Skocz do zawartości

Warframe


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Zacząłem grać na PS4 i gra mi mega siadła. Brakowało mi czegoś takiego od czasu, kiedy udało mi się ograć wszystko dostępne w Destiny 2 :D Ledwo co wyrosłem z broni MK1 i gunplay shotgunów mi strasznie się spodobał, przez co chyba przy nich pozostanę na dłuższy czas. Brakuje mi jednak kogoś do gry wspólnej, więc jeśli by ktoś chciał, można wspólnie pogrindować :>

Odnośnik do komentarza

Fak, z tego co czytam to pewnie gierka by mi bardzo podeszła, bo jestem podatny na wszelkiego rodzaju grindery/lootery. Bardzo podobało mi się, słabo przecież oceniane, Defiance z PS3, pierwsze Destiny zeżarło mi pełno godzin z życia, do tego stopnia, że dwójki nie kupiłem z premedytacją. Z tego też powodu olewałem The Division, ale dałem się skusić na biedronkową promocję i od tej pory gram praktycznie tylko w grę UBI.
Obawiam się, że jak mnie wciągnie Warframe to moją kolekcję, liczącą ponad 350 tytułów (na obydwie konsole Sony) będę mógł pogonić wpissdu :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

 

Fajnie się rozrasta ta gra. Taki Anthem wygląda przy tej grze blado, a przecież to jest F2P. Nabrałem ochoty, żeby to zainstalować i zagrać w oczekiwaniu na ten update, ale boję się nudnego grindu. Ten gameplay ze statkiem to coś za(pipi)istego. Drużyna może chodzić po pokładzie, strzelać z działek, robić abordaż na inne statki, wysadzać je od środka!

Odnośnik do komentarza

Brać pobierać i grać.Nie bać sie F2P jest całkiem bezbolesne a gra oferuje setki godzin zabawy fajną fabułe(serio) i zayebisty gunplay. Grind jest obecny ale fun z rozgrywki umila zmulanie,do tego spoko ludzie w to graja chętnie pomogą doradzą tylko nie sępić na czacie o itemki bo zjedzą żywcem. Jak ktoś gra na xboxie chętnie pomogę jak mnie złapiecie online,polski klan Dywizjon 303 też zaprasza :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
23 godziny temu, 20inchDT napisał:

Drużyna może chodzić po pokładzie, strzelać z działek, robić abordaż na inne statki, wysadzać je od środka!

 

Brzmi jak gra dla @ASX

13 godzin temu, kudlaty88 napisał:

Brać pobierać i grać.Nie bać sie F2P jest całkiem bezbolesne a gra oferuje setki godzin zabawy fajną fabułe(serio) i zayebisty gunplay.

 

Lepszy niż w Destiny?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zacząłęm grać w tego Warframe, ale jednak pod względem gunplayu to nie dorównuje do Destiny 2, aczkolwiek ma bardzo dobry poziom, tak jak i do The Division 2. Póki, co narazie początki gry mam, tutaj duży plus, że gra działa w 60 fps. W ogóle ile contentu w tej grze to bania mała. Ile planet do odwiedzania masz i robienia sobie zadania (fakt, że to przeważnie fetchquesty i grind, ale jednak ma to w sobie coś ta gra).

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Faka napisał:

Wczoraj zacząłęm grać w tego Warframe, ale jednak pod względem gunplayu to nie dorównuje do Destiny 2, aczkolwiek ma bardzo dobry poziom, tak jak i do The Division 2. Póki, co narazie początki gry mam, tutaj duży plus, że gra działa w 60 fps. W ogóle ile contentu w tej grze to bania mała. Ile planet do odwiedzania masz i robienia sobie zadania (fakt, że to przeważnie fetchquesty i grind, ale jednak ma to w sobie coś ta gra).

Poczekaj jak sie rozkręci pierwsze 60-80h to tutoriale i  odblokowywanie podstawowych mechanik. Połowa kontentu jeszcze zablokowana dla początkujących graczy. Po tennolivie odpalili  Nightwave 2 czyli taki darmowy sezon z wyzwaniami więc teraz najlepszy moment na wbicie do gry dużo dobrego wpadnie za darmo :3

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kudlaty88 napisał:

Poczekaj jak sie rozkręci pierwsze 60-80h to tutoriale i  odblokowywanie podstawowych mechanik. Połowa kontentu jeszcze zablokowana dla początkujących graczy. Po tennolivie odpalili  Nightwave 2 czyli taki darmowy sezon z wyzwaniami więc teraz najlepszy moment na wbicie do gry dużo dobrego wpadnie za darmo :3

 

To grubo jak tutorial aż tyle trwa :obama:

Odnośnik do komentarza

Graficznie jest nierówno troszkę, kilka miejscówek wygląda wręcz genialnie zwłaszcza ten nowy open world na wenus i gas city na jowiszu a kilka najwyżej dobrze ale dalsze reworki są zapowiedziane więc będzie z czasem tylko ładniej.

@Bigby bez wiki/YT może być ciężko wszystko ogarnąć próg wejścia jest niestety wysoki.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

glowne do czego sa potrzebne zrodla to buildy, jakie framy uzywac na jakich misjach z jakimi modami i jakimi bronmi i z jakimi modami w broniach i jakimi towarzyszami i jakimi modami na towarzyszach. powiedzialbym jeszcze ze z jakimi kolegami i jakie mody na kolegach ale w grze niestety juz nie ma wymagajacej zawartosci ktora by wymagala jakies wspolpracy druzynowej (wyjatek to eidolony jak chcesz robic cala trojke wiecej niz 2 razy w jedna noc)

 

gra niestety dosc szybko pozwala osiagnac poziom na ktorym juz nic nie jest wyzwaniem a kolejne bronie i framy zbieramy by catch them all bo i tak juz mamy najlepszy zestaw.

nie ma zadnego endgame content ktory by byl wyzwaniem i czyms wiecej niz grindem i dlatego spolecznosc polzartem polserio mowi ze fashionframe to endgame.

 

spedzone ponad 1k godzin na pc wiec moge dac okejke

 

ps. zapomnialem dodac ze mozna tez tworzyc wlasne bronie i wtedy sie przydaja zrodla z jakich czesci i z jakimi modami

ps2. jak ktos twierdzi ze destiny 2 lepsze gameplayowo to smiem twierdzic ze sie jeszcze nie zglebil w warframe i moze nawet nie wie co to bullet jump (nie jego wina bo warframe ma beznadziejny tutorial ktory nic nie uczy)

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

@20inchDT  obojętnie ale polecałbym excalibura bo jego części dropią z późniejszych misji i jest najlepszy imo dla nowego gracza. Jedyne różnice w kosztach budowy są w sumie pomijalne 80k kredytów na schematy to jakieś grosze nawet na początku zabawy. Średnio za misje na niskim lvl wpada po 3-5k kredsów  tak że ten...:reggie:

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...