Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Leveluje, ale w którymś patchu zmienili to troszkę. Ostatni upgrade egzotyka jest zablokowany i można go zrobić tylko poprzez Xura. Ten upgrade znacznie buffuje broń/zbroje, dodaje też więcej lighta - o ile się nie mylę to dzięki egzotykowi można teraz wbić 32lvl jak ma się resztę z raidu.

 

 

Ludziska, nie gram w Destiny od ponad miesiąca (nie mam nawet zainstalowanej aktualizacji co dodaje jakiś tam voice chat) a bardziej ogarniam co tu się dzieje niż niektórzy tutaj :\ Wchodźcie na bungie.net, czytajcie patch notes, czytajcie forum, tam jest wszystko.

Odnośnik do komentarza

Leveluje, ale w którymś patchu zmienili to troszkę. Ostatni upgrade egzotyka jest zablokowany i można go zrobić tylko poprzez Xura. Ten upgrade znacznie buffuje broń/zbroje, dodaje też więcej lighta - o ile się nie mylę to dzięki egzotykowi można teraz wbić 32lvl jak ma się resztę z raidu.

Exotic shard możesz też zdobyć demontując jakąś inną egzotyczną broń lub zbroję (nawet nieulepszoną).
Odnośnik do komentarza

pytanie poczatkujacego noobka. dobilem przed chwila do 17lvl warlocka i mysle o zmianie na sunsingera. nie jest jescze zapozno w sense ze stracilem jakby nie bylo dwa lvl i isc voidwalkera?

Nie, subklase lvlujesz trochę jak sprzęt, jak się na nią przełączysz to dalej masz 17 lvl tylko sub nie ma żadnych skili wiec możesz robić jak ja gram main klasą a sub włączam tylko jak oddaje Bounty i to ona dostaje exp i skile wpadają :)

Odnośnik do komentarza

Frredy - nowa postac. skasowalem postac i wczoraj rano przed praca a pozniej od 17 dobilem te 17lvl:) pewnie mialbym 20ty juz ta stara ale nie moglem ta maszkara grac jakos:) zronie szybciutko jeszcze w tygodniu hunterka to na swieta bede mial do wyboru do koloru. moze dzis cos wpadnie z light to doczlapie jakos do wymagan na raid to mozemy cos pstryknac

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

Cześć,

Wczoraj pierwszy raz włączyłem fulla, ale poza łażeniem, strzelaniem i farmieniem itemów nie ogarniam frakcji i w ogóle tego co się dzieje w miasteczku. Ale na razie mam to gdzieś bo elementy, które wymieniłem na początku GOTY <janusz gammingu> Mam nadzieję, że z czasem ogarnę. Jest ktoś kto od początku chciałby pograć ? Mam 6 lvl. Byłbym wdzięczny za jakiś łopatologiczny poradnik. 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś ma ochotę duuuużo pofarmić to ja zaczynam maraton w środę wieczorem, z małymi przerwami na zrobienie kawy zamierzam pograć do 6 rano, następnie od 10 rano w czwartek z przerwami na posiłki do około 4 rano ( w piątek niestety idę do pracy :P) piątek,sobota,niedziela będę od około 23 do 4 rano jeżeli ktoś ma ochotę na ostrą farmę strike, bounty, raid, daily i weekly heroic, nightfall, repa, eventy to zapraszam Psn Id PrometherioN6sic, wysyłajcie inv z info, że jesteście z forum, oczywiście gram z headsetem. Titan lvl 29.

Pozdrawiam, Radek.

Odnośnik do komentarza

O super, dzięki wielkie za wrzucenie tak to bym pewnie nie obejrzał. Niezły dmg zadaje się tym mieczem :) klimat tez moim zdaniem lepszy niż w VoG ale to już co kto lubi oczywiście. Nie mogę się doczekać aż ja zaliczę ten Raid, będę miał dużo czasu na grę niedługo wiec mooooooże się uda. Obym tylko lepsze nagrody wylosował niż gracz na filmiku. Póki co cel: wymaxować sprzęt, dobić 30-31. Będzie czas w drugiej połowie tygodnia to może się uda.

Pozdrawiam.

Edytowane przez DemogorgoN
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

My wczoraj ubiliśmy, bo w tygodniu ciężko z większą ilością czasu na granie. Loot jest lepszy bo jakąś broń każdy dostał za każdym razem (robiliśmy 3x bo każdy miał 3 postacie). Najważniejsze to żeby była przynajmniej jedna osoba z Gjallarhorn'em i osoba która bierze miecz miała lvl.31. Ogólnie stwierdzam że trudny ani długi to ten raid nie jest...

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony dobrze, ale zawsze są checkpoint'y i można to rozłożyć na kilka dni:) Po prostu jakkolwiek wsiąkłem w Destiny i nie gram w nic innego to obiektywnie patrząc za drogo sobie za to życzą. Poza tym to zrobili z obecnymi legendarami to śmiech na sali, mój Fatebringer i każda inna świetna broń z poprzedniego rajdu już nie są na 332 tylko na 300, po co wogóle to zmieniali? Rozumiem jeszcze upgrade egzotyków i mogły tylko one mieć większą wartość ataku. Kupno zbroi na 31lvl to też chore. Bo po co teraz ktoś kto dopiero zaczyna ma robić VoG, a ten rajd jest zarąbisty, takich broni jakie na nim dropią nigdzie się nie kupi a teraz mają one attack prawie na poziomie niebieskich przedmiotów. Moim zdaniem coś im tu nie wyszło i za bardzo namieszali.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupno zbroi na 31? Chodzi Ci o to ze na tych z Vanguard można 31 dobić? Co do broni to sam się zdziwiłem ze zwykla legenda może mieć dmg powyżej 300, generalnie dmg i jakiegoś typu indywidualne skile/właściwości broni są mało zróżnicowane jak dla mnie i to samo dotyczy zbroi, mam nadzieję, że jeżeli nie jakiś patch to następne dodatki to zmienią

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...