Skocz do zawartości

Wolfenstein: The New Order


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Nie macie problemów z grafiką na ps3? Czasem nagle doczytują mi się tekstury, że momentami grafika lepsza i ostra a momentami rozmazana.

Taka jest specyfika silnika na ktorym ta gra dziala czy Idtech5. Wymusza on ciagle 60 fpsow, przez co rozdzielczosc i tekstury czasemw trakcie gry sie piep.rza, byle tylko utrzymac plynnosc.

Edytowane przez Kre3k
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nie macie problemów z grafiką na ps3? Czasem nagle doczytują mi się tekstury, że momentami grafika lepsza i ostra a momentami rozmazana.

Taka jest specyfika silnika na ktorym ta gra dziala czy Idtech5. Wymusza on ciagle 60 fpsow, przez co rozdzielczosc i tekstury czasemw trakcie gry sie piep.rza, byle tylko utrzymac plynnosc.

 

 

Na PS4 tak też jest :) 

Odnośnik do komentarza

Doczytywania tekstur na PS4 nie uświadczyłem, a połowa gry za mną. Z kolei rozmycie tekstur w oddali jest dość nagminne. Zasadniczo graficznie jest co najwyżej poprawnie, choć momentami Wolfenstein naprawdę atrakcyjnie potrafi wyglądać.

 

Dla mnie to idealny przykład na to, że wolę 30fps z dopasioną grafiką jak w inFamous, niż betonowe 60fps z bardzo nierówną grafiką.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Fakt, skończyłem dwa dni temu kampanię i to zdecydowanie najlepszy singlowy fps na nextgenach aktualnie. najlepsze jest to, że za bardzo nie widać na horyzoncie niczego, co by się miało do tego poziomu choć zbliżyć. jedynie Visceral w tym roku chyba jest w stanie zagrozić temu tytułowi.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

killzone ma może grafikę ale singiel znudził mnie po 30 min a ta gra trzymała mnie do końca. Naprawdę rzadko trafiam na grę która nie pozwala mi uruchomić innego tytułu podczas jej ogrywania. W tym roku Wolf i Thief to dwie takie gry które skończyłem bez odrywania się od tych tytułów. Taki np infamous czy AC 4 choć dobre to grałem razem z tytułami na ps3, 3ds czy na pc jednocześnie. Dla mnie klimat zawsze wygrywa z ładną grafą czy super mechaniką. :)

 

P.S. Dark  Souls 2 nie liczę bo mam 100h ponad i nadal gram :D To gra w której czasem przerwy trzeba robić bo się człowiek wkurzy :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fakt, skończyłem dwa dni temu kampanię i to zdecydowanie najlepszy singlowy fps na nextgenach aktualnie. najlepsze jest to, że za bardzo nie widać na horyzoncie niczego, co by się miało do tego poziomu choć zbliżyć. jedynie Visceral w tym roku chyba jest w stanie zagrozić temu tytułowi.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Visceral? Masz na myśli Battlefield Hardline od Electronic Arts oraz Visceral Games? 

Odnośnik do komentarza

Same skrajności...padaka to nie jest ale najlepszy fps na nextgenach aktualnie? Sorry nie ten świat...
Gra nie wyróżnia się niczym szczególnym. Kilka odschollowych patentów i to wszystko. Grafika niestety średnia. Gameplay całkiem przyjemny aczkolwiek czasami irytujący bo spawn wrogów 3x większy niż w COD. Na szczęście sporadycznie. Najwięcej zabawy będą mieli Ci co kupią grę za max 80 zł. Za 299 zł z PSN i seppuku gotowe...
Solidne 7+. 

Odnośnik do komentarza

Same skrajności...padaka to nie jest ale najlepszy fps na nextgenach aktualnie? Sorry nie ten świat...

Gra nie wyróżnia się niczym szczególnym. Kilka odschollowych patentów i to wszystko. Grafika niestety średnia. Gameplay całkiem przyjemny aczkolwiek czasami irytujący bo spawn wrogów 3x większy niż w COD. Na szczęście sporadycznie. Najwięcej zabawy będą mieli Ci co kupią grę za max 80 zł. Za 299 zł z PSN i seppuku gotowe...

Solidne 7+.

 

Jestem uzytkownikiem PS4,prosze polec mi cos lepszego.

 

Wysłane z mojego PMP5570C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wolałbym żeby na mnie ukamieniowali niż kazali grać w singel bfa.

Dokładnie,jak by z BF4 wyciąć multi to mamy jednego z większych crapów z gatunku FPS.

 

Wracając do tematu panowie i panie,jak "rozkminić" tą Enigmę ? ;-)

Edytowane przez Gretzky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.