Skocz do zawartości

Wolfenstein: The New Order


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A logo na poczatku?

Ja wlasnie wzialem sie za The Old Blood i jestem pod wrazeniem. Ten klimat bawarskich zamczysk przepelnionych propaganda NSDAP, muzyka i oldschool plynacy z gry strumieniami.

I projekt jednostek. Nie wiem czy na was Supersoldaci podlaczeni do lini wysokiego napiecia zrobili takie wrazenie ale na mnie jak najbardziej.

Nie wiem jak bedzie dalej ale jak dla mnie jest swietnie.... a czeka na mnie jeszcze sporo ponad polowa gry plus The New Order. I oj jaram sie jaram zapowiedzia dwojki.

Na minus moze troche protagonista. Mogli by zrobic kogos bardziej przekonujacego. Np. pojsc w drania i skurczybyka, troszke za duzo w nim bohatera rodem z hollywood.

Odnośnik do komentarza

Ja! Ein hot dog. Tez mi sie wydaje, ze tak bedzie bulber :) ale skoro mialem zaleglosci w tych dwoch tytulach postanowilem, ze przejde je sobie w porzadku chronologicznym wzgledem wydarzen

 

Figaro a to zwracam honor nie wiedzialem. Myslalem, ze grzebali nad tym razem z bethesda

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Co mnie hwltb jak tam kalecy ludzie wpisują czasy, zawsze mam dużo poniżej średniej skończone gry niż te melepety. Zrobiłem w 3,5h tak pokazywał licznik, do tego dochodzi tryb, które mnie nie interesował, ale nie mówie, że nie warto kupić chociaż 38zł to całkiem sporo. A gra jest sporo słabsza niż podstawka, mniej różnorodna i nastawiona bardziej na stealth. No i nie każedmu mogłą podejść

zombie

.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wlasnie ukonczylem Old Blood. Jak wspomina Bluber, poszlo raczej szybko i bez zwiechy co nie zmienia faktu, ze gra przeza(pipi)ista, a ze mozna stwierdzic iz mechanika niczym nie rozni sie od tej z podstawki to jedyne minusy gry dla mnie to...

Erstens: podczas plywania mozna wychodzic tylko w okreslonych miejscach. Nie mozna chwycic sie liny, czy wyskoczyc na nieco wyzej polozony lad.

Zweitens: Zombiaki sa nawet spoko ale razi mnie brak animacji ich ataku. Ot cos na ciebie leci i wali cie z byka a ty odskakujesz na metr w tyl. Brak animacji gryzienia u zombie to wielkie Halooo!?

Drittens: cos tam jeszcze bylo ale i tak gra w starej dobrej szkole na 8/10 plus muzyka, swietna muzyka.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Skonczyłem, po min. 3hna posiedzenie, ta gra niszczy, i jak mi  pisał kolega kermit jest ciągle i ciągle coraz lepiej i ciekawiej.

Po zastanowieniu ta gra nie ma słabych punktów, dodam tylko ze zaskoczyła mnie rozbudowana fabuła, cała otoczka niesamowicie fajnie opracowana, i naprawde fantastyczne dialogi i aktorzy, postacie z krwi i kości, na gorąco powiem ze gra pod paroma wzgledami  gdzie moze konkurowac jest lepszym doznaniem niz uncharted 4.

A jeszcze dodatek przede mną.

 

Az mi wstyd ze zapłaciłem za nią 42 zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie o tym zawsze wspominam, gdy jest temat o Wolfie - zaskakująco dobra, dojrzała historia i świetnie nakreślone postacie, na czele z niesamowicie za(pipi)istym BJ Blazkowiczem. Do tego cudowny gameplay, rozbudowane lokacje z masą sekretów - zdecydowanie mój ulubiony shooter ostatnich lat - platynka na PS3 i PS4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...