Skocz do zawartości

Hardware & Software


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Może po 2 latach od premiery, na początku pewnie 40-50$. Tak samo jak oryginalnego pada do Xone nie kupisz tak jak teraz za 130 zł, a pewnie za ok. 200 zł minimum.

 

Tak czy inaczej, ile by nie kosztował, dobrze, że jest w każdym zestawie. Każdy posiadacz Xone będzie mógł się z innymi swobodnie porozumiewać.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W związku z tym co dzisiaj przeczytałem chciałem jeszcze na chwilę wrócić do poniższego obrazka:

 

2ic1xle.png

 

Już wiadomo w 100%, że grafiki nie były przypadkowymi placeholderami po tym jak rozszyfrowano Below i P. Spark. Wieść gminna niesie, że Rare faktycznie pracuje nad nowym IP, które ujwanią na GC i najwidoczniej będzie to "gra" którą "widzimy" powyżej. Ciekawi mnie czy posuną się do oficjalnej zapowiedzi Crackdown 3 biorąc pod uwagę, że Phil Spancer nie chciał ogłaszać nowych gier na wyrost.

 

Biorąc pod uwagę co MS udało się zrobić dla Killer Instinct i to przy pomocy studia, po którym wszyscy spodziewali się crapa, można przypuszczać, że dla Crackdown jest jeszcze nadzieja, że seria uzyska adekwatne wsparcie i środki.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

X1 jednak nie będzie wymagał podpiętego Kinecta, nice! Teraz tylko czekać na wersje bez kamerki.

 

http://uk.ign.com/articles/2013/08/05/ask-microsoft-anything-about-xbox-one

Since Kinect must be plugged in for the Xbox One to function, what happens if your Kinect breaks? Like if it falls off the top of your TV onto a hardwood floor or something? Will the console cease to function?

WHITTEN: Xbox One is designed to work with Kinect plugged in. It makes gaming better in many ways – from the ability to say “Xbox On” and get right to your personalized homescreen, to the ability to control your TV through voice, Smartglass and more. Kinect allows you to search for your content, instantly move between games and your personalized dash and more with just your voice. Kinect helps you pick up and play by automatically knowing which controller you have in your hands. No more need to interrupt your friends game or navigate through multiple UI screens to sign in and tell the system which controller you are holding. It will even bind the controller to the console if its currently unbound – no searching for special buttons! Of course – these are just a few of the system wide benefits of having Kinect. Games use Kinect in a variety of amazing ways from adding voice to control your squad mates to adding lean and other simple controls beyond the controller to full immersive gameplay. That said, like online, the console will still function if Kinect isn’t plugged in, although you won’t be able to use any feature or experience that explicitly uses the sensor.

 

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

niestety nie wspomniales o skopanych przyciskach LB/RB w padzie do Xone....nie zauwarzyles ze mozna je tylko wciskac gdy palec znajduje sie na calosci przycisku?? ja mam dosyc duze dlonie i dlugie palce wiec zazwyczaj i tak nienaturalnie musze palce zakrzywiac i z gornych przyciskow jak korzystam naciskam koniuszkami palcow niestety w przypadku Xone i przyciskow LB/RB mozna o tym zapomniec da je sie tylko w ten sposob wcisnac jedynie do polowy dlugosci...no chyba ze rozciagnie sie je na boki rownoczesnie wciskajac.....poroniony pomysl i tyle..

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

niestety nie wspomniales o skopanych przyciskach LB/RB w padzie do Xone....nie zauwarzyles ze mozna je tylko wciskac gdy palec znajduje sie na calosci przycisku?? ja mam dosyc duze dlonie i dlugie palce wiec zazwyczaj i tak nienaturalnie musze palce zakrzywiac i z gornych przyciskow jak korzystam naciskam koniuszkami palcow niestety w przypadku Xone i przyciskow LB/RB mozna o tym zapomniec da je sie tylko w ten sposob wcisnac jedynie do polowy dlugosci...no chyba ze rozciagnie sie je na boki rownoczesnie wciskajac.....poroniony pomysl i tyle..

Nie mam takiego problemu wiec o nim nie wspomnialem. Proste

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...