Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Co do trojki - w coopie lewnie sprawia duzo frajdy, ale:

- najgorsza mapa (akcja dzieje sie tylko i wylqcznie na drogach, mozliwych budynkow do ktorych mozna wejsc jest bardzo malo, do tego kopiuj wklej)

- totalne postawienie na rozwalke jak w musou ( juz dr2 powoli to wprowadzal, ale w dr3 to juz tylko ganianie by rozwalic zombie w setkach, zrobic kolejna niedorzeczna bron, a to sie mija z seria bo w dr1 wcale nie oto chodzilo)

- najgirsi psychole i ost w serii

 

DR1 za to :banderas: ost goty, psychole goty, mapa goty, fajna fabula, mnostwo bonusow, infinite modei ten soczysty gameplay o paaanie. Limit swietny, jak ktos chcial grac fabule to nie irytowal, a jak ktos chcial ratowac wszystkich to stanowil super  wyzwanie.

 

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ehh przywiyalbym DR5 od Capcomu. Jakies miasteczko studenckie albo mala wioska w gorach z pobliskimi kopalniami. Fajny byl kiedys fake leak o wlasnie piatce, gdzie gra sie studenciakiem i fanem teorii spiskowych i ze robi Capcom. Dobrze ze zamkneli tych nieudacznikow z Vancouver, ale Capcom moglby jeszcze pocisnac jakis reboot albo nowa czesc bez powiazan fabularnych.

 

 

Mistrz

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kermit napisał:

jezu serio? nie grales w najlepsza gierke o zombie?

 

nie :( moze sie szarpne bo kosztuje grosze

 

co do DR to jedynke uwielbiam, dwojki nie dokonczylem, trojka ukonczyna i lubia ja tak samo jak jedynke z tym ze jedynka lepsza bo byla bardziej skondensowana i centrum handlowe bylo swietnie zaprojektowane  + limity czasowe byly bardzo spoko 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Moldar napisał:

Oj na Halo czekam mocno, zapowiada się epicko, oby tego nie popsuli. Ale z Gearsami to nie wiem co musieliby pokazać abym cokolwiek poczuł, nudnej czwórki nie jesteśmy w stanie ukończyć, potrzeba konkretnych zmian.

 

Sam ciekaw jestem jak te marki pociągnąć dalej. Halo źle nie wyszło ale z gry wybitnej nowe odsłony były tylko bardzo dobre. A z GoW4 coś nie pykło, też dobra gierka ale brak tego polotu co z części 1-3.

 

Liczę też na jakąś nową dużą markę od M$. Bo co w tej generacji pokazali to jest porażka. Żadnej nowej wysokobudżetowej gry AAA na poziomie oprócz Sunseta dobrego. 

 

Co do Sony niech ich duże exy przestaną w końcu być ubi games. Rozumiem mieć jedną taką grę ale nie większość. Mają tyle hajsu i fajne studia to klepią tą samą grę tylko w innej skórce. Chcę więcej liniowych gierek na poziomie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

Co?

 

No Ori jeszcze zapomniałem o tym bo ogrywam na PC. Brak mi po prostu takich strzałów jak na 360. Co roku przynajmniej jeden duży głośny eks. I to na najwyższym poziomie. 

 

Miałem GoWa który był genialny. Dla tej gierki kupowało się 360. Miałeś kilka odsłon Halo na świetnym poziomie. Świetne kontynuacje GoWa. Forza Horizon. Mass Effect był bardzo długo eksem. Dodatki do GTAIV, genialny Dead Rising, Dance Central, świetny Alan Wake, dobrą odsłonę Crackdown, Viva Pinata, Kameo, Banjo, PGR 3 i 4, Lost Odyssey, Blue Dragon, Doa4 i pewnie coś jeszcze pominąłem. 

 

Było fajnie i różnorodnie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Ukukuki no ja się zgadzam że MS zawalił tę generacje pod względen nowych IP i w porównaniu do Xboxa 360 teraz jest o wiele gorzej.

 

Ale pisanie że Microsoft nie wydał żadnego dużej wysokobudżetowej marki oprócz Sunseta to mocna przesada. Bo oprócz gry Insomniac jest jeszcze największy sukces Rare od wielu lat czyli SoT, czy dobry Quantum Break. Oriego pomijam bo to mniejsza gierka.

 

Zgadzam się że tylko 3 nowe IP na poziomie to straszna bieda i wymagam od Micorosftu żeby w następnej generacji mocniej postawił na nowe IP

Odnośnik do komentarza

Ukuki pewnie chodziło o wybitnego wysokobudżetowego ex'a. Patrząc na listę którą wymienił, to faktycznie mamy świetne gry, które budowały markę Xboxa i pozwoliły mu się tak dobrze sprzedać, mimo silnej konkurencji. Bo nie ma co ukrywać, np. taki SoT wypłynął na ocean z mocno podziurawioną łajbą. Jak na studio które kiedyś raczyło nas grami pokroju Perfect Dark, to raczej kiepsko. Quantum Break ma 77 na MC w wersji na Xboxa One i 66 w wersji na PC. Czy to zasłuży na sequel? Pod względem ex'ów, to MS wybitnie w tej generacji się nie postarał i nie ma tu krzty CW w tym stwierdzeniu, ot wystarczy popatrzeć na liczbę ex'ów i ich oceny. Bardzo dobre Forzy nie uratują biblioteki. Nie jest to poziom do jakiego przyzwyczaił MS w poprzedniej generacji. Kupił więc nowe studia, które mają poprawić tą sytuację. Wierzę, że nie będą zbyt niecierpliwi i pozwolą tym studiom się rozwinąć, a może i nawet wymieniać się doświadczeniami. Taki "Xbox Template" to przecież nie byłoby nic złego ;)

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Tak prostując nieco słowa Mendrka to program wymiany doświadczenia między studiami już istnieje, Microsoft celowo celuje w to aby swoje studia lokalizować blisko siebie aby właśnie jak najłatwiej mogły wymieniać się doświadczeniem i się wspierać. Na przykład w Wielkiej Brytanii bardzo blisko mają na małym obszarze Playground Games, Rare i Ninja Theory. W USA w Seattle, Redmond i Kirkland bardzo blisko siebie znajdują się 343 Industries, Turn 10 i Undead Labs. W Kaliforni znajdują się 3 studia, Initiative, Obsidian i Inexile. Jedyne studia oddalone od siebie od reszty do Coalition i Compulsion, które co prawda znajdują się w jednym kraju czyli Kanadzie ale dzieli je około 5000 km xD

Poza tym szefowie studiów spotykają się co comiesięcznych spotkaniach w Redmond.

 

Lokalizowanie studiów developerskich w takich hubów ułatwia nie tylko współprace i kontrole tak ogromnej organizacji ale umożliwia także organizowanie wspólnych grilli, więc bezsprzecznie ma to swoje plusy;D

 

https://twitter.com/NinjaTheory/status/1037003630098960384

 

Poza tym mam nadzieje że Xbox Template nigdy nie powstanie i każde ze studiów będzie robić po prostu to w czym czuje się najlepiej. Niech 343 dalej robi najlepsze FPSy, Playground i Turn 10 najlepsze racery, Obsidian klasyczne rpgi, a takie studia jak Rare czy Ninja Theory eksperymentują z nowymi ciekawymi pomysłami. Kluczem jest różnorodność

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...