Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Bansai napisał:

 

Serio ci sie podobalo?

 

Mi sie noz w kieszeni otwiera xdddd

 

ten nero :yao:

 

To juz Donte z DmC mial lepszy redesign niz ta piata woda po kisielu Scalebounda.

 

Tyle lat czekania. Nie będę bronił ale przynajmniej Dante jest. No chyba ze nie będzie grywalny wtedy. XDDDDD

 

Przemyje lzy Shadowem. 

Odnośnik do komentarza

Największym sukcesem Microsoftu było zebranie wszystkich waznijeszych multiplatform na premiere na swojej konferencji.

Sony chyba zostało obryzione jak kukurydza z tych gier, mam nadzieje ze  u Sony te gry będą tylko  w migawkach. No i żeby nie poszli droga Microsoftu na zasadzie pokazmy hełm master chierfa - mamy odhaczona zapowiedz halo, pokazmy  napis battletoads, bedą oklaski.

Odnośnik do komentarza

Konferencja bardzo dobra, ale tak jak przypuszczałem Microsoft sam w sobie nie miał zbyt wiele do pokazania. Horizon 4 - oczywiście jaranko, Gearsy 5 wyglądają już teraz lepiej niż czwórka, Ori to must have.

 

Niestety jestem ogromnie zawiedziony trailerem Halo który nie zaprezentował nic. Mija już trzy lata od premiery trójki i 343 nadal są w lesie, dlatego sklecili ten trailer by pokazać "silnik". Biorąc pod uwagę ze Gearsy to jesień 2019, to kolejne Halo, kiedy, w 2020? Porażka.

 

Co do reszty gier to oczywiście Metro Exodus i Cyberpunk, takiego jaranka na sam widok trailera nie poczułem od pamiętnego pokazu Prey z 2011 roku.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, milan napisał:

Największym sukcesem Microsoftu było zebranie wszystkich waznijeszych multiplatform na premiere na swojej konferencji.

Sony chyba zostało obryzione jak kukurydza z tych gier, mam nadzieje ze  u Sony te gry będą tylko  w migawkach. No i żeby nie poszli droga Microsoftu na zasadzie pokazmy hełm master chierfa - mamy odhaczona zapowiedz halo, pokazmy  napis battletoads, bedą oklaski.

RE2 Remake,  FF7, nowa gra Rocksteady i mają to wygrane.  TLOU nie liczę,  bo to pewniak,  na który czeka każdy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

RE2 Remake,  FF7, nowa gra Rocksteady i mają to wygrane.  TLOU nie liczę,  bo to pewniak,  na który czeka każdy. 

W sumie masz rację, największe bomby może miec sony, ale jednak micro miało tomb raidera, devil may cry, metro, cyberpunk i pare innych.

A co do exów to wiadomo kto wygra.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Konfa - jako show - znakomita, plynna, roznorodna. Halo i Cyberpunk na moje oko to juz cross-geny, nowa Forza i Girsy takie fajnie urozmaicone, DMV multiplatforma, Nier ponoc 4K, kilka mocnych punktow sie znajdzie.

Najwazniejsze, ze MS inwestuje w devow i gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...