Skocz do zawartości

Hardware & Software


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Dokładniejsza lista zmian jakie przyniesie marcowy update:

 

General changes

  • Option to disable Kinect hand gestures while watching a video
  • Kinect gesture and voice command tutorials are in the Kinect settings menu
  • Ability to choose the value by which volume increases or decreases when using the “Xbox, Volume Up” or Xbox, Volume Down” voice commands
  • Optical audio is now supported
  • NOTE – Some users are currently experiencing issues with this feature

Twitch App

  • Twitch streaming via an Xbox One will be enabled in this update
  • The “Xbox, Broadcast” voice command will begin a Twitch streaming session
  • NOTE – using this command during the early access period will only start the Twitch app
  • As before, you will be able to view Twitch streams that are being broadcasted from other systems i.e. PS4, PC, etc.
  • Chat is now enabled
  • - Name color and emoticons included
  • Viewers can send party invites to Broadcasters
  • - Broadcasters, in turn, can send invites to viewers in the Chat
  • Ability to broadcast a full-screen view of the game you're playing or use an on-screen viewer indicator to keep an eye on how popular your live broadcast is
  • Ability to archive broadcasts
  • Ability to set up a notification for when a Favorite begins a broadcast
  • Earn unique Media Achievements

Party App

  • Ability to see what games/apps your party members are using if they are not in the same game as you
  • “Turn Party Chat On” is turned on by default
  • Option to send someone a Party invite, Game invite, or Party & Game invite
  • Option to invite Party to Game

Friend App

  • On the Dashboard, the Friends App will cycle through the number of friends, favorites, and broadcasters who are currently online
  • Friends are listed by whoever is currently online
  • People who are listed as Favorites will show up first and will have a star on the top right side of their gamerpic
  • Ability to see Recent Players
  • Find Someone is on the top level page
  • New Menu button options
  • - Send message
  • - Invite to Party
  • - Compare games
  • - Find someone
  • - People I’ve blocked
  • New Profile page options allow you to send game and party invites

Xbox One Controller Update

  • This is a firmware patch that will allow the Xbox One Headset Adapter to work with your Xbox One Controller
  • NOTE – If you already have an Xbox One Headset Adapter, install this update so that you can use it with your compatible headset
  • A micro-USB cable is needed in order to install this update
Odnośnik do komentarza

Pytanko mam, ściągnąłem dema DR3 i dwóch gierek Lego, ograłem po czym usunąłem i gry te nadal widnieją w zakładce Games po prawej stronie jako "Ready to Install" , jak którąś z nich wybieram to jest opcja "install", wybieram ją i gra się na nowo ściąga.

 

Da radę je usunąć trwale?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

 

czym się różni od tej http://www.komputronik.pl/product/135251/Sprzet_komputerowy_/Peryferia/Logitech_K400_Touch.html?gclid=CPfj2J_n-LwCFafnwgodY24A-g żeby tyle dopłacać ? jest tam napisane coś o hub'ie i wi-fi ale co to daje ?

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza
Firmware wprowadza szereg zmian, na których zależało właścicielom Xbox One. Listę modyfikacji znajdziecie poniżej.

 

- Łatwiejszy dostęp do listy znajomych (lista znajomych została przeniesiona w centralne miejsce Friends app)

- Party Chat włączony domyślnie.

- Możliwość rozmawiania z graczami, którzy w danym momencie bawią się przy innych tytułach.

- Opcja zaproszenia znajomych do rozgrywki jest teraz dostępna z poziomu gier (opcja "Invite friends").

- Możliwość łatwego sprawdzenia, z kim ostatnio prowadziliśmy rozgrywkę.

- Wsparcie dla live-streamowania poprzez Twitch.

- Wsparcie dla obrazu 50HZ w TV, co ma wyeliminować problemy niektórych Europejczyków, którzy mieli problemy podczas oglądania TV.

- Łatwiejsze zmienianie głośności poprzez komendy głosowe.

- Nowe opcje sprawdzania co robią znajomi poprzez interfejs SmartGlass.

- Wsparcie dla nowego sprzętu: Xbox One Stereo Headset, pilot multimedialny Xbox One oraz headsety third-party.

- Ulepszenia przeglądarki internetowej (nowe komendy, szybsze wyszukiwanie).

- Ogólne ulepszenia - możliwość oglądania Game Clips podczas korzystania z trybu Snap oraz opcja ochrony ustawień użytkownika za pomocą hasła.

 

Microsoft zaznaczyło, że pracuje aktualnie nad wprowadzeniem wsparcia dla zewnętrznych twardych dysków. Taka opcja powinna pojawić się już w następnej aktualizacji firmware'u Xbox One.

 

 

 

http://www.ppe.pl/news-27181-wazna_aktualizacja_firmware_u_xbox_one_gotowa__w_drodze_wsparcie_dla_zewnetrznych_hdd.html

Odnośnik do komentarza

Ja już nawet zdążyłem go popsuć tak żeby nie działał na moim GT... Nie przypasował mi nick na starym koncie na twitchu a jedyną opcją żeby go zmienić było skasowanie konta i założenie go na nowo, wszystko byłoby spoko gdybym przed skasowaniem odłączył je od mojego GamerTaga.Teraz po odpaleniu aplikacji wywala błąd i nie da się nawet oglądać streamów innych graczy, ale z tego co czytam to nie tylko ja mam ten problem więc może w końcu jakoś to naprawią.

W każdym bądź razie twitch działa elegancko, nawet na moim lipnym połączeniu ( 10/1 mbps ) jakość nie jest najgorsza i nie zrywa obrazu, 

Odnośnik do komentarza

What to expect in this update preview

For those of you that parti(pipi)ted in last month’s (1403) update preview, this preview wave will be a little different:

The 1404 update preview will run a bit longer than the 1403 preview. As a result, not all of the features listed below will be available in the first 1404 update. Some features will be enabled in 1404 updates that are rolled out later in the preview.

Some of the features listed below will be enabled outside of a console update. Keep an eye on the forums for announcements and information on when new features are made available.

What’s new in this release?

  • Game and app saves and updates. A game save progress bar will show you the status of your game saves. You will also be able to easily tell what games and apps are being updated or have been updated recently.
  • Friends improvements. Notifications will be added to see when favorites and friends sign in to Xbox Live. This actually was one of the most frequently requested features from the first preview wave and we made it a priority to include it in the April update. Also, friends who are in multiplayer will be identified in the friends list. We’ll also add the ability to view friends’ most popular apps.
  • Blu-ray 50 Hz video output support for content recorded at 50 Hz will resolve video playback issues some Xbox Live members in Europe are experiencing.
  • Kinect voice and motion improvements will continue to fine tune the quality and reliability of Xbox One commands.
  • Improved GameDVR video quality through compression algorithm improvements.
  • Updates to Xbox One device management to address issues controlling TVs, set top boxes, and receivers that our customers have reported.
  • New audio settings to tune how much volume is lowered when Kinect is used in communications.

http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox_support/xbox_update_preview/xbox_one_preview_support/wave_2_1404/default.aspx

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem w Fifę na xboxie kilka meczy. Jak wam się gra na tych padach ? Muszę przyznać, że granie w fife do najwygodniejszych nie należało, raczej się denerwowałem. Głównie chodzi mi o LB i RB, używanie tych przycisków to dla mnie jakaś masakra, zwykła zmiana zawodnika to zwykła męczarnia, zero wygody, sama frustracja. Reszta ok, wibracje w spustach fajna sprawa, ale nie mogę przeboleć tych dwóch bumperów. Jak to u was jest z tym ?

 

Żeby nie było, to nie trolling, ani żaden hejt, pytam serio.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...