Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam robić Public Events na ziemi. W przeciągu niecałego jednego dnia wypełniam całe 100 marków... :)

Na stronie DestinyPublicEvents.com (mają też aplikację na androida) masz rozpiskę gdzie będą odbywać się najbliższe eventy. Za wykonanie Public Eventu w całości (gold) dostajesz 4 marki, a mi się udaje zaliczyć nawet 4 w przeciągu godziny, co daje łącznie 16 marków na godzinę. Przy strike'ach dostaje się mniej, a często trwają dłużej... :)

Masz sporo możliwości, żeby zdobywać marki, więc wybór należy do Ciebie... :)

Odnośnik do komentarza

No to ja nie będę Was drażnił dalszym opisywaniem moich szczęśliwych dropów w takim razie :P

 

Chyba jednak napiszę :P

Zapomniałem wspomnieć o Gjallarhornie, którego dostałem po dołączeniu do dwóch kumpli , robiących poprzedni Nightfall.

Zdążyłem ubić ze 2 Gobliny i 2 razy Minotaura, bo praktycznie wlazłem na walkę z bossem - na koniec wpadł mi właśnie ten exotic :)

 

A dzisiaj odpaliłem sobie Crota's End solo, by otworzyć pierwszą skrzynkę (po raz drugi, pierwszy raz w zeszłym tygodniu, ale tylko shardy były), ale okazało się że jest dopiero w trzecich drzwiach, więc trochę daleko. Nawkoorviałem się trochę, próbując do niej dotrzeć, a kiedy mi się w końcu udało, znalazłem w niej Suros Regime - broń, na którą nie mogłem się doczekać u Xura, a którą niedawno dostałem "z głupia frant" za 40 sekund meczu w Iron Banner (tak więc mam dwa) - to mój piąty exotic od czasu wejścia DLC, a szósty ogólnie :)

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Za Weekly Heoric Strike masz 3/6/9 Strange Coinów w zależności od poziomu na jakim go zrobisz. Czasem wypadną z innych aktywności, ale to random.

Dzis Xur ma słaby stuff, znów oszcządzam coiny :/

Inforamcje na temat nadchodzacych dodatków: House of Wolves wychodzi 15 marca, we wrześniu ma wyjśc coś większego  ( nowa subklasa, 12 Story, 4 Strike, 1 Raid, 1 Location, 6 PvP Maps)

 

Comet Details, New Subclasses!

January 2, 2015

Published on: Jan 2, 2015 @ 5:30 Recently an image from inside the Bungie HQ was leaked. This photo shows what appears to be a timetable of events for Destiny, including expansion information and the first sighting of Comet: Plague of Darkness. Unfortunately the quality of the image is very poor, but we can definitely make out most of the information with certainty. This article will analyze this image. Keep in mind that this is a real leak, but probably old/outdated, so don’t take this image as fact for what’s to come.
house-of-wolves-release-date.png?resize=

Leaked image, possibly outdated.

  E1: The Dark Below E2: House of Wolves (March 10) Comet: Plague of Darkness E3: Vex (Void?) E4: Forge of Gods Missions 3 3 12 3 ? Strikes 2 1 4 2 ? Public Events 0 0 1 0 ? Patrols 0 0 1 0 ? Raids 1 1 1 1 ? PvP Maps 3 4 6 ? ? Reef

The new raid coming with the House of Wolves will most likely be located on the Reef, which we’ve known ever since the “Reef Raid” location was found in Destiny’s database.

destiny-reef.jpg?resize=618%2C347

Hopefully we’ll be able to walk around with the Queen!

As of now it’s called “The Arena” but not much else is known about it. Supposedly we’ll have access to it in March once the House of Wolves is released.

It’s unknown if we’ll be able to explore the Reef outside of “The Arena” raid.

Destiny’s Next Big Release

Comet: Plague of Darkness will have 3 new “player builds” (subclasses) and 2 new “weapon classes” with a “base level” of 30!

Comet may be what Eric Hirshberg was referring to as the “next full game release.”

We’re assuming that there will be 1 additional subclass per class. Bungie recently talked about the ‘third subclass’ rumor as well.

This supposedly will be released some time this year in September, but of course that is not confirmed, as this image could be showing off outdated information.

Hive Ship

Before The Dark Below was released, we speculated about the Crota’s End raid bosses. Of course many of these bosses were never seen. As you can see from this article, “Hive Ship” was included in the enemy code.

We assumed these enemies were in Crota’s End, but it looks like they’ll be introduced in Destiny’s sequel, Comet: Plague of Darkness.

As you can see from the image above, “Hive Ship” is a new location in Comet.

  • Gnath, the Diviner — RaidHiveship0Major0
  • Cryth, the Siphon — RaidHiveship0Major1
  • Noctu, the Lightslayer — RaidHiveship0Major2
  • The Wall — RaidHiveship0Major3
  • Voldor, the Willkeeper — RaidHiveship0Major4
  • Divined Vision — RaidHiveship0Major5
  • Dredge Exploder — RaidHiveship0Major6
  • Storgor, the Shatterer — RaidHiveship0Ultra0
  • The Veil — RaidHiveship0Ultra1
  • The Oversoul — RaidHiveship0Ultra2

There’s also “Asaru, the Navigator” from “StrikeHiveship1Ultra0″ – possibly a Strike boss!

New Enemies

While poking around I found the following new enemy names:

  • The Untethered One — EventVenusMajor0
  • Skaith Vandal — EventVenusMajor1
  • Axis Clocker — EventVenusUltra1

 

It’s unknown what event(s) these enemies are in, or when we’ll see them.

http://planetdestiny.com/destiny-comet-new-subclasses/

 

 

Na początku grudnia zadebiutowało na rynku pierwsze rozszerzenie do Destiny. Bungie przygotowuje kolejne przygody i twórcy nie przejmują się wyciekami tajnych wieści dotyczących swojej pozycji. Z tego powodu kolejny raz możemy przed oficjalnym ogłoszeniem poznać informacje dotyczące nadciągających opowieści.

Sytuacja z nieoficjalnymi wiadomościami z Destiny jest naprawdę zaskakująca. Przed premierą gry otrzymywaliśmy mnóstwo przecieków, które prawie zawsze były potwierdzane przez twórców. Nawet szczegóły pierwszego dodatku oraz oficjalny zwiastun trafiły do Sieci przed czasem.

Najwidoczniej autorzy nie przejmują się tymi sytuacjami i nie uczą się na błędach, ponieważ ponownie w Internecie pojawiły się informacje dotyczące nowych rozszerzeń.

Deweloperzy przygotowują 4 DLC, a pierwszy ma trafić do miłośników Destiny już 10 marca. Tak prezentują się szczegóły:

  • House of Wolves
    Data: 10 marzec, 2015
    Lokacje: Cosmodrome, Moon, Venus, Reef
    Aktywności: 3 Story, 1 Strike, 1 Raid, 4 PvP Maps
  • Comet: Plague of Darkness
    Data: wrzesień 2015
    Lokacje: Moon, Venus, Mars, Hive Ship
    Aktywności: 12 Story, 4 Strike, 1 Raid, 1 Location, 6 PvP Maps
    Bonus: Nowe podklasy oraz 2 nowe rodzaje broni
  • Vex [nieczytelna nazwa]
    Data: TBA
    Lokacje: Venus, Mars
    Aktywności: 3 Story, 2 Strike, 1 Raid, ? PvP Maps
  • Forge of Gods
    Data: TBA
    Lokacje: TBA
    Aktywności: TBA

Ten przeciek pojawił się na forum Bungie. Na dowód zamieszczono ten obrazek:  

Destiny%20DLC%202015.jpg

Źródło: http://www.vg247.com/2015/01/02/leaked-destiny-dlc-comet-plague-of-darkness-forge-of-gods/

http://www.ppe.pl/news-33082-wyciekly_nowe_informacje_o_przyszlych_dlc_do_destiny.html

Edytowane przez Pryxfus
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No właśnie z tym jest problem u mnie. Poleciałem na miejsce, czekałem na Public Event, a kiedy w końcu zacząłem bronić satelity, czekałem na Urzoka.

Jak już się pojawił, zacząłem do niego walić z Murmura (podniesiony wcześniej miecz  jednego ze sługusów Croty też działał) i kiedy wydawało mi się, że już mam go "na strzała" - zginąłem (bo sporo tego tałatajstwa tam lata i wcale o to nie trudno). Po respawnie już go nie było i doopa :(

Odnośnik do komentarza

Trochę farmiłem. Rajd zaliczyłem dawno, więc nie potwierdzam i  nie zaprzeczam. Teraz szybko trzeba zlevelowac do drugiego poziomu :)

mam 4 tego i nie farmilem samo droplo podczeas robienia zadan.... gdybym mial takie szczescie do zoltych przedmiotow jak do bialych ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...