Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Trailer rok temu nie wyglądał na render jak ten, a jak już mają gameplay to mogło by się wydawać że go pokażą. Wiem że dużo sie pozmieniało ale czuję się jakby co druga gra miała wychodzić na nową generację i narazie nie mogą nic pokazać xd

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Szczere wrażenia bez hejtu

 

- Konferencja za bardzo rozwodniona zalewem mulitplatformowych gierek. Trudno był się połapać

- Nie podoba mi się że zabrakło czasu na solidne długie wycinki gameplaye zwłaszcza w przypadku Gearsow Halo i Ori. Myśle że na lepsze by im wyszło gdyby skupili się na mniejszej ilosci gier ale solidnie je zaprezentowali

- Nowe IP NT wyciekło przed konfą i nie zrobiło takiego wrażenia jak powinno

- cieszy powrót flight simulatora

- battletoadsy jakoś sztywno się ruszają

- na plus xcloud i scarlet - tak powinny wyglądać konsole

- zawiódł mnie pokaz Halo, calą czas czekałem aż zacznie się gameplay najlepiej a dostaliśmy tylko filmową cutscenke. Ale gra wygląda świetnie, cieszy powrót do starego artstyle

- cieszy oficjalne potwierdzenie tego czego wszyscy się domyślali czyli premiera konsoli w 2020 i halo na start - reakcja ludzi bezcenna

- gamepass to potwór, nie jestem w stanie pamietac wszystkich zapowiedzianych gier. Szczególnie cieszy wsparcie ID xbox

- Nowe studio Double Fine to duże wydarzenie ale po zeszlorocznych bombach nie będzie o tym tak głośno jak powinno ;)

 

Ogólnie daje dostateczny+, sporo zabraklo do najlepszych konferencji i liczyłem na to że wzniosą się na wyższy poziom niż rok temu

 

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Hendrix napisał:

Muszę powiedzieć, ostatecznie czuję, że MS absolutnie nie wykorzystał szansy spowodowanej nieobecnością Sony. Nie prezentuje się swoich dwóch największych IP w ten sposób...

 

Dokładnie. Mogli pozamiatać, a wyszło jak zwykle. 

 

Co do Game Passa i odpowiedzi Sony, to tak na prawdę Sony nic nie musi. Exy idą jak woda, konsole też. Wszyscy są happy i niestety Japończyki dalej mogą wciskać dwie gierki na miesiąc, a PS Now przemilczmy.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, XM. napisał:

Bez hehe hejtu widać było że wszystkie nowe IP i gry wewnętrznych studiów są trzymane na przyszłe e3 wraz z nowa konsola. Tutaj wyglądało to bardziej jak przymusowa impreza ktora niestety przyniosła negatywny efekt w postaci ponownej beki z Microsoftu.

 

Heh, to samo słyszałem przy okazji Xbox One X, czyli "most powerful console ever made". ;) Teraz będzie wychodzić mocniejsza konsola i znowu trzymają prezentacje na odpowiedni moment.

 

Realnie to efekty pracy tych nowych studiów zobaczymy za 3-4 lata dopiero. Także na E3 2021 będzie już spoko.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

xd

niech (pipi)ią z tymi falloutami w 3d.

Doomik i wolfik mnie umiarkowanie jara, Nowego TES i tego Starfielda nie będzie więc pffff. Pokażą pewnie te (pipi)ową gre mobilną którą skasowałem po 15 sekundach i pewnie updaty do kasztana76 a, no i Teso online, które ponoć jest grywalne.

tenor.gif

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...