Skocz do zawartości

Wolfenstein: The New Order


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem na jakim poziomie grałem w podstawkę, ale tam jak miałem do 20 punktów życia, to do równych 20 się zregenerowało.

hav3n, napisał, że nieco się męczył, w sumie wiele osób pisze, że gra jest chwilami zbyt trudna, no i napisałem, że co to za trud, jak energia się regeneruje, jak i ammo:)

Nie wiem, jak w dodatku, tego jeszcze nie ograłem.

Odnośnik do komentarza

Bartoszek, a Laserkraft to co? Ta gra w ogóle nie jest trudna, bo po skończeniu amunicji w innych broniach, wystarczy naładować LaserKrafta. Wielcy przeciwnicy nie wchodzą po schodach, wystarczy schować się gdzieś u góry za filarem, odczekać na regenerację życia/ammo i tak można wykończyć każdego. Oczywiście przy wychyleniu tracimy te 15 punktów życia, ale za chwilę się to zregeneruje.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No tak tylko w laserkrafcie, ale on ma ograniczone strzały, ale zresztą ja się nie kłóce, że gra jest trudna bo nie jest. Przeszedlem na Uber całą i tylko pod koniec troche można było sie spocić bo szybko sie ginie z robotami. 

Odnośnik do komentarza

dodatek jest łatwy jak się skradasz i nie zabijasz wrogów. Jak idziesz na pałę jest trudniejszy niż podstawka :) Jestem w 4 rozdziale i się dzieje super gra ale niestety jeden minus. Za mało fabuły. Ta gra to powrót jeszcze większy do old schoolu fps. Poza naprawdę nielicznymi dialogami to cały czas rozwałka. W Nowym Wolfie podobała mi się fabuła i wstawki interaktywne. Lubię dużo fabuły tu jest jej zdecydowanie mniej. Mówię to minus bardzo subiektywny :)

Odnośnik do komentarza

kierwa ja swojej kopi przed premierą nie dostanę ;/

 

 

Wysłałem maila do muve z zapytanie czy jest szansa na wcześniejszą wysyłkę bo wiem że wysyłają i taką dostałem odp:

 

"Paczki będziemy wysyłać 1-2dni przed premierą, tak aby najpóźniej w dniu premiery dotarły do klientów.
W zeszłym tygodniu były wysyłane wersje cyfrowe - ich premiera miała miejsce 05.05.

"

 

:whyyy:

Odnośnik do komentarza

Taka sobie gra 6/10 warta zagrania ale im dalej w las tym więcej strzelania i cholernie mało fabuły. Gra warta swojej ceny tych 75 zł ale do gry sprzed roku się nie umywa. Po zakończeniu Wolfensteina chciałem jeszcze! po zakończeniu Dodatku miałem dość :P  Gra na raz. Widać że to dodatek robiony po kosztach przez drużyne b kiedy drużyna A zajmuje się prawdziwą kontynuacją.

 

 

Spoko miło spędzone 7 h z małym haczykiem.  Dupy nie urwało ale jak komuś na rozwałce zależy to może grać :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tak marudzilem ze latwo, a przy ostatnim bossie musialem obnizyc poziom trudnosci bo juz mnie (pipi)ica brala :P

Zrobiłem go na uber, zajęło mi to jakąś godzinę zanim znalazłem sposób, a raczej obrałem odpowiednią taktykę, niestety trofika mi nie zaliczyło bo w koszmarze z tego rozdziału też musiałem obniżyć poziom trudności. patrząc na całokształt to Wolfenstein The Old Blood zasługuje na wystawienie mu 7/10.

Jeżeli ktoś się zapyta czy warto? Odpowiem warto, tym bardziej za taką kwotę :) Miło skróciłem sobie z B.J. Blazkowiczem oczekiwanie na Wiedźmina trzeciego :)

Odnośnik do komentarza

11h na uber, sprawdzałem każdy kąt a i tak brakuje mi paru sztabek złota. :) Fabuła w sumie jak w każdym Wolfie, sporo jest za to znajdziek w postaci listów, notatek i nagrań które w jakiś sposób ją poszerzają. Klimat dużo lepszy niż w New Order, czuć tu RtCW. :) 

 

Jak ktoś lubi fpsy to brać bez zastanowienia, tym bardziej w takiej cenie. 

Odnośnik do komentarza

Całość poszła w prawie 9,5h na średnim poziomie trudności. Początek trochę miałki i mnie odrzucił ale dalej jak się gra rozbujała to hoho.

 

Super że można się poskradać i postarać przejść odcinki po cichaczu bez zbędnej zadymy bo jak już się zacznie to robi się bardzo gorąco.

 

 

 

 

moment w którym pojawiają się nazizombies i dostajemy obrzyna to już w ogóle :banderas:

 

Super opcja z ukrytymi 'leżankami' i śniącymi się BJ koszmarami gdzie śmigami po Wolfenstein 3D :ohboy:

 

Finalny boss trochę z dupy, mogli coś lepszego wymyślić niż strzelaj w ryj aż padnie.

 

Nawet sterowanie 'mechem' się załapało.

 

 

 

 

Za takie pieniądze super opcja, taki Wolfie w pigułce.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ode mnie rekomendacja dla wszystkich old schoolowych graczy. Bardzo ciekawa kampania, sterowanie w porządku, historia też niczego sobie. Dawno w tak dobrego fps'a nastawionego dla jednego gracza nie grałem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...