnąć kolejnego bo za 169 zł to ja dokładam i kupię sobie fifę. A podejrzewam że to nie koniec DLC o ile się sprzeda. Jak nie to wrzucą to wszystko do Destiny 2 i też będą do przodu 

Odnośnik do komentarza

 

Sam jeszcze wrócisz :D

 

Sorry ale na pewno nie, tak może pogram z nudów w stare dlc które już kupiłem ale na pewno nie dam sobie wcisnąć kolejnego bo za 169 zł to ja dokładam i kupię sobie fifę. A podejrzewam że to nie koniec DLC o ile się sprzeda. Jak nie to wrzucą to wszystko do Destiny 2 i też będą do przodu 

 

;)

Dzisiaj sciąga mi się domo Fifa obadam demo, jeśli mi się spodoba to też biorę na premierę. Wiec w końcu będę miał gracza do gry ;) A co Do Destiny to i tak duże oszczędności mam dzięki tej grze. Gdyby nie ona wydał bym już kasę na 5 innych tytułów, a tak to z tej gry jest dobry złodziej czasu. :D

Edytowane przez Frredy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Siema , moze ktos z ogarniajacych temat mi odp.

X1 przysla mi 18.09. TTK ma premiere officialna 15.09. Na stronach roznych sklepow w opisie jest podawane ze przy zlozeniu preordera (ttk legendary edition) otrzyma sie wczesniejszy dostep do 3 pukawek.Czy jak uruchomie gre 3 dni po premierze , bede mogl odebrac bonus ?

Edytowane przez Dei3o
Odnośnik do komentarza

W dużym skrócie:

- Pozdro Thorn. Niech się teraz ludzie nauczą grać innymi spluwami.

- Pulse rifle GOTY

- Red Death GOTY

- Auto rifle są ok, ale stary Suros Regime śmierdzi. Trzeba będzie w dodatku dorwać wariant 2.0 i powinno dać się nim pograć.

- Hard Light całkiem niezły jest obecnie.

- Necrochasmem można pograć aby podenerwować innych graczy.

- Shotguny nadal są użyteczne, ale już nie tak OP jak wcześniej (dzięki zmianom w perkach m.in. Rangefinder)

- Może to zmiany w statach a może nie, ale melee nie zabija już w większości przypadków na hita. Potrzeba 2-3 uderzenia aby ubić przeciwnika. Trafienie w głowę z noża huntera to nadal OHK.

- Nowe mapy bdb a ta na Saturnie to mój faworyt.

- Lepszy netcode. Zdecydowanie mniej laggerów. Wczoraj to w czasie grania chyba nawet paru wywaliło za ekstremalne lagi.

- Jeżeli po meczu była zdecydowana przewaga jednego teamu to matchmaking wymienia graczy pomiędzy teamami.

- Szybciej wyszukuje mecze w pvp.

- Vex nadal dobrze pali.

- Komentarz Lorda Shaxxa w PvP - GOTY.

 

Edytowane przez Kymel
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak na razie zdecydowanie tak. No i w granaty też poprawili. W końcu jest wybór a nie tylko jeden słuszny granat a reszta do niczego.

No i w końcu Blink jest poprawiony. Dłużej aktywuje się, widać w jakim kierunku przeciwnik teleportuje się a dodatkowo Bungie dorzuciło około 1s po Blinku, w czasie której nie możesz strzelać.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Kurde. Wlazłem teraz do Destiny i zupełnie nie wiem, o co chodzi :)

Ostatnio grałem jakieś 3 miesiące temu i teraz zupełnie nie wiem, co się dzieje - wszystkie moje bronie mają jakiś śmieszny damage, a zbroje śmieszny defense - WTF? Da się tak grać, czy trzeba to jakoś rozwijać? Bo trochę za dużo tych zmian, jak dla mnie na razie :)

Odnośnik do komentarza

Wszystkie bronie mają teraz taki damage, a zbroje defense, maks 160. We strek jak wejdzie dodatek zaczną wypadać spluwy i chiuchy z wyższym współczynnikiem.

 

Multi nareszcie bez Thornów :banana: , z tego co widzę teraz ładnie koszą pulse rifle. Można teraz szybko wylevelować swoją broń, wystarczy odpalić boost na wybraną klasę broni, zdemontować 10-15 Mote of Light i już broń jest wymaksowana.

Odnośnik do komentarza

Kurde. Wlazłem teraz do Destiny i zupełnie nie wiem, o co chodzi :)

Ostatnio grałem jakieś 3 miesiące temu i teraz zupełnie nie wiem, co się dzieje - wszystkie moje bronie mają jakiś śmieszny damage, a zbroje śmieszny defense - WTF? Da się tak grać, czy trzeba to jakoś rozwijać? Bo trochę za dużo tych zmian, jak dla mnie na razie :)

To zwykła denominacja, nowe bronie i zbroje będą mocniejsze więc chcieli się ochronić przed za wysokimi cyferkami. Year one sprzętu już nie rozwiniesz, wiec będzie słabszy od zwykłych zielonych pukawek z Y2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...