Skocz do zawartości

The Last of Us


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tez właśnie cisnę "Brutalną..." mam save z "łatwego" także zostawię to sobie na koniec. Nie wiem tylko jak z rozmowami bo kiedy zorientowałem się, że część ominąłem to juz leciałem normalnie pomijając następne. Czy na "brutalnej.." dopisze mi pozostałe ? 

Dzięki za poradę :)

Edytowane przez lennox
Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój z tym 'poziomem trudności' w TLoU :confused: Przecież tam się rzuca cegłą w twarz i dusi i tak przez całą grę. Gdzie tam jest trudno? Jeden moment z Elką i Danielem i to już powód do narzekania? Zupełnie jak przy Uncharted - janusze gamingu zaczeli grać na crushingu i zaraz 'o matko trudność 10/10!! #totalnyhc'. wrrr

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Szkoda mi czasu na szersze komentowanie tego czegoś co napisałeś. Po co obrażasz ? 

Janusze powiadasz ? Może nie mam 179 platyn jak Ty bo w życiu mam coś więcej do zrobienia niż bycie "no life`em", stąd było mi trudno. Ale Ty tego raczej nie zrozumiesz.

Cóż - gratuluję poziomu retoryki.

Edytowane przez lennox
Odnośnik do komentarza

ja gratuluje braku dystansu do postów na forumku o gierkach. mówisz mi by nie oceniać ludzi, a sam wmawiasz mi, że jestem zerem żyjącym w wirtualnym świecie. no kerwa :P

 

Psiaki zrobili płatny poziom trudności, zareklamowali jaki to on nie jest trudny i w ogóle hc, a teraz każdy niedzielny gracz będzie pisał, że grounded, to faktycznie mega wyzwanie tylko dla prawdziwych... januszy gamingu hiehie

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A (pipi) tam prawda, przeciwnicy na Grouned wcale nas lepiej nie słyszą, wcale nie jest trudniej ich podejść. Jak ktoś grał na Survivor to ta sama taktyka sprawdza się idealnie. Mocno się rozczarowałem. Brak OSD wcale nie jest utrudnieniem bo amunicje widać w plecaku, tak samo po każdej trudniejszej walce można znaleźć batonik, albo puszkę z fasolą, która wraca nam jakiś procent zdrowia więc robienie apteczek mijało się z celem. 

 

To tylko takie moje prywatne odczucia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tu jest cała instrukcja, nie wiem czy to działa na PS4.

Najpierw przechodzimy grę na dowolnym poziomie trudności, a następnie:

 


To get the game thinking you're on a Survivor+ run without having to finish the game once through Survivor difficulty, do the following:

  1. Delete this game's "Game Data" in the XMB (in case future patches voids this)
  2. Start a New Game+
  3. Complete Chapter 1 of the game, Hometown
  4. As soon as Chapter 2 begins (20 Years Later), pause the game and save. Exit to the main menu
  5. Choose Chapter Select and select the first chapter "Hometown"
  6. Notice you can now select Survivor difficulty? Select it and play the game from this point on to the end.

http://www.playstationtrophies.org/forum/last-us/201751-last-us-trophy-guide-road-map.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...