Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No mnie teraz wkurza, że mój ulubiony scout, Vision of Confluence, dopakowany na maxa, jest teraz (zachowując wszelkie proporcje) na poziomie przedmiotów niebieskich. Mogliby dać również opcję dalszego upgrade'owania ulubionej "legendy", wtedy nie byłoby problemu.

Egzotyczną klatę dla Titana, Armamentarium, właśnie jadę od nowa, z tym Exotic Shardem i jest OK - przynajmniej znów mam impuls do grania :)

Odnośnik do komentarza

No mnie teraz wkurza, że mój ulubiony scout, Vision of Confluence, dopakowany na maxa, jest teraz (zachowując wszelkie proporcje) na poziomie przedmiotów niebieskich. Mogliby dać również opcję dalszego upgrade'owania ulubionej "legendy", wtedy nie byłoby problemu.

Egzotyczną klatę dla Titana, Armamentarium, właśnie jadę od nowa, z tym Exotic Shardem i jest OK - przynajmniej znów mam impuls do grania :)

Wiesz z drugiej strony w każdym mmo w jakie grałem np Wow items z dodatku były nawet kilkukrotnie potężniejsze z 360 dps legendy z dodatku miały nagle po 1000 a niebieskie po 600 wiec tu i tak nie ma tak gigantycznej różnicy, co akurat uważam za dobre :) nie chciał bym takiej sytuacji jak np z wymienionym wow'em, że po którymś dodatku mając byle jakie nawet nie legendarne items ktoś bez skila jest w stanie zrobić VoG czy Crota's End :)

Odnośnik do komentarza

No mnie teraz wkurza, że mój ulubiony scout, Vision of Confluence, dopakowany na maxa, jest teraz (zachowując wszelkie proporcje) na poziomie przedmiotów niebieskich. Mogliby dać również opcję dalszego upgrade'owania ulubionej "legendy", wtedy nie byłoby problemu.

Zgadzam się, że za duży bałagan zrobili, ale też nie przesadzajmy - VoC z Solarem na primary ciągle daje radę na raidzie.

Odnośnik do komentarza

Ale zyebali z tym nowym Iron Bannerem. Nie dość, że jest ten sam gear, co ostatnio (ręce i nogi), to jest podbity tylko do 33 light, czyli tak samo jak itemy u normalnych sprzedawców... No i nie dali możliwości ulepszenia tego zdobytego poprzednio, no bez jaj. ;/

 

Zastanawiam się tylko, czy reforge starych broni podbija obrażenia do nowych wartości, sprawdzał ktoś?

Odnośnik do komentarza

Wbiłem już jakiś czas temu 30 lvl, pograłem w to co było w dodatku poza raidem i jakoś tak odechciewa mi się grać powoli. Nie chce mi się już wbijać wyższych leveli tym bardziej, że set z VoG już jest do D w porównaniu z tym co jest do kupienia u Crucible Q. Za mało nowości, Xur nic ciekawego nie ma, public eventy cały czas te same tak jak patrole. Meh... Dobrze, przynajmniej ogram porządnie DriveClub.

Odnośnik do komentarza

 

Hejas, przyjąłem inwajta :-) Brakuje nam jeszcze jednej osoby, ktoś jeszcze chętny? Wstepnie zaczynamy we czwartek ok. 23. Do ustalenia czy VoG, czy Crota.

Czwartek 23 mi pasuje, Titan 30

Psn Id PrometherioN6sic

DemogorgoN, niestety rano już zgłosiła się szósta osoba więc mamy komplet. Tak, czy inaczej puszczę Ci inva na PSN. Zawsze coś się może zmienić, a poza tym można wspólnie weekly i nightfale robić :-)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza

Zdemontowanie egzotyka da Ci Exotic Shard.

 

Runed Core dostaniesz u Eris Morn za 5 Black Wax Idol, musisz mieć u niej wbity trzeci poziom.

To, że mogę u niej kupić wiem ale ropy nie mam, tylko tak jak rozłożę zbroję dostaję materiały do upgradu zbroi, jak rozłożę broń dostaje te do broni, rozłożyłem ostatnio hełm i dostałem Runed Core i zastanawiam się czy przy rozwaleniu broni będzie ten do upgradu broni :)

Odnośnik do komentarza

Przerabany koles

 

Właśnie widziałem ten filmik i stwierdzam, że Raid okropnie krótki do tego sama mechanika, postawili na "sposób" zabij ziomka zabierz mu miecz, zabij Boga, a Bóg tylko stoi na balkonie i czeka aż go trafisz mieczem. Jestem przyzwyczajony do rozbudowanej mechaniki i używania wielu unikatowych skili przez Bossa a nie bicia go jak szmacianej lalki. Dziwi mnie jednocześnie jak dużo funu miałem wczoraj z chłopakami jak do 4 rano w 6 próbowaliśmy przejść przez most aż w końcu się udało. Nie wiem jakie będę miał wrażenia po skończeniu Raidu ale oglądanie samej walki i tego jak przebiega jest dość nudne :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...