Skocz do zawartości

The Last of Us


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Cześć,

 

Mam taki problem. Ukończyłem grę na poziomię Normalnym. Wówczas zgodnie z tym co wyczytałem na Internecie uruchomilem nową grę plus na poziomie normalnym. Po pierwszym rozdziale zmieniłem poziom trudności na "Przetrwanie". Przeglądając poszczególne rozdziały mam informację że plansza została ukońcozna na poziomie normalnym. Jednakże po zakończeniu gry nie wpadło trofeum za przetrwanie oraz przetrwanie plus. Czy jest jakiś sposób żeby zdobyc te trofea nie przechodząc gry cztery razy ? :yes:

Odnośnik do komentarza

Trik nadal działa. Warto skasować patcha i grać offline. 

 

  • Przechodzisz gre na Normal / Easy jakim tam chcesz za pierwszym razem, zbierasz Supple i upgrade broni ile wlezie. 
  • Po przejściu wybierasz New Game +
  • kończysz pierwszy chapter i gdy zacznie się drugi, robisz pauze, save game / quit to main menu
  • wchodzisz w chapter select, wybierasz drugi chapter i poziom trudności Grounded (Przetrwanie)
  • Grasz od tej chwili nie zmieniając poziomów trudności. kończysz grę ale nie dostajesz trofeum.
  • Po skończeniu gry, wchodzisz w chapter select, wybierasz pierwszy Chapter (grałeś na Normal za pierwszym razem pamiętasz?) wybierasz poziom trudności Przetrwanie. I Dopiero teraz dostajesz trofeum. 
  • Jeśli nie dostałeś trofeum to, sprawdź w chapter select czy wszystkie lokacje są ukończone na poziomie Przetrwanie, w szczególności Miasteczko Billa, cmentarz. Tutaj potrafi nie zapisać z jakiegoś powodu tej lokacji. Ja musiałem powtarzać i wiele osób też. 
  • Jeśli tak i wszędzie jest zapisane że lokacja jest ukończona na poziomie Przetrwanie to skończ teraz jeszcze raz ostatni rozdział. I Teraz na 100% dostaniesz trofeum
Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Dostaję nerwicy już z pucharkiem "chcę o tym pogadać". Wszystkie inne zdobyłem a tago za nic nie mogę wbić. Mam zaliczone 36 z 37 rozmów i nie daję rady dalej. Korzystałem też z poradnika Powerpyx'a. Wszystkie pozostałe pucharki mam zsynchronizowane na serwerze PSN. Skopiowałem sobie save'a z NG+ ukończonego na 100% ( Survival). Skopiowałem też profil główny. Wszystko usunąłem z dysku i odpaliłem grę od nowa. Statystyki teraz wszystkie mam wyzerowane. Mam zamiar zrobić speedrun na easy i po każdej rozmowie sprawdzać czy mi ją zaliczyło w statystykach.

Pytanie tylko czy jeśli pozostałe pucharki mam na serwerze - w grze się oczywiście wyzerowały i zdobędę ten ostatni to wskoczy platyna?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...