Skocz do zawartości

Wolfenstein: The New Order


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem, i wystawiam gierce 7- / 10. Niby się strzela przyjemnie, ale jednak, to kapiszony... A fabuła i niektóre wątki są tak bez sensowne, że szkoda gadać. Ale ktoś tam wyżej narzekał na brak mapy albo strzałek... LOLOLOLOLOL? Niby po co xD

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

 

No np. będąc tyle lat w szpitalu, BJ, jest świeżynką, napompowany, od razu chętny do bitki, to że siedział, lata na wózku nie ma wpływu na jego posługiwanie się nożem i bronią.

Ruch oporu liczący 4-5 osób vs cała rzesza.

Jakieś tam żydowskie technologie, akurat ten wątek przespałem, może był dobrze wytłumaczony

Jak BJ dostał się do obozu, sam się zgłosił, czy coś przeskrobał?

Przyodział mundur i od razu leci na księżyc, jako jakaś "szycha naukowca" i luzik bluzik. Dopiero co rozyebał pociąg z całą armią, zajumał ciuch naukowca i nagle jak nigdy nic, "witamy Herr Proffesor"

 

 

I inne głupoty.

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

Aczkolwiek nieśmiertelny blazko to trochę przesada, ale po to chyba gramy :D

 

Ciekawe jak wybrną fabularnie jeśli powstanie kontynuacja. Jednak wybuch atomowy to chyba i dla blazka za dużo

 

Myślę, że bez problemu

 

Zaczynamy w momencie w którym kończy się New Order, pada tekst "BJ you got 5 minutes to get yourself out of there". Trochę biegania, skok do wody, spada atomówka i jedziemy dalej

 

Odnośnik do komentarza

 

Aczkolwiek nieśmiertelny blazko to trochę przesada, ale po to chyba gramy :D

 

Ciekawe jak wybrną fabularnie jeśli powstanie kontynuacja. Jednak wybuch atomowy to chyba i dla blazka za dużo

 

Myślę, że bez problemu

 

Zaczynamy w momencie w którym kończy się New Order, pada tekst "BJ you got 5 minutes to get yourself out of there". Trochę biegania, skok do wody, spada atomówka i jedziemy dalej

 

 

 

Blazko umierał już po eksplozji granatu i kazał kumplowi mimo wszystko zniszczyć twierdze, więc kontynuacji nie będzie :(

 

Odnośnik do komentarza

Eeeee tam

 

Granat rozerwał deathsheada na strzępy, a blazkowiczowi trochę brzuch pokiereszowało. Poza tym panowie serio? Jedyne co wpłynie na kontynuacje to wyniki sprzedaży. Jak sprzeda się dobrze (mam nadzieję, że tak) to kontynuacja powstanie. Przeżyje, umrze i go sklonują, prequel do the new order. Mogą sobie wymyślać co tam chcą, a jak wyniki będą słabe to na pytania o kolejną część mogą wtedy odpowiadać "no jak przecież BJ nie żyje". Ja liczę na kolejną część i chętnie zobaczyłbym w niej więcej wątków okultystycznych

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wasze teorie spiskowe są lepsze niż niejeden twist serialowy. Osobiście miałem jeszcze może tylko żal że nie dali nam pospacerować po samych ulicach Berlina bo sama koncepcja miasta wydała mi się niezbyt wykorzystana(fakt może by to było przesadzone, w samym sercu wroga tak sobie hasać ale i tak patrząc na liczbe członków ruchu oporu łatwo dojść do wniosku że wszystko jest troche naciagane dla akcji).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem w trakcie pierwszego przejścia,

 

po porwaniu trzech helikopterów

 

Pytanie - czy przy obraniu drugiej opcji fabularnej gra/historia bardzo się różni? Jest sens nastawiać się na drugie przejście, czy to tylko kosmetyczne zmiany?

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...