Skocz do zawartości

The Last of Us


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasowa lista.

 

Platinum Trophy (x1)

  • It Can’t Be For Nothing
Gold Trophies (x6)
  • Firefly - Complete the Firefly Journey.
  • For Emergencies Only - Fully upgrade all weapons.
  • Hunter - Complete the Hunter Journey.
  • No Matter What (Survivor) - Complete the game on Survivor.
  • Scavenger - Found all collectibles.
  • The Last of Us (Survivor+) - Complete the game on Survivor+.
Silver Trophies (x9)
  • Everything We’ve Been Through - Fully upgrade Joel with supplements.
  • I Want to Talk About It - Engage in all optional conversations.
  • It Was All Just Lying There - Find all Artifacts.
  • Look for the Light - Find all Firefly Pendants.
  • No Matter What (Hard) - Complete the game on Hard.
  • No Matter What (Normal) - Complete the game on Normal.
  • The Last of Us (Easy+) - Complete the game on Easy+.
  • The Last of Us (Hard+) - Complete the game on Hard+.
  • The Last of Us (Normal+) - Complete the game on Normal+.
Bronze Trophies (x7)
  • Endure and Survive - Collect all Comics.
  • I Got This - Find all Training Manuals.
  • Knowing the Basics - Win a game of Supply Raid and Survivors in Find Match.
  • Let’s Gear Up - Craft every item.
  • Master of Unlocking - Unlock all shiv doors.
  • No Matter What (Easy) - Complete the game on Easy.
  • Populace - Build your clan to 40 people in Factions.
Hidden Trophy (x1)
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że robienie platyny nie zabije gry. Jak w głównym temacie obliczyliśmy mniej więcej trzeba ukończyć 3-4 razy (minimum, w zależności od tego co się odblokuje po pierwszym przejściu). Np. jak się dowiedziałem ile razy trzeba przechodzić Max Payne 3 to z miejsca odpuściłem (a i tak 3 razy przeszedłem normal-hard-hardcore, może kiedyś jeszcze machnę oldschool).

Aczkolwiek każde Uncharted (również Golden Abyss na Vitę) przeszedłem 3 razy (normal-hard-crushing) i za każdym razem bawiłem się tak samo dobrze.

Odnośnik do komentarza

 

Chodzi o ukonczenie 12 tygodnii?

prawdopodobnie tak. Sam jestem dopiero w drugim. Ciekawi mnie czy jak coś pójdzie nie tak i moja frakcja zostanie opętana przez zarazę to będę musiał zaczynać od początku by dotrwać do 12 tygodnia. 

 

 

Tak, zaczynasz od nowa

 

W poziomach trudnosci + różnica jest taka że znaleziona przez nas broń posiada juz wszystkie upgrade jakie zrobilsmy podczas pierwszej gry. I tak samo mamy już usprawnienia przeniesnione z poprzedniej gry.

 

I dopiero na tym poziomie + mozna dokonczyc upgrade wszystkich bronic na max, dozbierac to co sie pozostawilo przypadkiem podczas pierwszej gry. Niezmienia sie nic pozatym ze jest latwiej za drugim razem. Nie ma nowych przeciwnikow, nie ma ich wiecej, i w innych miejscach. Wszystko jest tak samo pozatym ze gra jest latwiejsza, no i pasek energii jest naladowany na max o ile ktos tak zdecydowal podzczas pierwszej gry.

Odnośnik do komentarza

Z pucharami na razie jest jedna wielka niewiadoma. Każdemu co innego wpada. Mi np. po przejściu na normalu nie wpadł trofik za easy, a innym powpadał. Za znajdźki też jednym się gliczuje, innym nie. Jedni mówią, że wszystko się sypie po podłączeniu do online, inni mówią, że wszystko działa, jeśli choć raz odpali się mecz online xD

 

Kali, Wrednemu wpadło trophy za poradniki, chociaż był w połowie gry. Miało nie zliczać tego kumulatywnie, a na wysokości hotelu po otwarciu sejfu wpadł mu trofik. Póki pieski nie dadzą patcha i jasnej informacji, możemy sobie grać, a co wpadnie, to Bóg jeden raczy wiedzieć ;)

 

(O dziwo bez problemu wpadł mi puchar za czterdziestu rozbójników w klanie ;))

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi, jak skończyłem hard, wpadły przy okazji pucharki za easy i normal, ale wcześniej grałem w multi trochę, to może coś jest na rzeczy? W ogóle póki co rzeczywiście mało mam pucharków, ale chyba nic mi się nie zglitchowało.

 

Swoją drogą dziwne, że ND jeszcze jakiegoś patcha nie wypuściło, skoro są takie problemy...

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...