Skocz do zawartości

Warframe


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Do tej pory słyszeliśmy mnóstwo głosów o tym, że PlayStation 4 jest bardzo łatwe w programowaniu i stworzenie gry trwa maksymalnie 3 miesiące, nie cały rok jak na PlayStation 3. Jednak nie mieliśmy żadnego namacalnego dowodu, który by to potwierdził. Aż do dziś gdyż Digital Extremes zdradziło, że grywalna wersja Warframe została przeniesiona z PC na PS4 w 3 miesiące.

Dave Cook w rozmowie z serwisem VG247 zdradził, że to Sony wystąpiło do nich z propozycją przeniesienia gry na PS4 i było bardzo pomocne w tej kwestii.

To Sony pierwsze odezwało się do nas. Myślę, że było to jakoś 4 miesiące temu. Mieliśmy otwartą betę, która podbijała rankingi popularności na Steamie i wtedy ktoś z Sony skontaktował się z Jamesem, który jest właścicielem. Pytanie było proste - "Hej, co powiecie na to, by przenieść Warframe na naszą konsolę nowej generacji?"

Porozmawialiśmy o tym nie wiem, może 30 sekund. Wtedy Sony zobligowało się do wysłania nam tylu devkitów, ile będziemy potrzebować do prac. I tak oto, 3 miesiące później wylądowaliśmy na E3 z grywalną wersją, która powstała od zera.

Jak widać, mamy kolejny przykład, że Sony bardzo mocno zabiega o gry na swoją platformę, a 3 miesiące prac od zera to wynik, który pokazuje jak łatwo tworzy się na PS4 gdy trzeba przenieść jakąś grę.

http://www.ps3site.pl/warframe-w-3-miesiace-z-pc-ta-na-playstation-4/160581

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Niedawno przeleciałem kawałek gry z kilkoma graczami w coopie i grało się naprawdę fajnie :) . Jedyne co mi się nie podoba to walka kataną. Często miałem problemy z trafieniem przeciwnika. Postać leci bezpośrednio do przodu i jest problem z wyhamowaniem.

Chyba że czegoś nie wiem i jest jakiś system automatycznego namierzania :stupid: .

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Panowie ogarnia ktoś te grę? Strasznie mnie pochłonęła ale mam kilka pytań o podstawy. Oglądałem poradniki a i tak nie rozumiem kilku podstawowych funkcji.

1.Czy zwiększanie poziomu broni/warframe podnosi statystyki czy tylko daje możliwość wrzucenia większej ilości kart?

2.Co daje zwiększanie poziomu konta(ranga) oprócz możliwości kupna nowych przedmiotów?

3.O co chodzi z dopisami poziomów przy każdym z etapów(zawsze pod nazwą misji jest przedział poziomów np. 4-12) . Czy jest to poziom ogólny mapy ? Czy chodzi o to jaki powinniśmy mieć poziom warframe by przejść bez większych problemów misję(coś jak poziom raidów/instancji w mmo)

4.Czy można wrzucić dwie dokładnie takie same karty do jednej broni/warframe?

5.Jeżeli zbuduję nowego warframe i zamienię go z obecnym to czy na obecnym warframe przepada mi poziom?

6.Czy mogę zbudować wszystkie warframe czy muszę dokupywać sloty?

7.Jeżeli główną rangę podbija się poprzez levelowanie broni/warframe to czy już zdobędę 30 poziom to nie będzie mi leciał exp do rangi i będę musiał wymienić broń na inną?

Na razie z głowy tyle mi przychodzi.Jeżeli ktoś mógłby pomóc to byłbym bardzo wdzięczny bo gra jest fenomenalna ale boli mnie fakt że nie rozumiem podstaw.

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ohkay, no to po kolei:

 

1. Daje "tylko" mozliwosc wsadzenia wiekszej ilosci modow [one sa sila napedowa kazdej broni]

 

2. Nic, ale wraz z kolejnymi update'ami pojawiaja sie coraz to potezniejsze bronie na wyzsze levele konta wiec warto sie tym zajac

 

3. Jest to poziom potworow ktory nas bedzie atakowac, mozesz isc nawet na pierwszym pod warunkiem ze masz wypasiona bron ktora ich zabije zanim dobiegna

 

4. Nie mozna, jednak niektore mody maja ten sam efekt co mod ktory mamy i ten mozna. Przykladowo, mamy Barrel Diffusion do pistoletu (120% szansy na multishot) oraz Lethal Torrent (60% szansy na multi shot PLUS 60% wiekszy fire rate) i takie kombinacje mozna juz wciskac do broni oraz WF'a

 

5. Jesli zbudujesz np Frosta a masz Excalibura, to z Excaliburem i jego progresem nic sie nie stanie, CHYBA ze go usuniesz na stale, wtedy przepada na amen

 

6. Mozesz, ale slotow Ci nie starczy na zmieszczenie wszystkich, wiec tak, trzeba kupowac, jesli nie chcesz im zaplacic za tak zayebista gre kilku groszy to mozesz np sprzedawac mody na chacie TRADE, tam ludzie placa platinium za coraz to lepsze mody

 

7. Tak, jak wbijesz 30 to zeby dalej wbijac profilowy level musisz cos nowego zrobic.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

WF ma chyba najbardziej sprawiedliwy system F2P jaki widzialem (ale w DOTE czy LOLa nie gralem wiec ...).

 

Mozna kupic wiekszosc rzeczy za "platinium", jednak nie jest to ten typ gry gdzie jesli nie masz super broni polyskujacej sie jak psu jajca to nic nie zrobisz, osobiscie przegralem ok. 200h i nie bylem zmuszony wydac ani zlotowki aby dojsc z 2jka kumpli na "End-game". Sa upierdliwe patenty "poczekaj 12 godzin az ci sie nowa bron zrobi" (chyba najbardziej "chamska" rzecz) ale biorac pod uwage to ile bogatej zawartosci ta gra przed nami otwiera za frajer to nie gniewam sie, tymbardziej ze walute za ktora mozna wszystko wiekszosc rzeczy kupic, jest do pozyskania nie tylko droga dolarow. Gra jest nieustannie wzbogacana o nowe update'y poprawiajace stabilnosc, framerate, grafike oraz dodajace nowe potwory, bronie, warframe'y, planety, tryby rozgrywki itp.

 

Dodatkowo, najlepsze warianty broni oraz Warframe'ow nie sa do kupienia.

 

 

Gra mnie znowu wessala i prawdopodobnie nie pusci do bety Destiny, coz poradzic, taki jej urok, jest za darmo, jest na dysku, sprawia frajde. Grzech nie sprobowac.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
  • 2 lata później...

Przetestowalem pewnego razu i strasznie mnie odrzucilo to, ze bierzesz misje, idziesz po prostu zabijac przeciwnikow, czekasz na lepszy loot, wracasz do statku, bierzesz misje, i tak w kolko. Znudzilo mnie to. A szkoda, bo design jest naprawde fajny i rozne ciekawe rzeczy mozna robic.

 

Moze w coopie ta gra jest fajna, bo samemu nuda.

Odnośnik do komentarza

Jak grasz samemu to gra max5/10 w coopie robi sie 9/10 serio. Fakt można sie znudzić bo tak jak piszesz ogólnie cała gra polega na jak najszybszym zabijaniu wrogów i czekaniu na loot ale właśnie w tym cały fun. Niby twórcy staraja sie urozmaicać misje ile sie da ale 80% gry to farmienie na obronie albo survivalu.Gra skierowana raczej do hardkorów których kręci sam proces maxowania możliwości postaci/broni.

Ta radośc gdy po 10h farmienia moda którego ci brakowało do builda zabijesz mobka na 200lvl o sekunde szybciej niż wczesniej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.