Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

kurde nie gadajcie że sony dało rade na tej konfie bo zwyczaljnie dali dupy. pokazali jakieś indyki, jakies crapy na psv i ps3. nie pokazali nawet killerów na ps3 które wyjdą w tym roku (i zapowiadają sie o wiele lepiej niż cokolwiek na nextgeny)

na ps4 pokazali tylko indyki i to co już było czyli infamous.

 

ta konferencja to nic dobrego i nic fajnego. pare gorszych lub lepszych rzeczy które już wcześniej znaliśmy

 

 

ale też do xbotów - nie brandzlujcie sie za bardzo bo na XO też wcale nie było nic powalającego, głównie rzeczy które już znamy (w tym sraka na kinekta i jakiś samograj ryse z ładną grafiką którego lepiej "przejść na jutubie")

 

 

ogolnie gamescom rzeczywiście okazał sie porażką. chociaż sporo ludzi mówiło że tego właśnie można oczekiwać i to sie okazało prawdą - żadna firma nie wystawiła największych armat na niemieckich targach..

 

no cóż.

 

tak jak mowilem ja i tak nigdy nie kupuje konsol na premiere wiec spokojnie mam czas na oczekiwanie.

 

ciekawe co przyniesie TGS , bo z kolei te targi są najsłabszą stroną MS, bo xbox wybitnie japończykom nie podchodzi więc oni tutaj odrazu są spaleni. ale sony jest japońskie więc możę wyciągnie chociaż jednego asa z rękawa

 

dla mnie osobiscie nextgeny nie przedstawiają nic co by mnie zmusiło do kupna konsoli. o wiele bardziej mnie ciekawią zapowiedzi na ps3

 

 

żal jedynie BF4 bo on napewno na nextgenach będzie o wiele lepszy niż na ps3.

no i AC4 też pewnie fajniejsze na nextgenach. ale jednak to nie są powody żeby kupować nową konsole

 

wole poczekać z rok od premiery, to i taniej kupie sprzęt i gier będzie więcej

Odnośnik do komentarza

War Thunder to nie kopia World of Tanks to coś nieporównywalnie większego niż Battlefield.W World of tanks można grać tylko czołgami, w War Thunder można wybrać albo pojazd albo samolot albo statek.

Jak na razie są tam tylko samoloty. ;) Czołgi i okręty TBA z tego co wyczytałem. Gra jest już dostępna na PC (taki to PS4 "exclusive" ;p) i wcale nie ma wygórowanych wymagań - http://store.steampowered.com/app/236390/

 

I czy zaraz takie większe niż Battlefield to nie wiem - jest mowa o maks 32 graczach, podczas gdy Battlefield to maks 64.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Trochę beka, Sony zapowiada jakieś wojenne F2P i jest super, a jak MS zapowiada i to najpotężniejszą markę wśród F2P na swoją konsolę, to niby żenada :P Palcem pokazywać nie będę, ale niektórzy powinni uważać na te podwójne standardy.

 

Ja tam czepiać się Sony nie będę bo i tak było dokładnie to co wcześniej pisałem, ale z Yetiego i Figaro aka "ja się wcale nie jaram, a te tweety WIELKA NIESPODZIANKA, MEGA ZAPOWIEDŹ!!! to tak przypadkiem wrzucam" to ubaw konkretny   :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Trochę beka, Sony zapowiada jakieś wojenne F2P i jest super, a jak MS zapowiada i to najpotężniejszą markę wśród F2P na swoją konsolę, to niby żenada :P

Znaczy, te F2P w które nie pogra się nie opłacając Golda?

 

W sumie beka ogólna, że tyle osób wyśmiewa "pecetowe crapy", ale gdy tylko pojawiają się one na konsole to już nagle super exclusive'y, interesujące, fajne, ciekawe blah blah - zarówno z jednego jak i z drugiego obozu. ;)

Odnośnik do komentarza
, a jak MS zapowiada i to najpotężniejszą markę wśród F2P na swoją konsolę, to niby żenada

 

jaką? bo nie wyłapałem

 

 

W sumie beka ogólna, że tyle osób wyśmiewa "pecetowe crapy", ale gdy tylko pojawiają się one na konsole to już nagle super exclusive'y,

 

niektórzy może i tak

ale ja nawet specjalnie tego nie oglądałem gdy arab gadał o indykach

 

no może i to są fajne gierki ale nowej konsoli nie kupuje sie dla indyków z PC i komorek

 

dlatego ja sobie poczekam

i cos czuje że długo poczekam :/

 

bo z nextgenow to jak narazie tylko deep down mnie konkretnie jara. może jeszcze jakieś division fajnie wygląda. i w BF4 zagrał bym sobie na pełnej mocy, ale to nadal nie są system sellery :(

Odnośnik do komentarza

Loool, next-geny wychodzą raz na kilka lat, zresztą ten będzie i tak w rekordowo fajnej cenie na start, bez głupich podziałów na wersje, edycje itd. Biere PS4 na premierę, bo zawsze gdy dawniej nie byłem w stanie zakupić nowego systemu na start marzyłem o tym, że przyjdzie jeszcze czas, że będę sobie na to mógł pozwolić. A więc 29.11 Plejak + Watch Dogsy, Killzone, FIFA i mam zabawę na zimę. Do tego dojdzie plusowa wersja Driveclub, wyczekiwanie na przekozackie Second Son + do końca roku z pewnością wypłyną kolejne zapowiedzi.

 

Gdzie najlepiej w Polsce zapreorderować PS4, Muve? Tylko żeby później nie było najlepiej problemów z rezygnacją, jak znajdę u mnie dostępne od ręki w sklepie fizycznym egzemplarze.

 

Konfa słaba, aczkolwiek i tak oba sprzęty się dopiero rozkręcą. Ale wiadomo, i tak PS4 rulz, przynajmniej jak człowiek będę mógł w dzień premiery nabyć konsolę w sklepie, zarejestrować się na PL konto, zapłacić PL kartą. Tutaj akurat z perspektywy europejskiego nabywcy ostra beka z MS i ich debilnych zagrywek, które słusznie piętnuje Sony.

Odnośnik do komentarza

A taka oto wiadomość mi przed chwilą Sony podesłalo:

 

Nowości na PS4™
Każdy, kto kupi system PS4, otrzyma bezpłatny 14-dniowy dostęp do PlayStation®Plus — w ten sposób będzie można pobrać grę RESOGUN™ i fantastyczną ścigankę #DRIVECLUB całkowicie bezpłatnie.
 
Resogun - odpowiedź na FIFA 14 dla X1
Odnośnik do komentarza

 

A taka oto wiadomość mi przed chwilą Sony podesłalo:

 

Nowości na PS4™
Każdy, kto kupi system PS4, otrzyma bezpłatny 14-dniowy dostęp do PlayStation®Plus — w ten sposób będzie można pobrać grę RESOGUN™ i fantastyczną ścigankę #DRIVECLUB całkowicie bezpłatnie.
 
Resogun - odpowiedź na FIFA 14 dla X1

 

  Nie no to naprawde, system seler, a może i nawet por
Odnośnik do komentarza

Lista krajów, które dostaną PS4 29 listopada: Australia, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Switzerland and the United Kingdom. Argentina, Brazil, Chile, Colombia, Costa Rica, El Salvador, Guatemala, Mexico, Panama and Peru.

A USA i Kanada 15 listopada.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

 

 

A taka oto wiadomość mi przed chwilą Sony podesłalo:

 

Nowości na PS4™
Każdy, kto kupi system PS4, otrzyma bezpłatny 14-dniowy dostęp do PlayStation®Plus — w ten sposób będzie można pobrać grę RESOGUN™ i fantastyczną ścigankę #DRIVECLUB całkowicie bezpłatnie.
 
Resogun - odpowiedź na FIFA 14 dla X1

 

  Nie no to naprawde, system seler, a może i nawet por

 

 

 

8GB RAMu DDR5 zeby grac w gry na komowki? Nie dzieki  :teehee:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

5 dodatkowych exów na TGS? ale czy jest sens trzymać bomby na TGS?

Sony musi mieć też coś dla rodzimego rynku ale czy dla nas to będą bomby ? to już kwestia gustu bo na pewno będą to gierki kierowane na japoński rynek.

 

 

No jak ktoś się spodziewa gier od ND, SM itp. to sam sobie zafunduje ból głowy. 

Odnośnik do komentarza

Pisząc całkiem serio:

-Vita zapowiada się jako małe królestwo dla fanów indie. Spoko, ale pytanie czy fanów indie jest na tyle dużo, żeby zapewnić wysoką sprzedaż dedykowanego systemu? SONY pewnie zdaje sobie sprawę, że ludzie mogą mieć te same gierki na tabletach/komórkach/biurowym PC i stąd ta obniżka ceny, ale czy mają pomysł na zwiększenie sprzedaży? Cała reszta zapowiedzi to typowe już przenoszenie znanych tytułów na mały ekran i mnie osobiście cieszy zapowiedź FM 2014, bo akurat tego na stacjonarkach nie dostajemy, a dotykowy interfejs w tej gierce sprawdza się idealnie. Trzeba jednak zaznaczyć, że tym tytułem również nie zdobędą list sprzedaży.

Zapowiedź Murasaki, nad którą prawie wszyscy się tutaj spuszczają... Jak już pisałem, po trailerze mogę wywnioskować tyle, że gierka ma oryginalny, graficzny design i steruje się paluchem. Dla mnie wygląda na prostą przygodówkę polegającą na podobnym patencie, jak również hypowane na forumku Escape Plan, a wiadomo, że wyszło tak sobie. System seller? Jaaaaaasne....

 

-PS3 ma wyjątkowo udany rok i na konfie to potwierdzili, chociaż to już wiemy od początku roku, ciekawe co będzie w 8 roku życia konsoli...

 

- Prezentacja PS4 dosyć słabo, pokazali ładnie wyglądające ICOpodobne coś (chociaż przesadzili z kopiowaniem głównego bohatera, to jednak czekam na rozwój wydarzeń), Shadow of the Beast, które jest jak na razie jedynie filmik nie z gameplayu (fajnie, że ktoś to uważa za cokolwiek wiążące z super zapowiadającą się gierką), indyki, popierdółki i tyle. Czyli tak naprawdę mamy Ico, Killzone'a, Infamousa, DC i tę platformówkę, o której JUŻ się mówi, że może być średniawa. Oczywiście mamy jeszcze gierki dostępne na innych systemach, ale nie tym się zachęca ludzi niezdecydowanych.

Dogryzanie M$, to dosyć niskich lotów PR, zwłaszcza jeżeli mówi się o podążaniu jedną ścieżką, a chwilę wcześniej pokazuje zapowiedzi gierek na taką Vite, które nijak mają się do ścieżki, którą zapowiadali przed jej premierą. No bo czym mogą teraz straszyć jak nie tym 1 mln preorderów czy mocniejszymi bebechami?

Zapowiadają się tradycyjnie chude (przynajmniej na tle rywala, ale z całą pewnością lepsze niż na poprzedniku) 2 lata i poważnie zastanawiam się teraz nad wariantem już wspominanym: XO, a później (prawdopodobna) wymiana na PS4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...