Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No i cool. Jestem obecnie w pracy, takze dzis zasiade dopiero o 20ej polskiego czasu. Sorki, ze nie nadmienilem.

 

Sprawdzilem lancuchy dzialan jak dotrzec do niektorych egzotykow...ku.rwa, troche trzeba przysiedziec. Ilosc warunkow, ktore trzeba spelnic by dorwac taka Touch of Malice to istna meka.

Odnośnik do komentarza

Wcale nie za mało. Pierwszy raid robiłem mając 287 light. Żeby zacząć raid wystarczy, wtedy ma szansę na owocne dropy. Żeby skończyć raid potrzebny jest light w okolicach 300.

Bo tak na prawdę do Oryxa wystarczy inteligencja i skill, nie light+300. Na Oryxa już potrzeba jednak troszkę większy light ze skillem i intem ;)

Odnośnik do komentarza

Witamy w Destiny. Niestety, żeby zwiększyć sobie poziom light, to nie pozostaje robić nic innego tylko nowy raid na hardzie.

W IB to warto grać jak są jakieś ciekawe bronie, dlatego tym razem grałem po mini Truth'a, a reszta nagród, to jest właśnie Bungie. Ja przestałem liczyć w tej grze na szczęście, jak czekałem 7 miesięcy na Gjallahorna, robiąc w tygodniu wszystko co dawało egzotyczny drop. Obecnie sytuacja się powtarza, bo teraz zamiast na Gjallahorna, czeka się na drop Tytan Mark, Hunter Cloak i Warlock Bond na 320. Jak na razie na 6 postaci mam 320 tylko na 2. :(

W NF już dawno przestałem grać, bo nagrody są dobre dla osób, które mają poniżej 300 light.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pomożecie? Pomożemy... :) Daj znać na PSN jak będę, to pomogę.

Quest pewnie na Touch of Malice :) Patent jest taki, że nie wychodzi się z pierwszego korytarza, żeby płomienie Cię nie zraniły. Zabierasz snajperkę na Echo, machine gun na cięższe minotaury i coś na primary na resztę. Jak sytuacja robi się cięższa, to Tytan stawia bańkę na blessing i załatwione... :)

Odnośnik do komentarza

Tylko ja mam ten quest na hunterze dostępny tylko ;p to bańki raczej nie postawię :D.

To Cię zawołam jak będziesz - dzięki.

 

A tak w ogóle to Warzywa już nie rajdują? Bo oprócz Chrisa i Ciebie Piotros to dawno nikogo nie widziałem :( ? Przerzutka na Division ?

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...