Skocz do zawartości

Wolfenstein: The New Order


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany kosmetyczne tylko,a i albo zabawy wytrychem i zbieranie pancerza albo elektronika i zbieranie hp.Ja skończyłem dwa razy bo mi się spodobała gra. I platyna.

Energia odnawia się tylko od pewnego poziomu hp i nigdy do pełna,chyba. Od 1 do 20 na przykład. I są apteczki, dużo apteczek. Które trzeba znaleźć

Edytowane przez banzai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

Wolfenstein: The Old Blood is a downloadable game that won't require a copy of The New Order to play. It's priced at $19.99 and will be released May 5. The stand-alone game is coming to PlayStation 4, Windows PC and Xbox One. Unlike The New Order, it appears that The Old Blood won't be coming to PlayStation 3 and Xbox 360.

 

Odnośnik do komentarza

Heh, wiedziałem, że wyskoczą z prequelem - nie było innej opcji. Szkoda tylko, że bardziej to przypomina jakieś challenge pack - mogli jednak poświęcić trochę więcej czasu i zrobić pełnoprawną nową odsłonę, bo o ile sam gameplay jest oczywiscie mocną stroną TNO, tak o świetnej całości decydowało połączenie tych elementów oraz fajnej fabuły, klimatu i osobowości BJa - a tego może tu nie być, więc trochę szkoda.

No i lipa, że nie będzie na PS3/X360... akurat tu nie mogą tłumaczyć się chęcią maksymalnego pójścia w next-gen, bo każdy wie, jak to będzie wyglądało, więc trochę dziwna decyzja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ps Wredny skąd wsyscy mają wiedzieć jak to będzie wyglądać? Ja np nie wiem. Do kiedy mają jeszcze wydawać te crossgeny? Koniec kłerwa.

 

Akurat to jest dodatek do The New Order, które jak wiadomo wyszło również na PS3/X360, więc będzie śmigało na tym samym silniku. Stąd moje lekkie zmartwienie.

Nowej gry bym się nie domagał, ale DLC mogli jeszcze rzucić na stare maszynki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

ps Wredny skąd wsyscy mają wiedzieć jak to będzie wyglądać? Ja np nie wiem. Do kiedy mają jeszcze wydawać te crossgeny? Koniec kłerwa.

 

Akurat to jest dodatek do The New Order, które jak wiadomo wyszło również na PS3/X360, więc będzie śmigało na tym samym silniku. Stąd moje lekkie zmartwienie.

Nowej gry bym się nie domagał, ale DLC mogli jeszcze rzucić na stare maszynki.

 

 

To jest dodatek tylko stand alone prequel. Nie opłacało im się jeszcze klepać tego na trupy i bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Spóźniony ale gram w New Order. Po nie ciekawym i brzydkim początku gra się rozkrecila i bawię się świetnie. Szkoda tylko, że po około godzinie gry przelaczylem się na najwyższy poziom trudności. Wiec pewnie nie zaliczy mi za niego osiągnięcia.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Raczej nie wpadnie. Musiałby od początku grać bez ściągniętych aktualizacji, więc cały czas offline. Dopiero po takim przejściu gry, można sobie wybrać ostatni chapter i podnieść poziom trudności.

Jeśli grał z patchem to po jego usunięciu gra raczej nie pozwoli mu kontynuować i będzie domagać się ponownej jego instalacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Raczej nie wpadnie. Musiałby od początku grać bez ściągniętych aktualizacji, więc cały czas offline. Dopiero po takim przejściu gry, można sobie wybrać ostatni chapter i podnieść poziom trudności.

Jeśli grał z patchem to po jego usunięciu gra raczej nie pozwoli mu kontynuować i będzie domagać się ponownej jego instalacji.

 

Przechodziłem to z dwa miesiące temu i mi wpadło normalnie po zabiciu deatheada na uber. I nadal ponoć działa na XO&360. Na ps3 to załatali?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...