Skocz do zawartości

The Last of Us


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam, bo ja jestem w 10-tym tygodniu i nie mogę zdzierżyć więcej, a zostało mi jeszcze oprócz dokończenia tej serii jeszcze 12 tygodni, tym razem Firefly.

Ogólnie jestem chyba masochistą, ale kolega i... Butcher wjechał mi na ambicję, że niby platyna w tym jest taka trudna, że "ojejku jejku".  Wcale nie jest trudna. Otóż jej trudność polega na tym, że jak to w przypadku ND trofea są prymitywne i nastawione na wielokrotne przechodzenie plus to srulti. Ogólnie nie lubię srulti, a to to już w ogóle dla mnie padaczka. Ale do rzeczy...

A nie lepiej skombinować sobie dwóch ziomkow z headsetami, lub choć włączyć czat tekstowy? Fun odrazu +100, a jak uzupełnisz loadout o perk czyniacym cię niewidzialnym podczas listening mode (gdy chodzisz w kuckach) oraz przyspieszający leczenie ziomków - bajka. Btw, polecam obrzyn jako broń uzupełniającą i dobijanie strzałami miast melee. Jako broń długa najlepiej sprawdza się imo kustomowany M4.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj bylem blisko zdobycia jednego z tych nowych trofy. Mialem 5 powalen moj absolutny rekord i nikt mnie nie zczail na mapie tak manewrowalem. Ale moj caly team ostro dawal ciala i bylem ostatni z zywych. Niestety zabraklo mi czasu i mnie zabili. Cos tak czuje po tych meczach ktore juz rozegralem ze to trofea sa niemozliwe do zdobycia samemu. bedzie potrzebne konkretne wsparcie.

Odnośnik do komentarza

jezeli o mnie chodzi to ja to będę robił z ekipa, której jeszcze nie mam, ale sprawa wygląda tak...

ekipa 3, 4 osobowa osłaniająca mnie, ja kitram sie cały czas z tylu. chłopaki będą sie narażać, a ja z tylu nabijać kile.

potem zostaje juz tylko przetrwać na tyle ekipy do końca meczu. 

i dyn,

Odnośnik do komentarza

jezeli o mnie chodzi to ja to będę robił z ekipa, której jeszcze nie mam, ale sprawa wygląda tak...

ekipa 3, 4 osobowa osłaniająca mnie, ja kitram sie cały czas z tylu. chłopaki będą sie narażać, a ja z tylu nabijać kile.

potem zostaje juz tylko przetrwać na tyle ekipy do końca meczu.

i dyn,

I to jest najlepszy sposób, tak samo zrobiliśmy te trofiki. Trzech pro-kumpli z drużyny na przód, a jeden z tyłu. Najlepiej wziąć do zestawu karabin pół-automatyczny z tłumikiem, tajne szkolenie i resztę dopałek i siedzieć w jakim§ miejscu.

Odnośnik do komentarza

jezeli o mnie chodzi to ja to będę robił z ekipa, której jeszcze nie mam, ale sprawa wygląda tak...

ekipa 3, 4 osobowa osłaniająca mnie, ja kitram sie cały czas z tylu. chłopaki będą sie narażać, a ja z tylu nabijać kile.

potem zostaje juz tylko przetrwać na tyle ekipy do końca meczu. 

i dyn,

 

Ciężko nazwać to skuteczną taktyką ponieważ stosowałem ją przez dwa ostatnie dni bezskutecznie. Doszedłem do wniosku że chowając się za drużyną licząc na to że 3 z mojej drużyny pokona 4 przeciwników jest bez sensu. Bo osłabiam w ten sposób zespół. 

 

4 vs 3 bo chowam się gdzieś z tyłu = loosing team  :nea:

 

Trzeba zastosować inną taktykę, mam ochotę z wami pograć. Tworzymy zespół tropiący trofea ?? Jeśli dostałeś kulę ale kumple z drużyny zdążyli w porę ciebie uleczyć to znaczy że nie zginąłeś i trofeum nadal wpadnie. Trzeba się na wzajem wskrzeszać!

Odnośnik do komentarza

Ok więc pora na wstępne ustalenia, wymagane posiadanie DLC 1 i 2 (te z nowymi mapami)

 

Mi pasuje granie od 18 do północ w każdy dzień tygodnia, będę dostępny też w weekendy, Wymiataczem nie jestem bo miałem przerwę ale mam head set i wolę zdobycia tych piep,rzonych pucharków. Teraz skupiam całą swoją uwagę na Last of Us a potem Black Flag i GT6 żeby mi profil ładnie 100% świecił.

 

Musimy stworzyć drużynę 4 graczy która będzie od początku do końca na każdej z 7 map wspierać każdego z graczy na wzajem. Czyli po zdobyciu trofeum nie olewamy pozostałych tylko pomagamy reszcie. Trochę to może potrwać bo nie każdy ma takiego samego skilla i czasami trzeba będzie zmieniać taktykę, wskrzeszać osobę która padła a ma zdobyć puchar tak aby nie zginęła podczas meczu i tak samo nie wykonywać egzekucji tylko niech to robi osoba która ma zdobyć puchar. 

 

  • Najtrudniejsze to nie zginąć na mapie podczas meczu więc bezwzględnie trzeba będzie leczyć tego który ma zdobyć puchar! 
  • Ta osoba która ma zdobyć puchar musi postarać się o trzy Down Enemy lub Executions, 

Kolejność jest do ustalenia, myślę że dobrze jest przygotować kartkę zapisać nazwy map z DLC i odznaczać te mapę na której już się puchar zdobyło. A tych jest 7. 

 

  1. Wharf 
  2. Capitol
  3. Coal Mine
  4. Water Tower
  5. Book Store 
  6. HomeTown
  7. Suburbs
Odnośnik do komentarza

 

Ok więc pora na wstępne ustalenia, wymagane posiadanie DLC 1 i 2 (te z nowymi mapami)

 

Mi pasuje granie od 18 do północ w każdy dzień tygodnia, będę dostępny też w weekendy, Wymiataczem nie jestem bo miałem przerwę ale mam head set i wolę zdobycia tych piep,rzonych pucharków. Teraz skupiam całą swoją uwagę na Last of Us a potem Black Flag i GT6 żeby mi profil ładnie 100% świecił.

 

Musimy stworzyć drużynę 4 graczy która będzie od początku do końca na każdej z 7 map wspierać każdego z graczy na wzajem. Czyli po zdobyciu trofeum nie olewamy pozostałych tylko pomagamy reszcie. Trochę to może potrwać bo nie każdy ma takiego samego skilla i czasami trzeba będzie zmieniać taktykę, wskrzeszać osobę która padła a ma zdobyć puchar tak aby nie zginęła podczas meczu i tak samo nie wykonywać egzekucji tylko niech to robi osoba która ma zdobyć puchar. 

 

  • Najtrudniejsze to nie zginąć na mapie podczas meczu więc bezwzględnie trzeba będzie leczyć tego który ma zdobyć puchar! 
  • Ta osoba która ma zdobyć puchar musi postarać się o trzy Down Enemy lub Executions, 

Kolejność jest do ustalenia, myślę że dobrze jest przygotować kartkę zapisać nazwy map z DLC i odznaczać te mapę na której już się puchar zdobyło. A tych jest 7. 

 

  1. Wharf 
  2. Capitol
  3. Coal Mine
  4. Water Tower
  5. Book Store 
  6. HomeTown
  7. Suburbs

 

 

Proponuję wam ustawkę 4vs4 ( 2 drużyny ) na trybie OCALENI - szukacie się nawzajem, do momentu aż się znajdziecie. Każdy z ośmiu graczy robi po 3 obalenia, po tym czekacie do końca meczu. I tak na każdej mapie.

Na DLC grają "lepsi" gracze i przez nich wbicie samemu może okazać się "trudne".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pomysł jest dobry tylko to zajmuje dużo czasu, a tak jak jedna osoba wchodzi na lobby zaprasza czekających kumpli i można próbować, ustalać taktykę w trakcje gry rozmawiając przed headset i pomagać sobie bardzo dobrze. Tylko to musi być lobby gdzie można grać drużynowo a problem polega na tym że ktoś gdzieś tam też może tworzyć mocniejszą drużynę  :sweat: i zabawa zaczyna nabierać rumieńców. 

Odnośnik do komentarza

Cos tak czuje po tych meczach ktore juz rozegralem ze to trofea sa niemozliwe do zdobycia samemu. bedzie potrzebne konkretne wsparcie.

 

Samemu jak najbardziej można zdobyć te trofiki. Myślałem, że się nie da, ale trening czyni cuda.  Wczoraj zaliczyłem 2 mapy, a dzisiaj doszła trzecia. Jak raz się przebijesz, to później idzie już z górki. Chociaż wpadki wciąż się zdarzają, bo czasem trafi ci się debil w drużynie, który leci "na Rambo" i cały czas umiera (ewentualnie rozłącza się po pierwszym zgonie).

Edytowane przez Pix
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie bylbym tego taki pewien.

Z pewnoscia ktos obserwuje servery w poszukiwaniu wlasnie takich zagrywek.

Ale warto sprobowac.

Zapewniam cię, że nikt nie śledzi tego typu zagrań. NaughtyDog na gdzieś jak wbijesz trofiki, ważne żebyś wybulił kasę na DLC. Pozatym setki graczy tak robiło i jakoś nikt jeszcze nie dostał kary w TLoU za boost trofeów

Odnośnik do komentarza

 

Cos tak czuje po tych meczach ktore juz rozegralem ze to trofea sa niemozliwe do zdobycia samemu. bedzie potrzebne konkretne wsparcie.

 

Samemu jak najbardziej można zdobyć te trofiki. Myślałem, że się nie da, ale trening czyni cuda. Wczoraj zaliczyłem 2 mapy, a dzisiaj doszła trzecia. Jak raz się przebijesz, to później idzie już z górki. Chociaż wpadki wciąż się zdarzają, bo czasem trafi ci się debil w drużynie, który leci "na Rambo" i cały czas umiera (ewentualnie rozłącza się po pierwszym zgonie).

Oczywiście, że można. Wbiłem tak 4 trofiki. Grając samemu non-stop się kampiłem ( dop. Tajne szkolenie 3 ) do tego karabin z tłumikiem i rozstawianie gwoździo-bomb np. na skrzynkach albo po kątach. Po trzech obaleniach kampa. Edytowane przez bickamil5
Odnośnik do komentarza

siema, kilka pytań.

 

Zaliczyłem rok temu grę na hard. Teraz zrobiłem glitcha i gram na survivor+. Co prawda niezbyt odczuwam ten plus, bo wszystko jest strasznie słabo rozwinięte, chyba, że jeszcze mi się niektóre umiejetności i bronie nie odblokowały (jestem w miasteczku billa).

 

Czyli ten roadmap będzie ok?

 

1. Przejście na hard (zrobione)

2. Survivor+ oraz żarty Ellie oraz zbieranie wszystkiego co się da żeby ulepszyć bronie i umiejętności

3. Easy++ (jest w ogóle opcja ++ na niższym poziomie trudności?) robienie całej reszty, czyli znajdźki, shiv doors, kończenie ulepszeń itp

Odnośnik do komentarza

 

 

to zbieramy ekipe i jedziemy..

1. Mevek,

 

Dołączam

2. dar-kos

 

Gramy od poniedziałku ? od 18 / 19

 

ja jeszcze co prawda nie mam tych DLC, ale jak sie znajdzie ekipa to kupuje z miejsca i ogrywamy. 

tak wiec czekamy, na ekipe co najmniej 6 osobowa, tak ?

 

 

A dlaczego aż 6? Liczysz na to że dwie drużyny 3vs3 znajdą się na serwerze? Bo ja bardziej myślałem o 4 graczach będących w stanie grać normalne mecze z innymi ale wspierać się do tego stopnia że przynajmniej jeden gracz nie zaliczy zgona na mapie i dzięki temu trofeum wpadnie. 

 

Potrzebujemy jeszcze dwóch. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...