Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nierozumiem po co zmieniać playlisty?? To była chyba najgorsza nowinka w halo4 l, pojawia się fajny tryb gry, człowiek się wciąga a tu nagle zmiana i dają jakieś (pipi). Tryby powinny być na stałe i to wszystkie. W halo 3 tak było i jakoś nigdy nie było problemy ze znalezieniem meczu. Gdzie są ku..wa dubelki i multi team!!!

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

pewnie sie pojawią po paru tygodniach. Przecież będą zmieniać cyklicznie playlisty, nie wiem o co tyle krzyku

Ponieważ trzeba pomarudzić przed premierą, ból dupy itd :D Mimo że wyraźnie napisałem aby zobaczyć takie playlisty trzeba wejść w halo channel i tam na nie zagłosować.

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Niestety...po przeliczeniu walorów pieniężnych to stać mnie tylko na "zwyklaka" :frog:

Szkoda, bo wolałbym tą bogatszą wersję w steelbooku.

Póki co najbliżej mi do zakupu "ordinary edition" w RTV Euro AGD po 229 z jakimś bliżej nieokreślonym bonusem. Jest gdzieś taniej i krzystniej?

Odnośnik do komentarza
Dość ciekawa oraz ważna wzmianka:
 
"Here on Halo Waypoint and Halo Channel, we’ll support a fully-featured stats experience for Halo 5, but giving the community the ability to compile stats will allow developers to craft their own statistical story and experiences. The Halo API program is currently in private beta, and we’re working with both professional and community organizations including ESL, MLG, Halo Charts, Halo Tracker, and more so that they can hit the ground running when Halo 5 launches later this month. Additionally, this allows us to ensure public access will be ready to launch around the same time frame that Halo 5 releases." 

 

 

 
Tak w skrócie mówiąc, będzie dostępne API dzięki któremu statystyki gracza będą mogły widnieć na róznych stronach jak i appkach :)
Odnośnik do komentarza

izzi calaczek będzie :sir:

 

Halo-5-Achievements3.png

 

UWAGA KOMUNIKAT

 

czy ktoś z zielonego bractwa planuje by po pierwszym przejściu solo przejść od razu kampanię w co-opa na czterech? albo od razu przejść grę w co-opie? bo ja planuje to z robić w pierwszy weekend premierowy 31 października - 1 listopada i szukam ludzi do ekipy. Najlepiej by był to ktoś pewny, który nie będzie sie wymigiwał jakimiś kurwa głupotami jak żona, dziecko albo robienie obiadu :[

 

kto chętny? Ins? Yap? Kubson? dopisywać się do listy

 

1. MaZZeo

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...