Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Po trzech dniach grania jestem chyba gotowy do spróbowania Raidu. Mogłem mieć z jeszcze jeden punkt więcej do Light, ale wolałem lepsze statsy intelektu i dyscypliny. Mam też pewną elastyczność, bo podmiana shotguna na gorszą snajpę nadal utrzymuje mnie na poziomie 290+. Jakiegoś porządnego heavy weapon brakuje jeszcze. Zobaczymy co Xur przyniesie, ewentualnie na Truth 2.0 za marki się może skuszę i go trochę podbiję infuzją. O 19 zacznie się dzisiaj zabawa :)

RaOejvQ.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pożyczyłem od kumpla Destiny, chciałem z ciekawości zobaczyć zmiany i wiecie co – takiego powiewu swiezosci nie widzialem jeszcze w zadnej grze! Nowe przygody, wyzwania, przeciwnicy, bronie, calkowicie zmieniony system levelowania – no jakbym grał w nową grę !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:teehee:

 

 

 

Nooooooot

 

 

Acti z Bungie zablokowalo w tej grze wszystko i bez kolejnego dodatku można ja wyrzucic do śmieci. Nawet playlisty wycieli xD O ile staram się jeszcze zrozumieć uzależnionych, którzy nie widzą żadnych innych gier na rynku, tak robienia po raz 3ci niektórych tych samych egzotyków jest wręcz żenujące! Wbilem wczoraj do starej ekipy, która już glitchem zebrala przynajmniej polowe nowych pukawek, bijac po raz tysieczny tego samego bosa i miałem odruch wymiotny.  Naprawde się ciesze, ze mi przeszlo i przestaje ‘wspierac raka branzy’ 

Edytowane przez easye
  • Plusik 5
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

no jasne, chociaz z 2 strony traca 3/4 fanu o ktorym mowi filmik z przed 2 stron. Na 2 pierwsze raidy ciezko im bedzie znalezc ekipe (bo po co tam w ogole teraz chodzic?), arena, ozyrys ? - po co ? singiel ? nie potrzebny !

ogolnie dawno nie widzialem firmy, ktora z kazdym dodatkiem usmiercalaby tak swoja gre.

Odnośnik do komentarza

Niesamowicie mnie teraz ciągnie z powrotem do Destiny, w końcu najlepszych ludzi z którymi grałem spotkałem właśnie w Destiny - ludzi zafascynowanych tym tytułem, z którymi na jego temat można było rozmawiać godzinami. 

Bardzo bym chciał do tego powrócić i spotkać starych znajomych

 

ALE 

 

Polityka Acti i Bungie aż mnie odrzuca, wydać gierkę po dwóch latach ponownie za ćwierć tysionca a podstawkę chamsko okroić, no (pipi)a mać aż smutno mi się robi  :dunno:

Odnośnik do komentarza

Trudno sie nie zgodzić ... :oh_you: Mnie jakiś czas temu znudziła i tak gdzieś od marca jej nie ruszałem.Po 3 dniach stwierdzam że jest wyczesana pomimo znanych już utartych miejscówek ponownie zapychających dziurę zdarzają się też lokacje że nie sposób się zatrzymać i rozdziawić japę .Na plus Strajki - świeży patent, wymagające i pewnie rajcować będą do czasu.... aż wyjdą bokiem.Ogólnie design jak zawsze... PIERWSZA KLASA ! Jest klimatycznie do tego wygląd egzotyków robi swoje, szczególnie te z podświetlanym elementem gdzie na jednym mrocznym strajku wizualnie kopią zadek :banderas:
Raid jeszcze nie tykany ale czy ponownie na pół roku starczy i czy kolejny raz dam się Bungie zrobić ?

czas pokaże 

 

Edytowane przez Bushisan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To juz nie mozna ponarzekac, gdy jedna z ulubionych gier obiera kierunek, ktore sie nie akceptuje?

Obiera kierunek którego się nie akceptuje? Kiedy Ty się urodziłeś? Destiny obrało taki kierunek jeszcze przed swoją zapowiedzią. Nigdy nie miało innego kierunku.

 

Ja Cię daje do ignorów, nigdy w tym temacie nie napisałeś chyba posta bez narzekania na to co robi Activision z Destiny. Chyba najwyższa pora się z tym pogodzić i wylogować z tematu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, tak Voytec, Ty od poczatku wiedzialzes ze seson pass bedzie na 2 pierwsze dodatki, ze kazdy z nich bedzie wycinal coraz wiecej kontentu, ze ich zawartosc to pare misji zablokowanych z podstawki, ze egzotyki trzeba bedzie levelevac 3 razy, bo bungie nie moze sie zdecydowac jak ich gra ma wygladac-wszystko bylo wiadome od poczatku! (pipi) szkoda chlopie ze wczesniej tego nie napisales, pewnie wtedy tez zaplacilbym za pierwsze 2.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...