Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że wszyscy wyjadacze Year 1 kupią TTK prędzej czy później. Ja na bank, tylko jest trochę drogi a jako oddany gracz, posiadacz Expansion Passa czuję się w ogóle niedoceniony przez Activision. Ale nie ma się co dziwić. Destiny dużo traci na tym, że wydawcą jest Acti, ale też gdyby nie ono to nigdy by nie powstało.

W sumie nie do końca bo Microsoft przerwało produkcję Halo MMO czyli działali coś w tym temacie i po utopieniu 90mln zielonych powiedzieli stop a acti zobaczyło potencjał w dojeniu graczy i sfinansowali

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

1. jak teraz odbywa się levelowanie postaci, teraz wystarczy zwyczajnie expić bez szukania pancerzy z lightem?

 

2. jak teraz podbijać light i jaka jest jego rola?

Tak jak pisze Kymel, z tym że gra liczy średnią ze zbroi i broni.

 

Opłaca się robić wszystko, całe story, dniówki za które lecą marksy, potem questy który dają vendorzy, a jest ich od zarąbania, nawet Gunsmith ma swoja rangę za którą wypadają giwerki. Quest od Lorda Shaxxa z Crucible jest tak długi, że robię go od premiery dodatku i jeszcze go nie skoczyłem.

 

Fioletowe, złote bronie i zbroje możesz wzmacniać przez Infuse broni i ciuchów z większym lightem. Bronie z roku pierwszego nadają się teraz tylko na multi, ale pewnie będą ssały na Iron Bannerze i Ozyrysie bo będą za słabe ich maksymalna moc obecnie to 170.

 

Zrobili lepsze bounty, chyba nie ma żadnych związanych z konkretna misją tak jak przed dodatkiem.

 

Wymuszają granie zespołowe, co jest ok, sporo rzeczy nie zrobisz po prostu samemu, albo będziesz się tym pier.dolił spooooooooro czasu.

 

Raid jest od 290 Lighta, ale jeszcze nie byłem bo nie mam za wiele czasu by grać, ponoć jest lepszy i nie ma przeciągania tak wcześniej jak na Crocie, którą można było skończyć w trzy osoby.

 

Dodatek był drogi, ale nie znam osoby która gra i byłaby nie zadowolona ze zmian.

Edytowane przez Pryxfus
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No i w końcu parę minut po północy Oryx odleciał w siną dal... :D Po kilku dniach grania udało się ukończyć cały raid i tak fajnej zabawy dawno nie miałem... :) Ostatnio tak fajnie bawiłem się chyba na początku robienia VoG'a... :)

3 pierwszych bossów idzie ubić prawie bez problemu, ale na ostatnim Oryx'ie każdy jeden punkt light ma znaczenie, tak więc im więcej lighta tym lepiej. Pewnie dopóki nie uzbiera się odpowiednio mocnych broni, to najlepszą taktyką będzie Celestian Nighthawk dla Huntera, który zadaje bardzo duże obrażenia + bańka na weapons of light. No i egzotyczny miecz bardzo dobrze radzi sobie z ogrami... :)

Bardzo mi się podobało, to że kluczowa jest komunikacja i synchronizacja. Bez komunikacji na razie nie wyobrażam sobie przejścia raidu.

Teraz pozostaje robić dalej questy, których jest bardzo dużo... A każda postać ma swoje questy u gunsmith'a i dostaje się inne bronie.

Tytana mam już na 299 poziomie, a Warlock i Hunter z nowymi broniami osiągną pewnie poziom 290+... :) Będzie można grać raid 3 razy w tygodniu... :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

odpaliłem grę pierwszy raz od stycznia, czyli jeszcze z czasów przed dodatkami i system gry się kompletnie zmienił, czy ktoś mi wytłumaczy po krótce pewne rzeczy?

 

1. jak teraz odbywa się levelowanie postaci, teraz wystarczy zwyczajnie expić bez szukania pancerzy z lightem?

 

2. jak teraz podbijać light i jaka jest jego rola?

 

3. co teraz najbardziej opłaca się robić, dalek weekly i daily strike'i?

 

w ogóle to widzę że ludzie bez dodatków zostali wydymani, mogę odpalić strike'a tylko na 20tym poziomie a wszystkie moje legendary i exotici z podstawki się nadają na zsyp bo zwykła zielonka na 28 levelu jest lepsza :[

 

oj zmazzeo... nie jest to gra dla ciebie.

Odnośnik do komentarza

Fajnie się czyta takie pozytywne opinie.

 

Mnie wczoraj też zaskoczyła pewna rzecz.

Patrol na Marsie - robiłem questa.

Nagle dostaje jakieś zadanie - mimo że nic nie brałem.

Ghost nie wie co to - same znaki ???? W opisie. Co kilkanaście lub kilkadziesiąt sekund Ghost odkrywa jakieś litery. I tak się okazało, że trzeba rozszyfrować zadanie. Zdradzę to tyle, ze pierwsza część trzeba było wytanczyc ^_^

 

W nagrodę 5 strange coinow oraz reputacja.

Mega fajna sprawa - ciekawe ile takich smaczków jeszcze jest poukrywane :-)

 

Tez mam ok 240 light wiec chętnie pogram z kimś questy bo samemu nudno :-)

PSN madithon :-)

Odnośnik do komentarza

Geez... Jak czytam te Wasze powyższe opinie to mam ochotę wywalić te 170zł już "teraz zaraz" :)

Jedyne co mnie powstrzymuje to brak kasy i fakt, że pewnie w tym tygodniu będę musiał sprzedać PS4 (z tego samego powodu), a na PS3 jakoś nie chce mi się wracać do Destiny (choć stoi na półce i jakaś ekipa by się znalazła). Nie ma to jednak jak wygodna komunikacja i znacznie szybsze czasy wczytywania na PS4, ech... życie...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie czy chcesz mieć ekipę, bo znalezienie kilku ludzi do w miarę regularnej gry nie jest problemem. A zwiększa fun z gry kilka razy :)

Sam zakupię na dniach TTK i zerkając po forach można śmiało dodać 10-15 osób + i już ekipa jest. Headset wskazany !

Solo to raczej odpuść, mając doświadczenie z podstawki wiem że można rzygnąć tęczą od tej monotonności :) Team zbierasz i jest mega fun. // Pzdr

Odnośnik do komentarza

Dodałem kilka osób z tego forum ale nigdy nie było sytuacji żeby akurat każdy był online :D no nic nie wytrzymałem i kupiłem bo mimo grania z randomami i tak grało się super w podstawkę i 2 pierwsze DLC . Może uda się jakąś ekipę złożyć to już w ogóle będzie ryżyk kurczaczek <3

Odnośnik do komentarza

Dodałem kilka osób z tego forum ale nigdy nie było sytuacji żeby akurat każdy był online :D no nic nie wytrzymałem i kupiłem bo mimo grania z randomami i tak grało się super w podstawkę i 2 pierwsze DLC . Może uda się jakąś ekipę złożyć to już w ogóle będzie ryżyk kurczaczek <3

 

Zatem pozwolę sobie wysłać zapro i jak już zakupię (bliżej weekendu) to będzie można uskuteczniać Destiny :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...