Opublikowano 11 sierpnia 200915 l co do Mercenaries- gra była crapem jedynie na ps2. 72% średniej ocen na nextgenach świadczy o tym że z grą nie było aż tak źle jak mówisz link Z tego co słyszałem, to gra była lepsza na PS2 i Xboxie niż jej następca, seria się stoczyła a nie ewoluowała .
Opublikowano 11 sierpnia 200915 l Merce dla fanow 1 byly crapem, dla reszty co w nie grala w Merce1 mogla byc najwyzej sredniakiem. Ale gdy zagrasz, zobaczysz slaby model jazdy, bugi, ilosc misji,itp to zmienisz zdanie, nawet spokojnie osiagniec nie mozna pozbierac bo prawie wszystkie sa zglitchowane - gre ratuje wybuchy, rozwalka pojazdami, oraz przyjemnie kolory swiata. Oczywiscie da rade pograc jako odmozdzac ale jesli ktos liczy na cos wiecej to lepiej zapomni o grze i bierze Red Faction - udana zmiana wizerunku serii z FPP na TPP. FUEL - ogolnie zmarnowany potencial, brak zniszczen/upgrejdow aut czy wyscigow gdzie sie scigaja buggy, musle, bike'i, quady, trucki,itp, w dodatku piekielny poziom trudnosci ale po uzyciu bledu gry gra staje sie duza fajniejsza bo wygrywasz i tak cziterskim ai. Duzy swiat jest fajny, klimatyczny, fajnie sie jezdzi po nim, 72 wyscigi, troche durnego zbierania (na co komu te punkty widokowe jak nowe malunki na auta). Moze kiedys Codemasters zrobi Fuel 2 i naprawia to co powinni aby gra byla ciekawa. Srednia ocen to 63% w wersji na Xa ale podciagne gre na dobry tytul czyli 7. Edytowane 11 sierpnia 200915 l przez Scorp1on
Opublikowano 8 września 200915 l Auto Modellista na ps2. Pomimo swojej dłogości (ok 5h) bardzo ciepło wspominam ten tytuł. Świetna cell shadingowa grafika z ciekawymi efektami (poczucie pędu, dym, wystrzał z wydechu), rozbudowany tuning, kustomizacja garażu sporo japońskich wozów. Idealna gra na wypożyczenie od znajomego na 1-2 wieczory.
Opublikowano 8 września 200915 l Dla mnie taką grą jest Legend of Mana, gra została zjechana w zachodniej prasie i stronach internetowych, a jest to jeden z najciekawszych jrpgów.
Opublikowano 8 września 200915 l Ja też czymś rzucę: Underworld: The Eternal War (PS2) - crap jakich mało, a z sąsiadem nocki przy tym zarywamy na coop, takiej zabawy i czystej radości z gry już dawno nie mieliśmy. Wreckless (PS2, bo o ile mi wiadomo na Xie była dość wysoko oceniana) - to samo - coop, fun, emocje. R:Racing (PS2) - całkiem przyjemny model jazdy, fajne furki, ogólnie lubię sobie odpalić i pociągnąć trochę karierę do przodu. The Getaway (1 i 2) - genialne gry po prostu. To tak po spojrzeniu na półkę z grami na PS2, później sobie coś przypomnę ze starszych czasów, to dopiszę
Opublikowano 9 października 200915 l blaszakowy Crashday, nie zbierał zaje'bistych ocen, ale spędziłem przy nim wiele, wiele godzin. ot, Burnout ver. 0,3 ;]
Opublikowano 10 października 200915 l Resident Evil Outbreak File #2, gra otrzymała przeciętne noty lecz klimat komisariatu, szpitala psychiatrycznego czy laboratoriów wciąż jest świetny i ponadczasowy jak dla mnie. I ta masa dodatków.
Opublikowano 14 października 200915 l <b>Dangerous Girl</b>jeszcze na PSXa. Gra na podstawie komiksu,troche skradanki,troche strzelania. Miala cos w sobie choc noty okolo 5 nie zachecaly,by w nia zagrac. Bez jaj, przecież ta gra była rewelacyjna, chyba po pijaku wystawiali te piątki. - The Matrix: Path of Neo - straszny przeciętniak, a mimo to grało mi się przedobrze (na tyle dobrze, że po dorwaniu skończyłem go z 5 razy;). Nawet dziś od czasu do czasu lubię sobie odpalić level w Château albo Club Hel.
Opublikowano 22 listopada 200915 l Urban Chaos: Riot Response na PS2. Bardzo dobra i klimatyczna gierka, pomimo ze nie wiem jakie miała oceny, to raczej przeszła bez echa.
Opublikowano 22 listopada 200915 l Beowulf: The Game - na gamerankings średnia ok 53% a jednak łyknąłem ją bez zająkniecią w 2 wieczory. Do tego mam ochote zebrać nawet calaka i zacząłem przechodzić ją drugi raz ale coś czuje że 2 razy nie wystarczy Zgadzam się z oceną bo gra nic nowego nie prezentuje, fabuła kuleje, grafika jest średnia ale fun płynący z rozrywania przeciwników przedni xD Łamanie kręgosłupów nigdy nie było takie przyjemne, ogólnie można odgrywać rolę prawego władcy co wiąże się z używaniem "czystych" mocy lub bycie znienawidzonym tyranem dzięki czemu możemy korzystać z dobrodziejstw jakie daje nam zamiana w swoistą nieokiełznaną bestie (przez co możemy tłuc również naszych przyjaciół, niestety często przez przypadek). Zbieramy przy tym punkty za które możemy upgarde'owac moce. Ogólnie jest przyjemnie i naprawdę można utożsamić się z takim wk*rwionym Beowulfem który wszystko do okoła rozrywa na strzępy xD Polecam
Opublikowano 22 listopada 200915 l Urban Chaos: Riot Response na PS2. Bardzo dobra i klimatyczna gierka, pomimo ze nie wiem jakie miała oceny, to raczej przeszła bez echa. To jest wlasnie gra tworcow obecnego Batmana
Opublikowano 24 listopada 200915 l Urban Chaos: Riot Response na PS2. Bardzo dobra i klimatyczna gierka, pomimo ze nie wiem jakie miała oceny, to raczej przeszła bez echa. To jest wlasnie gra tworcow obecnego Batmana No właśnie wiem, gdyby tylko ta gra szybciej taniała ;/ <chroniczny_brak_kasy>
Opublikowano 19 stycznia 201015 l Z czasów psxa na dzień dzisiejszy nic nie kojarzę. Z kolei na dreamcasta takimi grami napewno są: South Park Rally oraz Sonic Shuffle. Niskie noty dla pierwszej produkcji być może spowodowane są tym, że wersja psx była tragedią i odrazu założono że wersja DC ma podobną przypadłość. Co do SS to do dzisiaj się zastanawiam, czemu ocena tej gry wacha się w granicach 5/6. Z reguły recenzenci pisali o długich loadingach (ale napewno nie na tyle długich, żeby zniechęcić do zabawy) oraz mało ciekawych konkurencjach (jak dla mnie to 80% z nich jest za(pipi)ista). Na ps2 napewno taką grą jest Sonic Riders (w dwójkę nie grałem). Dla mnie ta gra to 8+ i nie rozumiem skąd się te "szóstki" biorą. Być może wynika to z tego, że trzeba trochę w tę grę pograć, żeby docenić jej kunszt, a niektórzy "recenzenci" nie mieli na to po prostu czasu . Edytowane 19 stycznia 201015 l przez ciwa22
Opublikowano 21 stycznia 201015 l no cóż , dziś ta gra jest juz o wiele bardziej doceniania, w usa i europie nowe częśći dostaja 8-9/10 , wiec jest ok, w japoni dostaje over9000/10 ale pierwsza część na ps2 w europie bardzo slabo zostala przyjęca, w PE miala chyba 5/10 , i ogolnie malo kto w nią grał ale ja sie zakochalem praktycznie od poczatku, a po kilku godiznach to wpadłem na maxa, i do tej pory to moja ulubiona seria gier, a mowie oczywiscie o:
Opublikowano 21 stycznia 201015 l Ostatnio nabyłem i Gran Turismo i GTA: CTW na PSP, a wiecie w co gram? W Driver 76, gra która zbiera oceny rzędu "6". Dostałem ją za darmo od kogoś, komu ta gra nie przypadła do gustu, a i tak dostał ją w pack'u z jakimiś innymi grami. Ogółem widać, że bieda w tej grze, że chodniki puste, że animacja rwie i w złych momentach potrafi UMD doczytywać, w dodatku jakaś slapstickow'a fabuła, a także technicznie żadna rewelacja. Mimo to gra się w to przyjemnie, nie jest tak trudno, ma dobry model jazdy i ogółem pragnę ją skończyć. Ot, zbiedzone GTA: VCS, ale i tak można pograć. No i grę robiło Sumo Digital, ci sami co Toce i F1 2009 na PSP.
Opublikowano 23 stycznia 201015 l Ja chciałbym, żeby ktoś komentował moje opinie (dyskusja chyba nie jest chyba taką straszną rzeczą?)
Opublikowano 24 stycznia 201015 l Wymieniłeś tytuły niszowe, w które pewnie mało kto grał, tyle. Miałem kiedyś DC, ale o tych grach nawet nie słyszałem
Opublikowano 24 stycznia 201015 l Spoko, przecież nie powiedziałem że to mus, żeby komentować opinie. Jak nie miałeś kontaktu z tym, czy innym tytułem, to oczywiście nie musisz się wypowiadać.
Opublikowano 24 stycznia 201015 l Sonic Shuffle nie było złe. Pamiętam, że parę lat temu cIoRaLiŚmY w to trochę z bratem, siostrą i kuzynem. Skakało się pionkami (czyt. niebieskim Sonikiem, czerwonym Sonikiem, żółtym Sonikiem i różowym Sonikiem-dziewczyną) po planszy i tak miarkowało ruchy, żeby trafić na mini-gierkę. Wczytywały się jednak na tyle długo, że po kilkunastu minutach znudzeni włączaliśmy Virtua Tennis. Oceny rzędu "6" są jak najbardziej uzasadnione.
Opublikowano 24 stycznia 201015 l Chaos Legion - poważnie, nie wiem dlaczego gra zebrała tak niskie oceny (~5/10). Owszem, nie jest tak rozbudowana jak Devil May Cry, ale mimo to stanowi niezłą siekankę. No i do tego ma genialny soundtrack. Mogę tylko potwierdzić! Chaos Legion ma jeden z najlepszych OST-ów wszech czasów. Słucham regularnie. Gra też dała mi swego czasu mnóstwo frajdy.
Opublikowano 24 stycznia 201015 l Nie slyszec o Sonic Shuffle...dziwna sprawa, to jeden z 3 Sonicow na DC i jedyna gra porownywalna z mario party. Gra bardzo fajna, gralem sporo i obecnie na nia poluje ...Wiec drogi Albercie to ze nie grales nie znaczy ze gre musisz nazywac niszowa, bo temat jest o grach ktore wlasnie nie sa znane ze wzgledu na swoje oceny, a przynosza frajde... No nic, zeby nie bylo ze nic w temacie nie pisze to: NFS Most Wanted - gra jechana z kazdej strony na dniach premiery za brzydka grafike...na ktora nie da sie patrzec i oceny premierowe rzedu 5-6/10....a obecnie jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) NFS Edytowane 24 stycznia 201015 l przez zygmunt1234
Opublikowano 24 stycznia 201015 l Wpis. Most Wanted to najlepszy z NFSów "tunnigowych". Mnóstwo samochodów, sensowne modyfikacje, bardzo fajne pościgi z policją. Tylko dragi były beznadziejne. Edytowane 24 stycznia 201015 l przez Mr. Blue
Opublikowano 25 stycznia 201015 l Seria Flatout, strasznie niedoceniona, a jednak miodna i bardzo, bardzo długo pozostająca grywalna.
Opublikowano 26 stycznia 201015 l blaszakowy Crashday, nie zbierał zaje'bistych ocen, ale spędziłem przy nim wiele, wiele godzin. ot, Burnout ver. 0,3 ;] crashday, tez spedzilem parenascie godzin na batlach, ale najwiecej chyba naskoczni, mam niespotykany rekord zreszta, chyba wyzszego nie dalo sie zrobic, na necie przynajmniej nie znalalem nic wiekszego Ogolem gra 5/10 ale potrafi wciagnac
Opublikowano 27 stycznia 201015 l Most Wanted faktycznie było mega klimatyczne.Ucieczka przed kilkunastoma radiowozami dawała radę.W sumie to nie stać mnie na kupowanie gier w przedziale ocen 6-7,dlatego nic więcej nie mogę powiedzieć na temat takich gier.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.