Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, co sie dzieje... G-horn to legenda Destiny. Bez niego sie na Crote nie chodziło. Jak komuś wypadł to był szał w słuchawce. Pamietam jak długo Zielu na niego czekał, najdłużej ze wszystkich. Teraz wystarczy złożyć preorder i go masz.

 

W ogóle fakt, ze The Taken King jest wymagany do nowego dodatku. Lubię Destiny ale tak bardzo gardzę modelem wydawniczym tej gry ze po Crocie nie moge sie zmusić żeby kupić jakikolwiek dodatek. A bez nich nie ma sensu żebym wrócił do gry.

Odnośnik do komentarza

Ech, co sie dzieje... G-horn to legenda Destiny. Bez niego sie na Crote nie chodziło. Jak komuś wypadł to był szał w słuchawce. Pamietam jak długo Zielu na niego czekał, najdłużej ze wszystkich. Teraz wystarczy złożyć preorder i go masz.

 

W ogóle fakt, ze The Taken King jest wymagany do nowego dodatku. Lubię Destiny ale tak bardzo gardzę modelem wydawniczym tej gry ze po Crocie nie moge sie zmusić żeby kupić jakikolwiek dodatek. A bez nich nie ma sensu żebym wrócił do gry.

 

Voytec, kupuj! Ja też nie mam jeszcze Taken King, po House of Wolves się zatrzymałem, ale mam zamiar wrócić, bo sporo contentu się szykuje. W sumie to przez sprzedaż konsoli zaprzestałem no-life'ić w Destiny - przypuszczam, że w innym wypadku byłbym na bieżąco. Myślę, że w przyszłym miesiącu kupię The Taken King i trzeba się będzie uczyć gry na nowo - fajnie by było robić to w znajomym towarzystwie :)

Odnośnik do komentarza

Ehhh, yebany Ozyrys. Jedno zwyciestwo. Jedno zwyciestwo dzielilo mnie wczoraj od Flawless'a, ale o czwartej nad ranem wskoczyla ekipa absolutnych rzeznikow. Ja i moi germanscy kompani przeyebalismy 3-5 i zrobilismy wypad. Szkoda bo po drodze nic ciekawego nie wypadlo poa niezla klata na 335. Najbardziej wpieniajacy tryb gdzie masz milon snajperow i shoty w plecy. No nic, pewnego dnia...

Odnośnik do komentarza

Na pierwsze pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam.

Mogę Ci tylko napisać, że ja po ograniu wszystkiego na PS4 byłem tak spragniony dalszej gry, że kupiłem Destiny na X1 i tam też już ograłem wszystko :D Teraz mam 6 postaci na 334 light i po mału dobijam do maksymalnego obecnie poziomu (335), ale wiedząc że będą znowu podnosić, to mi się specjalnie nie spieszy. Teraz robię w Destiny to, na co mam ochotę :)

 

A do raidów, nightfall'i i challenge'y na arenie, to nie ma matchmakingu, ale za to cały czas jest LFG i bez problemu można znaleźć ekipy do czegokolwiek na PS4 i X1.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oplaca sie grac iron banner na ok 275 light? Dropnely mii juz 3 itemki dla titana (helm, mark, strzelba) na poziomie 300 light. Rozumiem ze to i tak (pipi).nia vs max 335 ale bede mogl sobie potem infusowac?

 

W ogole kur.wa jaka ta gra ma skomplikowana mechanike, ciezko sie polapac ze wszystkim

Odnośnik do komentarza

To dosyć spora różnica light od koksiarzy z 335, ale opłaca się. Jak lubisz grać multi to odblokuj sobie dodatkowo bounty u Crucible Mastera - Shaxxa i weź odznakę jednej z trzech frakcji. Wtedy, jednocześnie nabijasz rangi dla trzech vendorów. W Iron bannerze masz gwarantowane nagrody po trzeciej i piątej randze, dodatkowo lecą nagrody, te które można kupić u Lorda Saladina na zakończenie meczów, tyle, że z innymi statystykami. Nawet jak będą miały słaby light to będziesz mógł je infusować innym sprzetem. U Shaxxa i frakcji wpada losowy item po każdej kolejnej randze. Iron Banner to festiwal nowego lootu, każdy go teraz ciśnie w tym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza

Z ta stability to nie do konca tak jest. CD ma niski fire rate, dlatego zanim wystrzelisz kolejny raz powinienes dac rade naprowadzic giwere na cel. Przy auto rifle'ach czy pulse rifle'ach z duzym fire rate'm stability jest nieocenione. Poza tym trzeba pomyslec do czego sie bedzie uzywac CD. Jesli do PvP to target aquisition plus range finder to moim zdaniem swietne perki. Przyda sie tez szybsze przeladowanie. Jesli do PvE to oczywiscie improved reaload speed, explosive rounds na Cabale z tarczami no i te oversized rounds, ktore stagger'uja przeciwnikow (sprawiaja, ze przeciwnik zatacza sie probujac Cie namierzyc przy czym ma z tym niemale problemy). Mowia, ze Triple Tap (regeneracja amunicji w magazynku po trzykrotnym trafieniu krytycznym czyli w dynie) jest niezle, ale ja wole to przy snajperkach do PvE.

Odnośnik do komentarza

Ewentualnie strike'i plus Three of Coins na potege i miel te egzotyki ile wlezie. Ja wbilem na wszystkich trzech postaciach 335 robiac wszystko co wymienil Piotros, ale zdecydowana wiekszosc materialu na przemial wziela sie z Challenge of Elders i egzotykow zebranych ze strikowych bossow. Niektore z nich mialy light wyzszy od mojego nawet o trzy oczka.

Ewentualnie strike'i plus Three of Coins na potege i miel te egzotyki ile wlezie. Ja wbilem na wszystkich trzech postaciach 335 robiac wszystko co wymienil Piotros, ale zdecydowana wiekszosc materialu na przemial wziela sie z Challenge of Elders i egzotykow zebranych ze strikowych bossow. Niektore z nich mialy light wyzszy od mojego nawet o trzy oczka.

Odnośnik do komentarza

Misje kampanii zrobisz na spokojnie samemu,bez żadnego problemu. Do strikeów jest matchmaking i da się z randomami przejść. Do raidów jest już wymagana ekipa,ciężko się dogadać bez tego.

Oczywiście lepsza zabawa z kimś,bo misje do ciekawych nie należą,po prostu biegniesz-strzelasz.

A co do Taken King to nie pomogę raczej,bo skończyłem grać po 2 dodatku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...