Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, aphromo napisał:

PS5 i nowy Xbox będą chipletami od AMD na Navi/Ryzen, z obsluga SSD i PCI4 itp. , rynek PC tez zmierza w tym kierunku. Już teraz konsole sa bliźniaczo podobne, w next genie będą imo bliskie identyczności. 

 

No zgadzam się, ale poczekajmy na oficjalne info. Nawet mając zbliżone bebechy będą różniły się systemem operacyjnym i futersami.

A tam YETI, na pewno nie będą stratni przy sprzedaży na starcie, będą zarabiać na każdej sztuce tak jak przy PS4, już sami o to zadbają. It's print money

 

Jest już tych wróżbitów jest

http://hardwareblitz.com/8k-gaming-ray-tracing-and-ssd-what-you-need-to-realize-about-ps5-admist-hype/

https://www.thesixthaxis.com/2019/04/17/the-playstation-5-sounds-amazing-but-will-it-cost-a-fortune/

https://www.trustedreviews.com/news/xbox-2-beat-playstation-5-ps5-3698095/amp

 

tu dla jednego nawet zawód, że konsola będzie droższa niż 399$ XDDD

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Mi tam nie przeszkadza ,że sprzęty będą bliźniacze, konsole kupuje się dla gierek. Na premierę chciałbym jedną słabszą wersję a drugą mocniejszą dla bardziej wymagającego odbiorcy. Chcę n tej mocniejszej mieć 60 klatek w każdej grze gdzie na podstawowej będzie 30. Nierealne ale chcieć zawsze można. 

Odnośnik do komentarza

60fps nigdy nie będzie standardem, nawet jak będzie 20terafankow. Grafika min. sprzedaje gry, fps? 3/4 jankow nawet nie wie co to jest. Lepszy Uncharted w 30fps, z grafiką jak z kosmosu, niż plynnieszy, ale w już tak nie robiący wrażenia. W sumie najlepsze rozwiązanie, to możliwość wybory, płynność, czy graficzka, mam nadzieję, że większość gier na PS5 i nowego xboxa będzie miało taki wybór. 

33 minuty temu, aphromo napisał:

 

 

Pytanie brzmi - czy można zrobić dużo potężniejszy sprzet i wydac go w 2020, moim zdaniem nie.

Czemu nie, chyba wszystko rozbija się o cenę, a nie podzespoły. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
44 minuty temu, Ukukuki napisał:

Mi tam nie przeszkadza ,że sprzęty będą bliźniacze, konsole kupuje się dla gierek. 

Jasne, po prostu kazda generacja miała swój wyrazisty punkt który był swoistym novum, bo nawet PS4 dostalo VR, tutaj zas będzie prosty upgrade. Kiedys wybrać konsole to naprawdę była lamiglowka,teraz to jest jeden diabel.

44 minuty temu, Ukukuki napisał:

Na premierę chciałbym jedną słabszą wersję a drugą mocniejszą dla bardziej wymagającego odbiorcy. Chcę n tej mocniejszej mieć 60 klatek w każdej grze gdzie na podstawowej będzie 30. Nierealne ale chcieć zawsze można. 

Możliwe, rynek lyknal mid geny, i takie postawienie sprawy imo jest uczciwsze. Pytanie brzmi, czy to będzie sensowne biznesowo, bo na premiere raczej nikt zarabiać nie będzie. Chociaz niczego nie można być pewnym, bo jedni i drudzy się odgrazaja ze będą najlepsi, to może nakrecic wyścig zbrojen do niespotykanego poziomu.

28 minut temu, YETI napisał:

Czemu nie, chyba wszystko rozbija się o cenę, a nie podzespoły. 

Xbox będzie raczej na tej samej architekturze, wiec zauważalnie wieksza moc będzie wyzwaniem. Jak tak patrze na ta specyfikacje PS5, to pobor pradu i tak jest już astronomiczny.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Fanek napisał:

 

 

@creatinfreak a Ty co wybierasz w nowej generacji? pamiętam dobrze żonglowałeś w tej teraz :D

Na dzień dzisiejszy ps5 bo jednak od szaraka jestem z sony, do tego zapowiedź wstecznej co przy przejściu generacji będzie zbawienne. Gearsy czy halo będzie można ograć na xcloud lub kupić słabszą wersje xboxa. Ale po e3 może spancer roz pier doli mi czaszkę 48 gb ram, 20 terafankami i multum gier od nowych studiów trafiajacych w mój gusta, że ulegne pokusie znowu przejścia do zielonych. Ale i tak prędzej czy później ps5 będzie obowiązkiem kupić. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ASX napisał:

Zwłaszcza że przyszłośc wirtualnej rzeczywistości wciąż maluje się niejasnych barwach. Sprzęt jest drogi, nieergonomiczny, co przekłada się na  znikome zainteresowanie konsumentów, a PSVR sprzedaje się o wiele gorzej niż w analogicznym okresie Kinect.

 

 

Nie wiem jaką miałeś styczność z VR ale jest to naprawdę kozacki z sprzęt. Miałem kinecta i nawet nie śmiał bym zestawiać tych dwóch tematów. VR to świetne dopełnienie normalnego grania, mega imersja oraz efekt wow, przy tym także normalne gierki i gejming. Mam nadzieję, że w następnej generacji jeszcze bardziej go dokręcą. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

 

Nie wiem jaką miałeś styczność z VR ale jest to naprawdę kozacki z sprzęt. Miałem kinecta i nawet nie śmiał bym zestawiać tych dwóch tematów. VR to świetne dopełnienie normalnego grania, mega imersja oraz efekt wow, przy tym także normalne gierki i gejming. Mam nadzieję, że w następnej generacji jeszcze bardziej go dokręcą. 

Wierze Ci na słowo że VR jest super i na pewno pod względem wrażeń z grania ma o wiele wiekszy potencjał niż Kinect.

 

Ale mój post nie odnosił się do tego, pisałem o ogólnej sytuacji w jakiej znajduje się rynek wirtualna rzeczywistość. Samej technologii życze jak najlepiej i mam nadzieje że uda się jej rozkwitnąć

23 minuty temu, YETI napisał:

Jakie informacje? 

Jakies plotki o BR w nowym Halo xd Frankie już zdementował

Odnośnik do komentarza

Myślicie, że taka taktyka wyjdzie M$ na dobre?

Bo jeśli hipotetycznie sytuacja będzie się przedstawiać mniej więc w taki sposób:

- lockhart - najmniejsza moc, ale i najtańszy

- ps5 - średnia moc i cena

- anaconda - największa moc, ale i najdroższy

to w sprzedaży raczej i tak będzie królować średnia półka.

 

Przy okazji Sony potwierdziło, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy nie zamierza wydawać nextgena.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...