Skocz do zawartości

Hardware & Software


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Czy na Xbox One można robić screenshoty w grach? Serio pytam. A jeśli tak, to w jakim formacie, czy bezstratnym np. PNG? A jeśli tak, to czy można zrobić screenshot w grze razem z polem notyfikacji o odblokowaniu achievementa? A jeśli tak, to taki potrzebuję - czy ktoś mógłby go dla mnie zrobić? Interesuje mnie ten diament. ;) W Google Images są tylko podłe jpg. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Panowie, jest coś takiego jak dobry headset do Xboxa One za mniej niż 250zł? Nie zależy mi w ogóle na jakości rozmów, ale na jak najlepszej jakości audio, dzwięku wirtualnym etc. Słyszałem dużo dobrego o Cloud Stinger, ale wg. recenzji i ten oficjalny headset MSu jest niczego sobie. Nie muszą bezprzewodowe.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Panowie, jest coś takiego jak dobry headset do Xboxa One za mniej niż 250zł? Nie zależy mi w ogóle na jakości rozmów, ale na jak najlepszej jakości audio, dzwięku wirtualnym etc. Słyszałem dużo dobrego o Cloud Stinger, ale wg. recenzji i ten oficjalny headset MSu jest niczego sobie. Nie muszą bezprzewodowe.

Nie waż się brać tego crapu od MS, mi pękły po jakimś roku. Korzystam teraz z HyperX cloud alpha i to najwygodniejsze słuchawki jakie miałem na łbie. Bardzo często w promocji za ok. 230 - 250zł

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Przychodzi czas aby mój Xbox one S powędrował do nowego właściciela. Wystarczy, że zrobię mu format i przywrócę do ustawień fabrycznych aby konsola zupełnie o mnie zapomniała? Nie chciałbym aby się okazało, że przy okazji komuś sprezentowałem 3 lata Game Pass Ultimate i kilka ponadprogramowych gier ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...