Skocz do zawartości

The Last of Us


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Voytec za utwierdzeniu mnie w moich wnioskach :) Szkoda troche, bo czasem mocno sie naglowkowalem przy niektorych lokacjach zeby byc jak najmniej waste i wiele podejsc musialem wykonac :) Ale z drugiej strony co udalo mi sie wykonac czasem zeby sie udalo to moje ;D

Mam tylko nadzieje ze taki obrzyn to mi jeszcz wypadnie, bo teraz pewnie troche sobie pofolguje i postrzelam troche ;)

Odnośnik do komentarza

No panowie, zaczęło sie. Pousuwałem wszystkie inne trofea on line. Last of US zostało ostatnie. 

 

Dziś miałem pierwsze mecze, co mogę powiedzieć było brutalnie. Oczywiście wszystkie przegrałem i to srogo. Ginąłem najszybciej i najczęściej. Ale z zebranych supplies udało mi się zgromadzić 32 osoby w klanie. Jeszcze 7 i trofeum wpadnie. Potem Zacznie się droga przez piekło bo trzeba przeżyć Firefly i Hunter Journey. Dwa razy po 12 brutalnych tygodni. No i może po drodze uda się wygrać jakiś mecz w Survivors i Supply Raid.

 

Jak, a może jeśli uda mi się uporać z tymi trofeami to będzie super. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mecze on line w The Last of US. Dziś dobiłem do 6 tygodnia i dosłownie nie miałem odwagi zacząć,(pipi) ze strachu zastanawiając się jak przebrnąć.

 

  • leczyć innych
  • naznaczać wrogów.
  • wskrzeszać kumpli z drużyny
Będę ten dylemat rozkminiał jutro w pracy z nadzieją że po powrocie to mieszkania będę miał odwagę ruszyć na przeciw

 

Nie gram w nic innego. Przedemną już tylko trofea w last of us, te online. A po nich mam nadzieje kończyć wszystkie pozostałe gry w profilu na 100%

W ostatnim dniu jesli ci nie poszlo to wychodz szybko do xmb, badz wysun plyte. Ten trik uratowal mi pupe z kilka razy. Staty sie w tedy nie zapisuja, a po odpaleniu wciaz bedziesz mial 3 dzien. Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ok, wytłumaczcie bo trochę tego nie ogarniam jeszcze.

 

Zacząłem mój 6ty tydzień (100% clan risk) i wybrałem Healing - leczenie kumpli.

 

Pierwszy dzień zaliczyłem z 20/20 healing. Czyli uleczyłem 20 kumpli.

 

Czy zaliczy mi to cały 6 tydzień czy muszę cały czas leczyć każdego dnia tygodnia jeśli mam przeżyć cały 6 tydzien. 

 

Czy w kolejnych tygodniach gdzie mam 100% clan risk będe mógł wybierać te samą specjalność (Heal) czy mi ona zniknie i będę zmuszony wybrać coś innego?

 

6997_10202233398529365_622546173_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Ok, wytłumaczcie bo trochę tego nie ogarniam jeszcze.

 

Zacząłem mój 6ty tydzień (100% clan risk) i wybrałem Healing - leczenie kumpli.

 

Pierwszy dzień zaliczyłem z 20/20 healing. Czyli uleczyłem 20 kumpli.

 

Czy zaliczy mi to cały 6 tydzień czy muszę cały czas leczyć każdego dnia tygodnia jeśli mam przeżyć cały 6 tydzien. 

 

Czy w kolejnych tygodniach gdzie mam 100% clan risk będe mógł wybierać te samą specjalność (Heal) czy mi ona zniknie i będę zmuszony wybrać coś innego?

 

6997_10202233398529365_622546173_n.jpg

Na ten tydzień masz już zaliczone, a w przyszłości będziesz mógł znowu wybrać leczenie, ale liczby wtedy będą większe.

np 15, 25, 35. Za każdym razem kiedy bierzesz tą samą opcje, zwiększa się jej liczba :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie zauważyłem że liczba procentów w trofeach mi się zmniejszyła czyli DLC też ma trofea, sprawdziłem i dodatek też ma wymaganie ukończenia jej na Survivor. Więc pewnie granie dwa razy czeka bo wątpię żeby był odblokowany. 

Jest odblokowany od samego początku, więc Twoje obawy są bezpodstawne - dla kogoś, kto splatynował podstawkę to będzie banał - 3 godzinki i 100%.

 

Ok,

Zacząłem mój 6ty tydzień (100% clan risk) i wybrałem Healing - leczenie kumpli.

 

Pierwszy dzień zaliczyłem z 20/20 healing. Czyli uleczyłem 20 kumpli.

 

Czy zaliczy mi to cały 6 tydzień czy muszę cały czas leczyć każdego dnia tygodnia jeśli mam przeżyć cały 6 tydzien. 

 

Czy w kolejnych tygodniach gdzie mam 100% clan risk będe mógł wybierać te samą specjalność (Heal) czy mi ona zniknie i będę zmuszony wybrać coś innego?

Do odpowiedzi powyżej dodam jeszcze, że nie musisz wykonywać całego challenge'a - każdy podzielony jest na trzy etapy i wystarczy zaliczyć tylko pierwszy, żeby stuprocentowa zagłada populacji zmniejszyła się o parę procent (zawsze masz obok podane ile) - nawet, jeśli ocaleje tylko jeden ludek to i tak Twoja wygrana, bo dzięki temu nie śrubujesz sobie wyniku do następnych challenge'y. Wszystkie inne zagrożenia (60% itp) olewaj, staraj się ich wręcz nie wykonywać - niech sobie umierają, ważne, żebyś najłatwiejsze challenge zostawił sobie na 100% zagrożenia.

Odnośnik do komentarza

HS mam jakby co, a jeśli idzie o "ogarnięcie tematu" to.. w TLoU jestem jeszcze początkujący ale wiem już raczej o co chodzi i powinno być już tylko lepiej ;). Własnie przydałoby się pograć z kimś "swoim" i być w kontakcie bo z przypadkowymi graczami bywa różnie.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, fajnie że będzie z kim pograć bo już cisza w headsecie zaczyna wknrwiać. Nikt nawet po angielsku nic nie mówi i ludzie robią co chcą zero organizacji. Powoli nieco nuży się bieganie za dnpą jakiegoś kolesia i wskrzeszanie go gdy zginie i podleczanie. A mecz i tak jest przegrany co nie ma znaczenia. Liczą się tylko supplies.  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Do ps3 to lepiej zainwestować w coś co już działa z PS3 i PS4 ja używam z pierwszego Pulse. Za 350 zł wystarczy a jakość rozmów i dźwięku bardziej niż zadowalająca.

 

Do takich gier jak Last of Us czy Bioshock jest nieoceniony :)

 

Granie on line jest naprawdę wygodniejsze gdy można ostrzec funfli że za rogiem czaii się turek i zaraz sprzeda ci kulę. 

 

Tutaj masz listę kompatybilnych bezprzewodowych Headsetów innych firm niż sony. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Bluetooth_headsets_compatible_with_PlayStation_3 leć po nazwach i sprawdzaj ceny. Jestem przekonany że znajdziesz coś na swoją kieszeń. Albo poczytaj ten temat to znajdziesz tez opinie http://www.psxextreme.info/topic/50915-headsety-do-ps3/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...