Skocz do zawartości

Wolfenstein: The New Order


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Staram sie czesto zabijac po cichu i probuje odblokowywac te umiejetnosci danym stylem. Ile dam rade to zrobie, a po przejsciu najwyzej zmniejsze poziom i powczytuje poszczegolne rozdzialy :) najgorsze to latanie i zbieranie znajdziek, nie bedzie mi sie chcialo od nowa zbierac ich po ukonczeniu wiec staram sie od razu wylapywac :)

 

Cos czuje, ze nastepny moj zakup to bedzie Old Blood.

 

Edit. Gierke ukonczylem, teraz wale 16 rozdzial na uber. Ciezko jest. Na szczescie jakos doszedlem do finalnego bossa i 1 czesc walki z nim skonczylem, zostala 2... Po pracy posiedze nad nim dluzej. Jesli sie uda to zostanie mi kilka umiejetnosci tylko do odblokowania i platyna. Tylko roz(pipi)ac tego bossa latwo nie bedzie...

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Tam to było zrobione znacznie lepiej i nawet jak rok temu grałem w RtCW wolałem zdecydowanie umarlaków z tej gry niż to guwno z The Old Blood.

 

Umarlaki i cały klimat grobowców w RtCW daje niesamowity klimat, tam nie ma standardowych zombie, a w TOB czułem zażenowanie gdy strzelałem do niemieckich zombiaków. 

 

Ba, ja cały czas jak mam grać te grobowce z RtCW czuję lekki strach przed tym co mnie czeka chociaż znam grę na pamięć, a walki z Helgą to już w ogóle. Tam jest to coś czego w TOB nie ma. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

Tylko bez kur.wa zombiaków jak w The old blood. 

 

Old Blood było za(pipi)iste, czuć było klimat RTCW.

 

Chwila zaraz, sequel New Order?  :notsure: przecież zakończenie New Order było "zakmnięte"  :notsure:

 

Już nie takie "zamknięcia" w grach były otwierane :P

 

Dla mnie pierwszy rozdział Old Blood był świetny, zdecydowani wolę ( alternatywne)  realia II WŚ niż alternatywną historię z New Order. Tak czy siak czekam, dla mnie wszystkie Wolfenseiny były świetne. Mam nadzieję, że czekanie na kontynuację umili mi druga część 

header.jpg?t=1291336859

 

 

:lapka:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

 

Chris zapomnij to jest martwe ip. 

Niedawno pojawił się tweet od twórców, że Singularity wraca. Pewnie to będzie jakiś Definitve Edition ale zawsze to daje jakąś szansę na kontynuację. 

 

Faktycznie, to zwracam honor. Lepiej żeby się tym zajęli niż klepaniem DLC do Cod'ów hehe

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...