Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

A tak, to wyczekiwanie do 10tej każdego dnia i każdego wtorku... :D Jak nie można pograć, to przynajmniej na komórce sobie posprawdzam jakie bounty będę miał do wyboru później... :)

 

Jakby ktoś był chętny porobić na PS4 wyzwania dzienne, tygodniowe i strike'i, to zapraszam... Tytan poziom 29...

Nightfall'a jeszcze nie grałem, bo był on od poziomu 30...

VoG na poziomie normal wczoraj zaliczyłem razem z sesją przekazywania wiedzy... :)

 

Mam też Warlocka na poziomie 9 i dopiero zacząłem księżyc, więc jak ktoś chętny na wspólne przejście fabuły, to zapraszam.

A jakby ktoś chciał zupełnie od początku, to zawsze mogę utworzyć Huntera... :P

Odnośnik do komentarza

zal... 2 nightfalle i 5 coinow i jakis z(pipi)any fiolet.... jestem najbardziej pechowa osoba jezeli chodzi o drop exoticow... bo droply mi UWAGA TYLKO 3 (słownie trzy) mida z pvp, klata dla locka (z dlc) z nf i vex. Vex polecial mi dopiero po wyjsciu DLC... A gram od premiery z przerwa na Dragon Age   :frog:

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

zal... 2 nightfalle i 5 coinow i jakis z(pipi)any fiolet.... jestem najbardziej pechowa osoba jezeli chodzi o drop exoticow... bo droply mi UWAGA TYLKO 3 (słownie trzy) mida z pvp, klata dla locka (z dlc) z nf i vex. Vex polecial mi dopiero po wyjsciu DLC... A gram od premiery z przerwa na Dragon Age   :frog:

No faktycznie. Mi wypadł tylko Plan C w nightfall-u, a tak to tylko Coin, za które mogę przynajmniej kupowć u Xura.

Odnośnik do komentarza

Jakieś 20 godzin gry za mną. Mam obecnie 21 poziom. Genialny szpil. Dołączyłem do frakcji New Monarchy no i mam zagowozdkę.. Ciężko jest wylewelować tych sprzedawców, tak samo ciężko zdobywa się "marki" do kupienia fioletowych itemów. Są gdzieś jakieś dobre poradniki co robić i jak to robić? Chciałbym w końcu położyć łapki na jakimś egzotycznym bądź legendarnym itemie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja proponuję farmić strike i to wszystko farmiąc strike zdobędziesz marki wpadnie Ci lepszy sprzęt z lightem i podniesiesz lvl a jak będziesz miał szczęście to jakiś legendarny tez poleci na wyższym lvlu zabieraj się za raidy i jeżeli będziesz juz miał dostępną Crotę możesz próbować zebrać pierwszą skrzynkę z Raidu to nie wiele i mała szansa ale możesz trafić Egzotyczną broń, na codzień rób wszystkie bounty, zrób questline na Murmur-a i możesz farmić engramy jak juz nie masz nic do roboty albo eventy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...